DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Goldring 2200
Goldring 2200 Goldring 2200 Goldring 2200 Goldring 2200

Goldring 2200

5 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Kazeta 2200 značky Goldring je dalším modelem v sérii 2000 a jako všechny ostatní se může pyšnit užitou technologií Moving Iron. Tím nejdůležitějším elementem je diamantový hrot ve tvaru elipsy, nabízející vysoké rozlišení, audiofily potěší zejména možnost jeho výměny při opotřebování. Se všemi specifickými znaky je zástupcem přenosek, jenž dokáží modulovat vynikající zvuk a udržet si tak standard mezi ostatními typy.

 

 • Gramofonová přenoska
 • Série 2000 disponuje technoligií Moving Iron (vyšší detail podobný MC přenoskám a zároveň vyšší output a vyměnitelný stylus jako u MM přenosek)
 • Samariové magnety
 • Eliptický diamantový hrot, který produkuje čistý a kvalitní zvuk
 • Velmi lehká niklová/železná konzole
 • Přenosky sérié 2000 by se měli používat se standardním phono vstupem integrovaného zesilovače díky svému vysokému outputu

 

Bližší seznámení

Vysoce kvalitní zvuk s tímto unikátním komponentem se nehodlá krčit v pozadí, ale dere se bez zábran do popředí. Výrobce se i protentokrát snažil odvést tradičně dobrou práci, jak po stránce designérské a konstrukční, tak po stránce technologické, výkonové a funkční. V černém matu s ne zcela geometricky typickým tvarem se vyjímá nejvíce, jeho výkon vůči cenovému zhodnocení je velmi progresivní a na první pohled nenápadný produkt uhrane coby vysoce funkční a bezproblémový element z vytříbených materiálů. Výroba je precizně provedená, stylově se hodí ke všemu, co je módní, nadčasové a svěží.

 

Upřesňující informace a data

Přenoska v celé své kráse váží jenom 7,2 g, využívá sledovacího vertikálního úhlu o velikosti 24 °. Disponuje vyměnitelným hrotem typu Stylus v elipsovitém tvaru, dále zatěžovacím odporem plných 47 000 Ohm a kapacitní zátěží v rozsahu 100 – 200 pF. Zajímá-li uživatele vnitřní indukčnost, pak její hodnota je 680 mH. Vnitřní odpor se vyšplhal na 680 Ohm. Přítlačná síla je v rozmezí 1,5 – 2,0 g (15 – 20 mN), s doporučeným přítlakem 1,7 g (17 mN). Výstupní napětí je 6,5 mV při 1 kHz, 5cm / sec., frekvenční rozsah je dán škálou od 20 – 20 000 Hz. Připojit lze zesilovač s PhonoMM.

 

Síla pohybujícího se magnetu

O základní, ale také zcela zásadních typech rozhoduje jejich specifické určení MM nebo MC. Je třeba se ptát, jaký typ přenosky je potřeba, jak nastavit gramofon a jaké kolekci z vinylu dát přednost? Pohyblivý magnet kazety je zpravidla nejčastějším typem phono kazety.Představit si tak lze dvojici magnetů na konci hrotu (jeden na každý kanál), jsou uvnitř samostatných patron. Při pohybu jehly magnety mění svůj vztah k cívkám v těle zásobníku. Vytváří se tak malé napětí. Vysoký výkon, kompatibilita se stereo komponenty, odnímatelný a k výměně lákající hrot jsou tím nejlepším atributem systému MM.

 

Dárek pěkně zabalený i vybavený

Podle referencí spokojených uživatelů je tento v pěkném a úhledném balení ukrytý dárek úplně úchvatný, a to co se týká jak vzhledu, tak funkčnosti, a dokonce i ceny. K příslušenství náleží klíč Allen, dva šestihranné šrouby a klip k hrotu, aby veškerá montáž byla snadná a rychlá. Zvukově je to dárek na jedničku – naladěna je ta správná mixáž pevných basů, otevřených středů a  podrobně popsaných výšek, dohromady ladění, jaké nikdo nečekal. Vynikající stereo separace a skvělá hloubka akustického pohledu má našlápnuto mezi špičky analogového zvuku, protože vše je v rovnováze a nic není problém. Žádný povrchový hluk, dynamika je také v dobré náladě a čím dál hlasitější hudba je neskutečně věrohodná a čistá.

 

Značka s pochvalou

Goldring 2200 Cartridge má pár vynikajících předpokladů k naprosté spokojenosti uživatelské obce při používání této MM gramofonové přenosky. Je třeba zvážit, co potřebuje právě váš gramofon k vysoké efektivitě procesu, protože výsledek s Goldring je víc než jistý.

 

Technické údaje:

 • Frekvenční rozsah: 20 - 20000Hz +/- 3 dB
 • Rovnováha kanálů při 1 kHz: < 2 dB
 • Separace kanálů při 1kHz  > 20 dB
 • Citlivost při 1 kHz: 6,5mV +/- 1 dB
 • Sledovací úhel: 24°
 • Hrot: Eliptický
 • Zatěžovací odpor: 47 kOhm 
 • Kapacita zatížení: 100 pF - 200 pF
 • Vnitřní indukčnost: 680 mH
 • Vnitřní odpor: 550 Ohm
 • Hmotnost přenosky: 7,4 g 
 • Upevňení: 0,5" (12,7 mm)
 • Přítlačná síla: 1,5 - 2,0 g (nominální 1,7 g)


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Goldring 2200

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Goldring
Typ jehly Stereo
Typ přenosky MI
Rychlost 33 / 45 RPM
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Doporučený přítlak (g) 1,7