DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Goldring 2400
Goldring 2400 Goldring 2400

Goldring 2400

11 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Přednosti přenosky jsou zřejmé -  obdivuhodně velký zvukový prostor, unikátní basy, excelentní vzhled, jemný a detailní zvuk. Hodně z toho pomáhá korigovat hlavně osazení diamantovým hrotem typu Vital, basové nuance i jasnost podání ovládá a zvýrazňuje pevné kovové tělo přenosky a bezpečné přilnutí k ramenu. Stejně jako všechny modely Goldring 2000 je kazeta 2400 i 2500 chytrým a vzhledným prvkem se snadnou montáží i nastavením. Vyniká taktéž zajímavým, atypickým tvarem s nerovnými bočnicemi.

 

 • Gramofonová přenoska
 • Série 2000 disponuje technoligií Moving Iron (vyšší detail podobný MC přenoskám a zároveň vyšší output a vyměnitelný stylus jako u MM přenosek)
 • Diamantový hrot Vital poskytuje vyšší rozlišení
 • Samariové magnety
 • Velmi lehká, zúžující se niklová/železná konzole
 • Přenosky sérié 2000 by se měli používat se standardním phono vstupem integrovaného zesilovače díky svému vysokému outputu

 

Přenoska s tonálním respektem

Jako stabilní element je dána zejména kovovým šasi, protože tuhost napomáhá k lepšímu podání basů a celkovému vnímání 3D prostoru. Rozlišení je vyšší, k tomu zase svojí maličkostí přispívá Vital hrot diamant ve svém zúženém spektru. Tonální vyvážení je takovým nepočítaným bonusovým přídavkem, protože reprodukce je v tomto případě kolekce jasných, čistých výšek namíchaných s expanzivními středy a mohutnými basy. Zažít hudbu plnou detailních částic je koncertem pro lidské smysly, slyšet a vnímat, jak svět kolem ožívá, je přinejmenším skvostné a žádoucí.

 

Precedentní vlastnosti a funkce

Goldring je typický, jedinečný a neúnavný. Modely jsou plné zvuku, vítané díky rychlé a snadné montáži, obdivuhodné pro svoji harmonii. Moving Iron technologie a vysoce kvalitní užité materiály dovolují klientům vysoký komfort poslechu. Frekvenční pásmo neboli kmitočtový rozsah funguje v rozmezí 20 – 20 000 Hz / +/- 3 dB. Vertikální úhel sledování měří 24 °. Hrot Vital je vyměnitelný, zatěžovací impedance je 47 kOhm a kapacitní zatížení 100 – 200 pF. Vnitřní indukčnost je 720 mH, výbava graduje vnitřním odporem 550 Ohm. Kazeta váží 8,2 g. Přítlačná síla je mezi 1,5 – 2,0 g (15 – 20 mN), doporučený přítlak pak 1,7 g (17 mN). 

 

Cartridge typu MM

Kazety vybavené pohyblivým magnetem (Moving Magnet) a ne pohyblivou cívkou se objevují častěji. Systém je to užívaný a ideální výkonem, s nímž souvisí přijatelná cenová relace, hlavní totiž je, že kvalita zvuku variuje s technickými parametry. Upravování zvuku korekčním předzesilovačem je běžné, ale jde to i bez drahých obvodů. Konkrétně signál nemusí být zničen indukovanými hluky a šumy. Co je skoro banalita, tak výměna hrotu za nový. Kompletně vše s hrotem, chvějkou i magnetem je možné lehce dostat z přenosky a znovu osadit jiným systémem s novým hrotem jde snadno a rychle. Že jeho cena je trochu vyšší  (téměř jako 2/3 ceny nové přenosky), náleží do zcela jiné informační sekce. Je značka Goldring skutečně neodolatelná?

 

S tradicí a zkušenostmi

Goldring to umí od svých počátků, kdy roku 1906 začal budovat svoji pozici i filozofii trhu. Nejvíce vždycky záleží na prospěšné činnosti, za kterou je řada výsledků, technologických zvratů a přínosů, výzkumů a přehršlí inspirací, novinek, nápadů, efektivních úprav i modifikací. Dostat audio na špičkovou úroveň chce každá stejně zaměřená společnost či značka, ale dokáže a umí to málokdo. Specifické audio, proměny gramofonů, přenosek a příslušenství jsou převratné, úchvatné a nikdy nekončící. Progres se neustále vyvíjí a jde kupředu i pod hlavičkou Goldring. Zdali se kvalita vyrovná či nevyrovná ceně, je jenom otázkou vkusu a nároků posluchačské veřejnosti. A jestli se Goldring stane favoritem, zůstává na zvážení. Nákup s dostatečnými informacemi a se srdečním přístupem je ta správná investice. 

 

Technické údaje:

 • Frekvenční rozsah: 20 - 20000Hz +/- 3 dB
 • Rovnováha kanálů při 1 kHz: < 2 dB
 • Separace kanálů při 1kHz  > 20 dB
 • Citlivost při 1 kHz: 6,5mV +/- 1 dB
 • Sledovací úhel: 24°
 • Hrot: Vital
 • Zatěžovací odpor: 47 kOhm 
 • Kapacita zatížení: 100 pF - 200 pF
 • Vnitřní indukčnost: 720 mH
 • Vnitřní odpor: 550 Ohm
 • Hmotnost přenosky: 7,4 g 
 • Upevňení: 0,5" (12,7 mm)
 • Přítlačná síla: 1,5 - 2,0 g (nominální 1,7 g)


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Goldring 2400

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Goldring
Typ jehly Stereo
Typ přenosky MI
Rychlost 33 / 45 RPM
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Doporučený přítlak (g) 1,7