DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Erard Louis Rotative
Erard Louis Rotative Erard Louis Rotative Erard Louis Rotative

Erard Louis Rotative

16 490 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Na současném trhu s audio video příslušenstvím a nábytkem nacházíme stále nové a nové motivace, impulsy, výrobky. Jsou zajímavé, atypické, zvláštní. Inovací je kombinace použitých materiálů. Jak se vedle sebe cítí sklo, kov, dřevo? To není známo, ale jejich soulad je již na první pohled úchvatný. Stačí nahlédnout pod pokličku francouzské výrobní společnosti Erard – model Louis Rotative je šarmantní každým coulem. Zajímavé provedení, skvělý design, možnost manipulace, není co by se mu dalo vytknout.

Pokročilé technologie i design

Návrhářský tým vsadil na jednu spolehlivou kartu a tou je prvoplánová elegance. Exkluzivní TV stolek je velmi originální, vzhledem k jednoduchosti má dokonalé konstrukční schéma a funkční řešení. Je praktický, nesložitý, ideální pro využití televizí o úhlopříčce do 50" (VESA uchycení max. 600×400 mm). Provedení z hlediska užitých technologií, vybraných materiálů a jejich zpracování, leštění a kombinování lze hodnotit poměrně vysoko. První dojem vychází z kombinace černé a stříbrné, což evokuje jasnou linii, užitý styl je poplatný moderní současné době, hledící směle do budoucna. Nadčasovost je vlastnost, která mnohým produktům zajišťuje nesmrtelnost.

Dokonalá vybavenost

Je libo police? Jsou tam rovnou dvojnásobnou měrou, odkládat tedy lze bez omezení cokoliv, a to hlavně díky vrchní výsuvné polici. Tento variabilní prvek je velmi praktický a naplňuje očekávání velké většiny potencionálních uživatelů. Velkým kladem je taktéž kryté vedení kabeláže dostatečně prostorným, širokým zadním sloupem. Pro ty, kdož by chtěli televizi pro větší komfort mírně natočit, je adaptován systém natáčení do stran ve velikosti 20° v obou směrech. Díky úpravě a konstrukci není vyloučena možná manipulace se stolkem.

Kam s ním?

Pro všechny uživatele, kteří mají strach o velikost stolku a jeho neskladnost v interiéru, jsou uklidňujícími informacemi rozměry produktu: TV stolek je široký tak akorát - 1200 mm, vysoký 1135 mm (do středu držáku) s hloubkou 500 mm. Na to, aby splnil vše, co si od něho uživatelé slibují, není jeho rozměrovost ničím, co by bylo ku škodě. Adaptovat v prostoru se dokáže, větším místnostem pak dodá lesk a šarm. Novodobá generace má právě takové představy – přednost dává lesklým a stříbrným prvkům, modernímu designu a jisté nadčasovosti, vše v rámci sladění celého stylu bydlení.

Erard nabízí široké spektrum jedinečných produktů

Na výsluní nebyla společnost Erard hned od počátku svého vzniku (1961). Ovšem jak tomu zakladatel Henri Erard chtěl, hlavním cílem se stal brzy jasný záměr, který se po létech podařilo splnit. Výrobce audiovizuálního příslušenství se díky zkušenostem, praxi, skvělému návrhářskému a realizačnímu týmu postupně dostal do povědomí široké veřejnosti, daří se jim i nyní uspokojovat vysoké nároky současné moderní společnosti. Prubířským kamenem, bez kterého by nebyla žádná sláva ani věhlas, je filozofie společnosti a její zaměření na precizně odvedenou práci, jenž nemá obdoby. Luxusní TV stolky však nejsou závratně drahé, jejich cena plně odpovídá nárokům klientů, dokonce i nejnáročnější uživatel by měl být po zásluze uspokojen, a to po všech stránkách. Nechejte se unést na vlnách tónů, efektů a produkcí, při kterých nemusíte zavírat oči. Komfortní zážitek korunuje elegance a luxus přímo u vás doma, který si lze doslova osahat. Proč chodit daleko, Erard je nablízku a všechny devízy – trumfy má pevně v rukou.

Důležité informace:

  • Velmi kvalitní provedení
  • Maximální úhlopříčka TV: 50"
  • Systém pro kabeláž
  • 2 bezpečnostní police 

Technické údaje:

  • Rozměry (Š x V x H): 1200 x 1135 x 500 mm
  • Nastavení držáku až do úhlu 20 stupňů


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Erard Louis Rotative

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Erard
Barva Černá / Stříbrná
Šířka (mm) 1200
Výška (mm) 1135
Hloubka (mm) 500