CZ: +420 721 123 123

SK: +421 919 200 300

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod. LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA PLATNÁ DO 4.9.2017

FiiO KUNLUN E18

FiiO KUNLUN E18

Běžná cena: 4 890,00 Kč

Special Price 4 490,00 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Velmi kvalitní zdroj signálu, minimalistická konstrukce s moderními, stylovými prvky, kompatibilita i s náročnými hi-fi sluchátky, k tomu navíc chytrý Android a mnoho dalších zajímavých inovací znamená  FiiO v celé své racionální i vnitřně dokonalé kráse. Model Kunlun je nejnovějším přenosným zesilovačem DAC, který unese rozpočet běžného uživatele. Vyspělé technologické modifikace cíleně podporují komplexní efekt tohoto přístroje tak, aby mohl být směle srovnávaný s těmi nejlepšími na trhu.

Vzhled a jeho role

V dokonale zpracovaném modernistickém těle modelu, které je odolné vůči vnějším nárazům a realisticky, přísně dotažené do detailů, se skrývá jeho největší devíza – funkčnost a vyspělé technologie s prvotřídními komponenty. Ergonomický tvar se zdobnou povrchovou úpravou ve své neutrálnosti vzbuzuje v potencionálním zájemci velké sympatie. A to ještě nezná jeho plně využitelný a mocný potenciál! Nikoli specifikem, ale daným znakem jsou rozměry přístroje -  130 x 66,2 x 14,6 mm při hmotnosti 162 g. Silný v kramflecích je proto nejenom na cestách, ale i při domácím použití. Jeho jasná role ho předurčuje k velkému zájmu veřejnosti, což je podpořeno uživatelskými recenzemi a referencemi.

Poslech hudby ve vyšší kvalitě z více zdrojů

Tento přenosný DAC převodník umí přizvat ke spolupráci také například PC, telefon či jiná zařízení a využít je jako zdroj. Je vybaven čipem PCM1798, který zvládne signál včetně formátu 96 kHz / 24 bit. Připojením k USB na počítači, D/A převodník využije data místo zvukové karty v PC, přičemž integrovaný zesilovač dosáhne zesílení signálu až na 300 mW, a tak plnohodnotným zvukem ovládne i sluchátka pro náročné audiofily. Jako externí zesilovač i jako externí DAC a zesilovač poskytuje širokou škálu využití a variability.

Další specifika​

Díky výkonné baterii o kapacitě 3 500 mAh lze tento přístroj použít také jako mobilní zdroj pro okamžité dobití telefonu. O vše se postará přiložený microUSB kabel. Přístroj vydrží v provozu plných 25 hodin (zesilovač), DAC a zesilovač 12 hodin. Aktuální úroveň nabití baterie indikuje 3 LED diody, jenž jsou umístěny na čelní straně. Frekvenční rozsah je neméně důležitý a pracuje v rozmezí od 20 – 20 000 Hz, odstup signálu od šumu je 106 decibelů, doporučená impedance sluchátek v rozmezí 16 – 150 Ohm. Specifickým se jeví také možnost ovládat stupnici hlasitosti interním potenciometrem ALPS, možnost zvýraznit basovou veličinu přepínačem on – off, a dvouúrovňový zisk (0 nebo 6 dB). Tento přístroj disponuje dvěma microUSB porty, využitelnými jako DAC pro telefon nebo PC, druhý port je pro případné dobíjení telefonu, což ocení vesměs lidé, kteří tráví více času mimo zázemí, na ulici, na cestách.

Podpora při používání, klady

Se třemi tlačítky, vyhrazenými ke zvukové projekci, které jsou umístěny na boku přístroje (přehrávání, pauza, vpřed, vzad), se stává Kunlun skvěle spolupracujícím přítelem, který nemá potřebu svého uživatele jakkoli omezovat. Je naopak plně k dispozici kdykoli a kdekoli, se všemi svými neoddiskutovatelnými kvalitami, přednostmi a výhodami. Masivní konstrukcí a se spoustou doplňků je však hlavně produktem, který nabízí vzdušný, precizně definovaný akustický projev v celé své kráse a široké muzikální škále, přesně útočící na lidské smysly. Dopřejte ho svým uším, s dokonalými sluchátky bude i on dokonalým, oddaným, navíc bude slušet vašim uším.

Technické parametry:

  • Výstupní výkon: 106 dB
  • Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz(+/-0.2dB)
  • Impedance sluchátek (doporučená): 16 Ω - 150 Ω
  • Výdrž baterie: > 25h (Zes.) / >12h (DAC+Zes.)
  • Baterie: 3500 mAh (Li-polymer)
  • Rozměry: 130 × 66.2 × 14.6 mm
  • Hmotnost: 162 g

Recenze DA převodníku FiiO KUNLUN E18Poradna (0)


Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?


Položte dotaz našim profíkům.

  • * Veškeré osobní údaje jsou neveřejné a v dotazu se nezobrazují.
Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: FiiO KUNLUN E18

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce FiiO
Digitální optický vstup Ne
Digitální koaxiální výstup Ano
Frekvenční rozsah od (Hz) 20 Hz
Frekvenční rozsah do (Hz) 20000 Hz
Podpora DSD Ne
Podpora OTG (Android) Ano
USB vstup 2
Výdrž baterie (hod.) 12 h
Barva Černá
Šířka (mm) 66,2 mm
Výška (mm) 130 mm
Hloubka (mm) 14,6 mm
Hmotnost (kg) 162 kg