CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
FiiO X7
FiiO X7 FiiO X7 FiiO X7 FiiO X7 FiiO X7 FiiO X7 FiiO X7 FiiO X7 FiiO X7 FiiO X7 FiiO X7

FiiO X7

Prodej produktu byl ukončen
Litujeme, ale tento produkt byl vyprodán
Jako alternativu bychom Vám rádi nabídli:

Popis

Velmi atraktivní design, robustní konstrukce, dotyková obrazovka, režim čisté hudby, to jsou některá poznávací znamení digitálních přenosných přehrávačů, které stanuly na samotném vrcholu ledovce, zvaného FiiO. Vyspělý a propracovaný systém Android 4.4.4 a hardwarová část modelu na vše dohlíží tak, aby zpracování zvuku a celkový výsledný efekt přehrávače byl srovnatelný s těmi nejlepšími na současném trhu.

Minimalistické vzhledové pojetí

V titaniovém těle, které nehýří zbytečnými doplňky a prvky, ale spíše vyniká střídmostí až strohostí, sídlí mozek celého přístroje. Designoví tvůrci vsadili na čisté, přísné linie a osvědčenou, praktickou a uchopitelnou tvarovou ergonomii. Kryt je vyroben z hliníkového vybroušeného materiálu, je sladěný, příjemný a hladký na dotek. Rozměry přístroje jsou 64 x 130 x 16,6 mm, jeho hmotnost činí 220 g.

Revoluční přístroj

Tento špičkový přístroj je vyzbrojen D/A převodníkem  ES9018S s osmi kanály a parametrem odstupu S/N 135 dB, výměnný modul sluchátkového zesilovače je typu AD8397, díky tomu se lehce přizpůsobí i citlivým IE monitorům nebo jiným typům sluchátek – vždy lze nalézt ideální řešení zesilovací stupnice. Inovované aplikace pod vlivem Androidu umějí zacházet jak s FLAC formátem, tak i s DSD. Přes ovládání zařízení s pomocí dotyku jsou dané operace možné i za asistence hardwarových tlačítek, umístěných po obou bocích přístroje. Tím dávají stejnou možnost ovládání jak pravákům, tak i levákům. Z oblasti specifických parametrů dlužno připomenout vnitřní paměť, která činí 32 GB (k dispozici 27 GB) a frekvenční rozsah, pohybující se od 20 – 20 000 Hz. Komfortní IPS displej je zpracován v rozměrech 480 x 800 mm. Užitá Li-polymerová baterie disponuje 3500 mAh a vydrží v plné pohotovosti cca 9 hodin.

Zastavení u konektivity

FiiO X7 je vybavena vskutku královsky – nechybí bezdrátové rozhraní Wi-fi a Bluetooth, takže s bezdrátovými sluchátky není problém přijímat hudbu z cloudu nebo DLNA úložiště. Pokud jsou k dispozici i kompatibilní aplikace třetí strany, ani ty nezůstanou bez odezvy. Konektivní 3,5 mm hybrid výstup Jack je využíván jako výstup pro sluchátkové připojení, dále linkový i digitální koax výstup. Připojením ke zdroji jako digitálně analogového převodníku nalezneme další možnost hudební produkce, a můžeme tak poslouchat například hudbu z notebooku nebo PC.

Funkce a podpora, která splní vaše očekávání

Na tomto opravdu vychytaném zařízení lze ovládat jas displeje, balanci pravého, levého kanálu, zisk zesilovače, nastavitelný interval vypnutí přístroje nebo zhasnutí displeje, aktualizaci seznamu všech souborů (ručně i automaticky). Při přehrávání souborů funguje podpora formátů DSD, DXD, APE, FLAC, WMA, AIF, WAV, MP2, MP3, ALAC, AAC, OCG a dalších. Tento model vyšší třídy také spolupracuje s Gapless Playback, Resume mode, Lyric, Album Cover, CUE štítky.

Model X7 vyniká především hlasovou barevností a živou texturou, kterou je radost poslouchat.

Výborné basy s dobrým rozšířením, velmi dobrý midrange, bohaté a hutné hlasy, přetékající zvuková odezva s detaily, s neutrální a přirozenou tonalitou perfektně přizvukuje jedinečné vzhledové a modulární kvalitě. S tímto přístrojem se nemusíte stydět vyjít mezi lidi, protože bude čelit závistivým pohledům vašich přátel. Dopřejte si luxus, skvělý poslech, kvalitu ruku v ruce se super cenou, pokud máte vážný zájem z poslechu oblíbených písní a hudby udělat příjemnou ať doplňkovou či prioritní činnost.

Technické parametry: ​

 

 • Čip D/A: ES9018S Sluch. zesilovač: AD8397 (výměnný modul)
 • Vnitřní paměť: 32 GB (k dispozici 27 GB)
 • Frekvenční rozsah: 20 - 20.000 Hz
 • Displej: 3,97" IPS 480x800
 • LINE OUT THD+N: < 0,0007 % @ 1 kHz
 • Dynamický rozsah: > 115 dB
 • výstupní úroveň: > 1,4 Vrms

 

SLUCHÁTKOVÝ VÝSTUP

 • THD+N: < 0,0008 @ 1 kHz
 • Výstupný výkon: > 200 mW (16 Ω), > 10 mW (300 Ω)
 • Odstup S/N: > 115 dBA
 • Výstupní impedance: < 0,2 Ω
 • Přeslech: > 75 dB (1 kHz)
 • Max. výstupní úrověň: 5,2 Všš
 • Max. výstupní proud: > 250 mA

Nabíjení: 5 V / 2 A

Baterie: 3500 mAh Li-polymer

Výdrž: cca 9 h

Rozměry: 64 x 130 x 16,6 mm

Hmotnost: 220 g

Recenze přehrávače FiiO X7Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: FiiO X7

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce FiiO
Vnitřní paměť (GB) 32 GB
Výdrž baterie (hod.) 9 h
Barva Šedá
Šířka (mm) 64 mm
Výška (mm) 130 mm
Hloubka (mm) 17 mm