DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Goldring 2300
Goldring 2300 Goldring 2300 Goldring 2300 Goldring 2300 Goldring 2300 Goldring 2300

Goldring 2300

8 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Gramofony střední třídy si také zaslouží inovaci v podobě vynikající přenosky. Značka Goldring je v obou směrech specifickým elementem jak na momentálním trhu, tak pro potřeby a nároky klientů. Na první pohled vypadá stejně jako typy 2400 a 2500, ovšem rozlišitelné jsou v parametrech, jemných technických nuancích, pochopitelně i cenových relacích. Díky osazení hrotem typu Gyger II je zajištěna záruka čisté reprodukce a naprosto excelentní vedení stopy.

 

 • Gramofonová přenoska
 • Série 2000 disponuje technoligií Moving Iron (vyšší detail podobný MC přenoskám a zároveň vyšší output a vyměnitelný stylus jako u MM přenosek)
 • Diamantový hrot Gyger II poskytuje jasnost zvuku a přesnější sledovací schopnost
 • Samariové magnety
 • Velmi lehká niklová/železná konzole
 • Přenosky sérié 2000 by se měli používat se standardním phono vstupem integrovaného zesilovače díky svému vysokému outputu

 

Řečí technických specifikací

Přenoska vyniká materiálovým uchopením, s čímž souvisí i její velmi nízká hmotnost – 7,6 g. Pro zájemce o kmitočtový rozsah je důležitá informace o pásmu 20 – 20 000 Hz. Zatěžovací impedance je 47 kOhm, indukčnost cívky je dána 680 mH. Zátěžová kapacita je klasicky 100 – 200 pF, impedance cívky činí 550 Ohm. Vnitřní odpor se dme veličinou 550 Ohm. Snímací síla se pohybuje mezi 1,5 – 2,0 g (nominálně 1,7 g).

 

Série Goldring 2000

Shrnutím všech kazet série Goldring 2000 je možno vyslovit jejich společné specifikace, jednou z nich je výbava Moving Iron technologií. Souvislost s vysokou úrovní detailů není čistě náhodná, zůstává také pohodlná výměna hrotu, vysoký výkon je dán sekcí s pohyblivými typy magnetů. Jejich kombinace je nasnadě a cíleně jsou pak všechny přednosti využity ve prospěch věrohodné reprodukce.

 

Vybavení hrotem

Přenosový typ 2300 Cartridge je unikátní díky diamantovému hrotu eliptického tvaru typu Gyger II, který s danou přítlačnou sílou dosahuje energického a dynamického efektu. Vyměnitelný hrot má tu výhodu, že při jeho opotřebování a znehodnocení může být nahrazen jiným, a když je k dobru snadná výměna, pak není o čem diskutovat (pouze snad o ceně výměnné sekce, která může být pro někoho vyšší). Kvalitní reprodukce však souvisí s řadou možností, které činí kazety dostupnými pro širokou audiofilskou veřejnost.

 

O čem je Goldring

Jak je to s náplní práce společnosti, která produkuje takto významné produkty, nelze shrnout jedinou větou. Více než sto let práce, která za sebou nechává nedostižnou řadu velmi slušných výsledků, jenž jsou hmatatelné a slyšitelné v tisících produktů, komponentech, elementech a příslušenství, je odpovědí na všechna kdo, proč, kde, jak. Moderní technologie, nadčasové materiály jsou bezhraniční pro styl a výkon vůbec. Kdysi dávno, v roce 1906, všechna snažení firma zaměřila do prvních fonografů, ale kdeže loňské sněhy jsou! Na míle daleko od těchto výrobků, které už tehdy lidem dělaly radost. Se snahou vynalézat a vyrábět pro svoji věrnou klientelu produkci, přinášející spokojenost a radost, se nic nezměnilo. Digitální věk odstartoval výrobu vysoce špičkových zařízení, o kterých dříve lidé jen snili. S tradiční precizní prací se dostala do povědomí uživatelské skupiny po celém světě, kvalitní hudební reprodukce na všech kontinentech jsou dobrým zadostiučiněním.

 

Příslušenství rozšiřuje péči o výrobky

Výrobní společnost není zaměřena jen a pouze na přenosky a gramofony, které jsou pro milovníky vinylu prvořadé. V poslední době je pozornost soustředěna také na produkci pomocníků, jenž se starají o dlouhověkost a údržbu mnoha opotřebovávaných komponentů a částí. Platí zde totéž, jako třeba u automobilů. Když je jim věnována dostatečná péče, vydrží lidem sloužit v dobrém a únosném stavu bezproblémově hodně dlouho, to přece stojí za minimální investici, věnovanou dokoupení příslušenství.

 

Technické údaje:

 • Frekvenční rozsah: 20 - 20000Hz +/- 3 dB
 • Rovnováha kanálů při 1 kHz: < 2 dB
 • Separace kanálů při 1kHz  > 20 dB
 • Citlivost při 1 kHz: 6,5mV +/- 1 dB
 • Sledovací úhel: 24°
 • Hrot: Gyger II
 • Zatěžovací odpor: 47 kOhm 
 • Kapacita zatížení: 100 pF - 200 pF
 • Vnitřní indukčnost: 680 mH
 • Vnitřní odpor: 550 Ohm
 • Hmotnost přenosky: 7,4 g 
 • Upevňení: 0,5" (12,7 mm)
 • Přítlačná síla: 1,5 - 2,0 g (nominální 1,7 g)


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Goldring 2300

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Goldring
Typ jehly Stereo
Typ přenosky MI
Rychlost 33 / 45 RPM
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Doporučený přítlak (g) 1,7