DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Goldring Legacy
Goldring Legacy Goldring Legacy Goldring Legacy Goldring Legacy

Goldring Legacy

19 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Se zvukem je to jako s lidskými nervy – je na všechno poměrně citlivý a potřebuje šetrné zacházení. S dobrou výbavou dojde nejdál a tehdy je nejpevnější, nejodolnější, stabilní. Takové precedenty umí pohromadě udržet značka renomovaná, která lidem přináší uspokojení již více než sto let. Goldring umí to, co málokdo – zahrnout naše domovy radostí, harmonií a optimismem, díky příjemné a ničím nerušené hudbě.

 

 • Referenční MC přenoska
 • Hořečnaté tělo přenosky pro nižší resonance
 • Diamantový hrot na slitinové konzoli

 

Hudba ve zcela nových dimenzích

Užít si to zcela netradičním způsobem, objevovat a nalézat unikátní zážitky z poslechu, slyšet přirozený, bohatý, excelentní akustický proud – to je sen každého audiofila a může být splněn. Cíl, kdy přenoska precizně kopíruje přesný přepis záznamu z drážky, je na dosah. Pevné raménko a kompatibilní kazeta s diamantovým hrotem současně umožňuje i ty nejmenší pohyby hrotu, které putují až do cívek snímání.

 

Legacy – novinka roku 2010

Přesnost, přirozený charakter zvuku, autentické podání, dokonalost a čitelnost všech nástrojů, potažmo i dojem 3D zvukového prostoru je dostatečnou motivací. Referenční Moving Coil přenoska s označením Legacy disponuje kovovým, nízkorezonančním tělem z magnesia, ultra lehkým a extrémně pevným. Každý kus je vyráběn ručně a její diamantový hrot je speciálně uložen, také disponuje velmi nízkou hmotností. Je vysoce leštěný a jeho specifikem je velmi nízké zkreslení. Cívky okolo neodymiových magnetů jsou taktéž namotávány ručně. Přenoska váží jenom 8 g a je dána přítlakem 1,5 – 2 g (15 – 20 mN). Doporučený přítlak je 1,7 g (17 mN). Legacy je chloubou samotného výrobce, protože v sobě kombinuje to nejlepší z výzkumů a daných produkčních možností v tomto oboru.

 

Vysoká kvalita reprodukce zvuku

Přenosky typu MC jsou charakteristické pohyblivými cívkami, na rozdíl od systému Moving Magnet – pohyblivého magnetu. Ten je typický snadnou výrobou a těžší chvějkou. Výhodou  MM je vysoká výstupní impedance, kdy není třeba použít phono předzesilovač a opotřebovanou chvějku s hrotem lze snadno vyměnit. Výměna u MC systému je mnohem složitější, na výrobu je náročnější a tedy i dražší. Jeho konstrukce je však mnohem lehčí a křehčí, vyniká dokonalostí a skvělým výkonem.

 

Další specifika a přednosti

Frekvenční rozsah se pohybuje v pásmu mezi 20 – 22 000 Hz. Citlivost je 0,25 mV ± 1 dB a velikost vertikálního úhlu sledování 20 °. Specifický je i hrot typu Vital fine line, zatěžovací odpor je 100 Ohm. Zařízení snese zatížení 100pF - 1000pF. Vnitřní odpor činí 7 Ohm. Díky maximálnímu souladu všech komponentů, za využití pokročilé technologické podpory a geniálních materiálů je tento model považován za velmi zdařilý, na dnešní dobu poměrně pokrokový, nevyjímaje nadčasový a mladistvý design.

 

Staletím se nese zvuk renomované značky

Rok 1906 zdá se být již hodně vzdáleným, ovšem právě v tomto čase spatřil světlo světa Goldring. V té době bylo všechno mnohem jednodušší, prostší a skromnější. Lidé se uměli radovat z maličkostí, třeba z právě se rodících produktů, které do domovů lidí vnášely radost. Společnost a značka, která již pevně stojí na základech získaných zkušenostmi, výjimečnými znalostmi o vlastnostech materiálů, analogu a audio produkci má na trhu své pevné místo. Protože to, co následovalo, je nejenom dílem vývoje, inovace technologií, ale zároveň i oslavou precizní ruční práce a vynikající firemní sítě, směřující do celého světa.

 

Technické údaje:

 • Frekvenční rozsah: 20 - 20000Hz + / - 3 dB 
 • Rovnováha kanálů při 1 kHz: < 1 dB
 • Separace kanálů při 1kHz  > 25 dB
 • Citlivost při 1 kHz: 0,25mV + / - 1 dB 
 • Sledovací úhel: 24° 
 • Hrot: Vital fine line
 • Zatěžovací odpor: 100 Ohm 
 • Kapacita zatížení: 100 pF - 1000 pF
 • Vnitřní indukčnost: 3 uH
 • Vnitřní odpor: 7 Ohm
 • Hmotnost přenosky: 8,0 g 
 • Upevňení: 0,5" (12,7 mm)
 • Přítlačná síla: 1,5 - 2,0 g (nominální 1,7 g.)


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Goldring Legacy

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Goldring
Typ jehly Stereo
Typ přenosky MC
Rychlost 33 / 45 RPM
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 30000
Doporučený přítlak (g) 1,7