DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Goldring Eroica LX
Goldring Eroica LX Goldring Eroica LX Goldring Eroica LX Goldring Eroica LX Goldring Eroica LX

Goldring Eroica LX

11 500 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Hi-fi partner je ten, kdo si ví rady ohledně špičkového audio aparátu, kvalitního vybavení a poslechu, který nemá konkurenci. Poslouchat hudbu z různých zdrojů můžeme dle svého přání a požadavků, dokonce mohou ožít i staré LP desky. Hudba z vinylu dává novou šanci gramofonovým přístrojům, dokonce lze na trhu najít i příslušenství, kabely, předzesilovače a přenosky. Eroica LX Cartridge je jednou z vítězných komponentů, Goldring má totiž zvuk.

 

 • Audiofilní low output MC gramofonová přenoska
 • Silné neodymové magnety
 • Nabízí mimořádný výkon a spolehlivost

 

Originální zpracování

Eroica není synonymem hrdinství a vítězství, ale i názvem ryze audiofilské přenosky, jenž se může chlubit pokročilou konstrukcí s neodymovým magnetem. Stavební systém je naprosto originální a jedinečný, materiál, který byl na výrobu kazety vybrán, eliminuje cestu signálu i hmotnost přenosky. Předností a zároveň i výsadou tohoto přenoskového typu je vybraný materiál s názvem Pocan a hrot, který je přenoskou pevně sevřený. Eroica LX je osazena hrotem Gyger II a díky tomuto typu snímání je dosahováno naprosto čisté reprodukce, jakožto i excelentně vedené stopy. Model značky Goldring neztrácí nic ze svého prvoplánového charisma, navíc nabízí spolehlivost a mimořádně vysoký standard výkonový.

 

Materiál Pocan

Speciální názvy je zajímavé rozluštit a dozvědět se o nich více. Jenom tak existuje možnost správně pochopit, z čeho je například produkt vyroben.  Z úst odborníků a profesionálů je tato přenoska s ultra-rigidním tělem kvalitní právě díky materiálu Pocan. Materiál s tímto označením je možné zařadit do sekce vysokovýkonných plastů. Polyamidová vlákna mají svůj původ v ropě, jsou známé také jako Durethan a jejich polyestery PBT se nazývají Pocan. Řeč je o plastech, jenž disponují poměrně všestrannými polymerovými materiály s vysoce nadřazeným potenciálem. Při výrobě technicky složitých komponentů je jich bezprecedentně využíváno. Takto modifikované výrobky z plastů odolávají i většímu mechanickému zatížení, jsou spolehlivé a zvládnou i dlouhodobé užívání. Najdeme je v nejrůznějších průmyslových odvětvích, mimo jiné i v elektronice a elektrotechnice. Směle konkurují elementům z kovu.

 

Parametry a zajímavosti

V černém provedení je tato přenoska neodolatelná. Její hmotnost je pouhých 5,5 g. Frekvenční rozsah se pohybuje mezi 20 – 22 000 Hz (+/-3dB Hz). Impedance zátěže je okolo 100 Ohm. Zátěžová kapacita činí 100 – 1000 pF. Typ hrotu Gyger II, vinutí cívky z mědi a vnitřní odpor 8 Ohm jsou dalšími přednostmi přenosky Eroica LX. Rozsah snímací síly 1,5 – 2,0 g (15 – 20 mN), doporučená přítlačná síla je 1,7 g (17 mN). Podobnými propozicemi disponují také modely Eroica H a některé z modelů sérií Elan, Elektra, Elite.

 

Vy neznáte Goldring?

Hudba ve zcela nové dimenzi, to by mohlo být synonymum pro značku Goldring. Sto let zkušeností, sto let skvělého zvuku, který má grády – i to je Goldring. Jeho začátky souvisí s rokem 1906, v té době se žilo trochu jinak. Hudba znamenala radost a dobrou náladu, a díky pokroku, vývoji, inovacím, modifikacím ji může dělat lidem dodnes. Produkty této renomované značky se zrodily vylepšováním svých předchůdců, byly ručně smontovány, posléze i nastaveny. Světlo světa spatřily zásluhou špičkového výrobního týmu a doslova se rozletěly do všech koutů světa, jelikož zájem veřejnosti znamená vrchol i poctu všem moderním technologiím a vybraným kvalitním materiálům. Díky tomu je zvuk přirozený, bohatý, mimořádný.

 

Technické údaje:

 • Frekvenční rozsah: 20 - 22000Hz 2 dB 
 • Rovnováha kanálů při 1 kHz: < 1 dB
 • Separace kanálů při 1kHz  > 25 dB
 • Citlivost při 1 kHz: 0,5mV + / - 1 dB
 • Sledovací úhel: 24° 
 • Hrot: Gyger II
 • Zatěžovací odpor: 100 Ohm 
 • Kapacita zatížení: 100 pF - 1000 pF
 • Vnitřní indukčnost: 12 uH
 • Vnitřní odpor: 8 Ohm
 • Hmotnost přenosky: 5,5 g 
 • Upevňení: 0,5" (12,7 mm)
 • Přítlačná síla: 1,5 - 2,0 g (nominální 1,7 g.)


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Goldring Eroica LX

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Goldring
Typ jehly Stereo
Typ přenosky MC
Rychlost 33 / 45 RPM
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Doporučený přítlak (g) 1,7