DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Erard Ice Box Black
Erard Ice Box Black Erard Ice Box Black Erard Ice Box Black Erard Ice Box Black Erard Ice Box Black Erard Ice Box Black Erard Ice Box Black

Erard Ice Box Black

13 098 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Interiér je povznesen, protože tento úchvatný doplněk nábytku nemá obdoby. Jeho design je velice progresivní, nadčasový a svojí atypickou konstrukcí zaujme hned na první pohled. Nejedná se o produkt, který je nedosažitelný a cenově nedostupný. Naopak, společnost Erard ho nabízí všem, kdo chtějí vládnout prostoru a neuspokojí je obyčejný čtyřnohý televizní stolek. Nový hi-fi pomocník se hladce začlení do interiéru a stane se jeho nejvýraznějším šperkem… 

Je to elegán

Ice Box Black unese až 60 kg zatížení, je pevný, stabilní, ve spodní sekci tohoto typu se nachází skříňka s výklopnými dvířky. Další výhodou je organizér kabeláže, jenž prospívá dokonalému vzhledu bez viditelného propletence kabelů. Model disponuje dostatečnou odkladnou plochou (pro ukládání CD, DVD, aj.).  Designérský tým společnosti vytvořil elegantní styl, který tento modul rozhodně nepostrádá. Svým unikátním tmavým kolorem s leskem dodává TV stolku osobité charisma, kterým je obdařen mimo jiné každý stolek z dílny Erard. 

Funkční, vzhledný, praktický

Dokonalé vzezření, maskovaná kabeláž, minimalisticky laděný styl a precizní provedení pasuje tento model na jednoho z vítězů elegance. Novodobé projekty odpovídají poptávce lidí dneška, fantazie, inspirace, motivace, nadčasovost – to jsou devízy současnosti. Přitom je splněn základní a nejdůležitější aspekt, a to je funkčnost, praktičnost, efektivnost. Sklo a MDF materiál se variuje velice slibně, soužití různorodých materiálů není ničím rušeno.

Jazykem technickým

Výrobní proces TV stolku je dán parametry držáku, konstrukcí a vlastnostmi materiálů.  Samotné míry, šířka stolku 1150 mm, výška 420 mm a hloubka 400 mm, dovolují představit si umístění modelu téměř kdekoliv. Z doporučení výrobce vyplývá, že je ideální a tedy vhodný pro umístění TV o úhlopříčce maximálně od 30" do 52". Tak je zajištěn komfort jak televize, tak uživatelů.

Bezkonkurenční Erard

Černá, tmavá, barva noci – pro někoho temnota, pro jiného vrchol exkluzivity. Přesně takový dojem lze získat při montáži designového kousku audio video nábytku z dílny Erard. Tato společnost vznikla v roce 1961, kdy byla založena H. Erardem. Cílevědomý, aktivní pán nastartoval dráhu své firmy tím, že navrhoval a produkoval první audio video nábytek, a to včetně audiovizuálního příslušenství (anténní příslušenství, stropní i TV držáky, stropní držáky pro projektory, ad.). Se svým týmem se podílel na zrodu mnoha produktů, které mohou směle stanout na špici evropského trhu s audio video produkty a příslušenstvím. Strategie společnosti je dána inovováním, inteligentními návrhy, vysokou kvalitou materiálu, elementů a komponentů. K oblibě ze strany uživatelů přispívá i snadná, jednoduchá instalace, včetně využitelnosti produktů.

Není stolek jako stolek

Někdo hledá TV stolek podle ceny, jiný podle barvy či velikosti. Optimální vyhledávání by mělo brát v úvahu funkčnost, pohodlnost, stylovost a design, od věci není ale ani precizní zpracování a úprava vzhledu. Faktem je, že v současnosti je pořízení doplňků, audio video příslušenství a dalšího dovybavení zcela podřízeno módě. Moderní prvky, leštěné části a kombinace netradičních či nesourodých materiálů je výhodou. Ze stolků tak činí atraktivní bytový doplněk, který může zazářit na čelním místě interiéru. Proto je třeba i tomuto artiklu a jeho volbě věnovat dostatečnou pozornost. Mít v jedné místnosti kusy nábytku dle motta „každý pes jiná ves“ není tím pravým ořechovým. 

Důležité informace:

  • Úhlopříčka TV: 30" až 52"
  • Systém pro kabeláž
  • 1 skříňka s výklopným otvíráním
  • Černé lesklé zpracování

Technické údaje:

  • Rozměry (Š x V x H): 1150 x 420 x 400 mm
  • Maximální celková nosnost: 60 kg


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Erard Ice Box Black

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Erard
Barva Černá
Šířka (mm) 1150
Výška (mm) 420
Hloubka (mm) 400