Focal CHORA center - Světlý ořech

SKU
CHORACENTERLIGHTWOOD
-20%
Akční cena 10 390 Kč Běžná cena 12 990 Kč
Skladem

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

3%
Cena při zakoupení samostatně: 53 570 Kč
Takže ušetříme: 1 612 Kč
51 958 Kč
3%
Cena při zakoupení samostatně: 49 570 Kč
Takže ušetříme: 1 492 Kč
48 078 Kč

Centrální reproduktor značky Focal Chora Center

Značka FOCAL představuje 2-pásmový centrální reproduktor Center řady CHORA.


O řadě CHORA

Řada reprosoustav Chora poskytuje vysoce kvalitní zvuk. Reproduktory využívají nejmodernějších technologií a jsou vyráběny podle standardů společnosti Focal. Měniče reprosoustav se pyšní břidlicovou membránou Slatefiber a jsou vyráběny ve Francii. Série Chora věnuje pozornost sebemenším detailům od zvuku až po estetiku.


Reproduktor Center

Centrální reproduktor funguje pro sestavy domácího kina z řady reproduktorů Chora. Center perfektně reprodukuje dialogy, hlasy a ostatní zvukové efekty vpředu s jasností a vysokou úrovní detailů.

Reproduktor obsahuje 25mm výškový reproduktor TNF ze slitiny hliníku a magnesia a dva 165mm středobasové reproduktory s exkluzivní membránou Slatefiber vyrobenou z břidlicového vlákna. Měnič poskytuje plné a vyvážené středy a dokonale členěné basy. Krycí mřížka reproduktoru je nové magnetická. Central lze umístit na stojan nebo přímo na televizní stolek. Stojan není součástí balení, je možno ho dokoupit zvlášť.

Reproduktor nechá své posluchače vychutnat si všechny akusticky zdánlivé maličkosti a detaily. Má pevný, hutný zvuk s plnými a kontrolovanými basy. Nabízí extravaganci bez omezení, maximální kompaktnost a navíc snadné začlenění do vybraných interiérů. Doporučen je výkon zesilovače 40 – 200 W. Pro zajištění perfektního domácího kina je možné využít konfigurace reprosoustav ze série Chora.

Reproduktor je k dostání ve 3 barevných varinatách - černé barvě, světlém a nebo tmavém ořechu.


O značce FOCAL

Francouzská značka Focal funguje na trhu již od 70. let. Focal se od 90. let soustředí na výrobu kvalitních, zvukově mimořádně expresivních reprosoustav. Spolu s nabídkou reprosoustav pro domácí poslech je systematicky rozvíjena také kategorie Professional, ckterá cílí na zvuková nahrávací studia, mastering, monitoring nahrávek apod.

V posledních letech se značka soustředí také na nabídku výrobků z kategorie multimédií, která zahrnuje řadu špičkových sluchátek pro domácí i venkovní použití. Vyzdvihnout lze například špičkové instalační reprosoustavy.
Výrobce Focal
Počet pásem 2
Měniče 2x 61/2" (16.5cm) Středobassový, 1" (25mm) TNF Al/Mg Výškový
Frekvenční odezva od (Hz) 59
Frekvenční odezva do (Hz) 28000
Dělící frekvence (Hz) 2100
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 91
Barva Dřevo
Šířka (mm) 530
Výška (mm) 210
Hloubka (mm) 251
Hmotnost (kg) 9
Vaše hodnocení