DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Focal Elegia
Focal Elegia Focal Elegia Focal Elegia Focal Elegia

Focal Elegia

Běžná cena: 24 990 Kč

Special Price 18 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Audiofilní sluchátka drátová

  • High-end sluchátka pro domácí poslech i na cesty
  • Velmi dobré tlumení okolního hluku
  • Pohodlné a ergonomické
  • Kožený perforovaný most z mikrovláken 
  • Chomout z kusu hliníku
  • Nízka impedance pro zajištění nekomprimisní zvuk s přenosnými zařízeními
  • 20mm tlustá paměťová pěna potažená z mikrovlákenné tkaniny
  • Konektor s uzamykacím mechanismem ve sluchátkách
  • 40mm velký "M-shape" měnič z magnézia a hliníku

Neuvěřitelný akustický zážitek

Umět si vychutnat život souvisí s menšími naplňujícími prožitky. Jedním z nich je umět si užít zážitek z poslechu v úplném soukromí, aniž by byl člověk omezován hlučným prostředím, které může narušit tento vzácný okamžik. První high-end sluchátka s uzavřenou konstrukcí jsou vybavena novo-generačními exkluzivními reproduktory s plným rozsahem.

Elegia přináší radost

Model sluchátek na doma i na ven představuje zcela první audiofilská uzavřená sluchátka nejvyšší třídy, která nabízejí novou řadu exkluzivních měničů schopných pracovat v jakýchkoliv podmínkách. Jejich výjimečná zvuková i konstrukční kvalita vychází ze schopnosti pracovat v malém vnitřním prostředí a současně zajistit i adekvátní dynamiku v rámci co nejpřesnější zvukové reprodukce.

Klady a priority

Mezi přednosti setu patří jak motor, tak i bezrámová měděná cívka, vyhrazený obvod o velikosti 110 mikronů a invertovaná kupole tvaru „M“. Také ovladače reproduktorů Elegie jsou hříčkou inovací, určených pro čistotu zvuku. Jsou-li navíc připojeny k přenosným audio přehrávačům, získávají sluchátka neuvěřitelnou dávku výkonu, nulovou rezonanci a vynikající zvukovou izolaci. To vše vyplývá v přirozeně realistický zvuk, který je skvělý už od první vteřiny poslechu.

Nejlepší technologie

High-end circum-aurální sluchátka jsou vybavena náušníky situovanými kolem uší z mikrovlákna, a 40 mm dynamickými měniči z hliníku a hořčíku. Jejich tělo tvoří kromě náušníků kovová kostra a kožený most. Výrobce v nich integruje řadu inovativních technologií, díky nimž Elegia zaručuje pozoruhodnou kvalitu poslechu všude a kdykoli. Každý element byl pečlivě navržen a prošel špičkovým vývojem, což evokuje absolutní přesnost zvukové reprodukce. Francouzský design a výroba se opírá právě o tyto exkluzivní technologie, včetně 40- letých zkušeností společnosti Focal.

Pečlivě vybrané materiály

Výzkumný tým Focal se zabývá všemi detaily, včetně pečlivého výběru užitých materiálů. Kůže, hliník, plast i mikrovlákno jsou materiály příjemné na dotek, spolu s dobře zvládnutou geometrií dodávají Elegii styl, módní design a nadčasovost.

Zvuková a konstrukční kvalita

Výjimečná zvuková i konstrukční kvalita sluchátek vychází ze stále se vyvíjející francouzské značky a využívá zkušeností s výrobou oceňovaných modelů Utopia a Clear. Výhodou je nízká impedance pro snadné použití s přenosnými přehrávači a telefony, která činí 35 Ohm. Využita je precizní zvuková komora, která izoluje okolní hluk a zachovává vysokou kvalitu zvuku. Jemné náušníky z paměťové pěny jsou obšity kvalitní látkou, potřebný přítlak umějí rozložit po co největší ploše. K dispozici je též odpojitelný kabel s odolnou textilní izolací.

Akustická celistvost na prvním místě

Každá dobře postavená sluchátka by měla působit kompaktně. Jsou-li jedinečného tvaru s novým flexibilnějším zavěšením, pak zcela jistě garantují přesnou odezvu v širokém frekvenčním pásmu a to i při velmi vysoké hlasitosti. S ohledem na uzavřenou ozvučnici je speciálně vyladěn celý prostor za měniči, proto velmi účinně odpuzuje nechtěné vibrace a odrazy vln. Jejich charakteristiku dotváří nenucená jemná elegance. Dobrou geometrií se stávají flexibilními, jelikož se přizpůsobí každému tvaru hlavy.

Technicky vzato

Around-ear sluchátka se vyrábějí v dezénu Black a fungují ve frekvenčním rozsahu 5 – 23 000 Hz s citlivostí 105 dB SPL/1 mW /1 kHz. Jejich hmotnost je 430 g a příslušenství zahrnuje 120 cm dlouhý odpojitelný kabel s 3,5 mm přímým konektorem s redukcí (zlacený Jack 6,3 mm) a pevné pouzdro.

Představení Focal Elegie

 Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Focal Elegia

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Focal
Typ sluchátek Kolem uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Průměr měniče (mm) 40 (kompozit hlíník a magnezium)
Frekvenční odezva od (Hz) 5
Frekvenční odezva do (Hz) 23000
THD (%) 0,1
Impedance (Ω) 35
Citlivost (dB) 105
Aktivní potlačení hluku (ANC)
Mikrofon Handsfree
Konektor Jack (3,5 mm), Jack (6,35 mm)
Odnímatelnost kabelu
Délka kabelu (m) 1,2
Barva Černá
Hmotnost (g) 430
Příslušenství Tvrdé přenosné pouzdro / 1,2 m audio kabel / 6,35 mm jack adaptér

Dokumentace

Produktový list