Focal Aria 936 K2 - Limited Edition

SKU
ARIA936K2ASHGREYLQR
Hodnocení:
100%
109 990 Kč
Skladem
Cena za pár
Produkt si můžete poslechnout a "osahat" v našem studiu ve Zlíně. V případě zájmu je nutná předchozí domluva (ať můžeme vše připravit :-)) a to na tel. čísle 227 272 707 nebo prostřednictvím e-mailu info@l-e.cz.


Limitovaná edice třípásmových reprosoustav Focal Aria 936 K2

  • 3-pásmová konstrukce
  • Vyvinut a vyroben ve Francii společností Focal
  • Sendvičový kužel z aramidových vláken
  • Elegantní design a prémiové materiály z vyšších řad
  • Velmi lineární zvuk s působivou dynamikou
  • Vhodný pro místnosti o rozměrech od 25 m2 a od poslechové vzdálenosti 3 m - 3,5 m
  • Prémiový povrch Ash Grey. Exkluzivní povrchová úprava z řada Utopia III EVO
  • Přední panel s koženou úpravou

Limitovaná novinka, vyvinutá a vyrobená ve Francii v dílnách Focal, která je přepracovanou a jedinečnou edicí vlajkové lodi z řady Aria: Aria 936. Kultovní kužel K2 Power nahrazuje kužel Flax v měničích reproduktorů. Tento kužel z aramidového vlákna, vyrobený týmy Focal, poskytuje dynamický a silný zvuk a navíc dává Aria K2 936 výjimečný charakter. Ve stereofonní instalaci, zážitek z poslechu mluví sám za sebe, a to bez ohledu na žánr hudby. Vedle působivého výkonu se model může pochlubit moderním designem, vylepšeným prémiovým povrchem Ash Grey z řady Utopia a předním panelem zdobeným elegantním koženým povrchem. Aria K2 936 zvyšuje potěšení z nových poslechových zážitků asertivním a nenapodobitelným stylem.


Sendvičovou membránu z aramidového vlákna byla představena už v roce 1986. V průběhu let se neustále vyvíjela, byla používána u špičkových produktů Focal a vždy kombinovala tři klíčové faktory: tuhost, lehkost a tlumení. Nyní je čas, aby tento měnič přinesl svou přesnost, sílu a čistotu i do reproduktorů Aria K2 936. Pro nízké vibrace a zvukovou neutralitu je ozvučnice tvořena velmi tuhou konstrukcí z desek MDF. Přední a spodní výdechy basreflexu snižují náročnost na umístění v prostoru.

Video ukázka:

Výrobce Focal
Počet pásem 3
Měniče 3x 165 mm Flax basový měnič, 165 mm Flax středový reproduktor, 25 mm Al/Mg kompozitní invertní výškový reproduktor s technologií TNF
Typ reproduktoru Přední bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 39
Frekvenční odezva do (Hz) 28000
Dělící frekvence (Hz) 260 / 3100
Impedance (Ω) 3 - 8
Citlivost (dB) 92
Minimální vstupní výkon (W) 50
Maximální vstupní výkon (W) 300
Barva Šedá
Šířka (mm) 1150
Výška (mm) 294
Hloubka (mm) 371
Hmotnost (kg) 29
Vaše hodnocení