DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Grado Prestige SR125e
Grado Prestige SR125e Grado Prestige SR125e Grado Prestige SR125e Grado Prestige SR125e Grado Prestige SR125e Grado Prestige SR125e Grado Prestige SR125e Grado Prestige SR125e

Grado Prestige SR125e

5 690 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Všem fandům kvalitního audia mají co říci, protože k jejich klíčovým momentům patří jejich úžasná lehkost, vzdušnost, pevnost, pohodlné využití a přenositelnost. Jasně zřetelná reprodukce každého znějícího tónu a čistý zvuk i při výrazném zesílení jsou v nabídce referenčních sluchátek s frekvenčním rozsahem 20 – 20 000 Hz, sluchátek z produkce americké společnosti Grado.

 

Komfort za slušnou cenu

Přesnost, čistota, preciznost a tuhost, včetně vnitřního tlumení – to jsou přednosti sluchátek, jenž osloví širokou audiofilskou veřejnost. Jejich základním stavebním kamenem je ultra-pevné polykarbonátové tělo s dokonale sladěnými měniči, jakékoliv vibrace a nežádoucí zkreslení jsou tímto potlačeny. Polykarbonát SpaceBlack je patentovaným systémem, který si Grado přičítá ke svým inovativním technologiím. Dalším profesionálem v konstrukci sluchátek SR 125e lze označit kabel z čisté bezkyslíkaté mědi skládající se z 8 vodičů, dále je typický podélně zarovnanými krystaly. Otevřená konstrukce se všemi příbuznými klady a vlastnostmi je základem detailního a přirozeně znějícího akustického proudu s dynamickým rozsahem.

 

Černý věrný přítel

Designově propracované robustní modely s otočnými ušními mušlemi a pěnovými polštářky supraaurálních náušníků, které lze odejmout, jsou zárukou plné izolace od hlučného světa. Jsou podrobné, s působivým rozdílem v textuře, prostorovým zvukem dle vaší libosti, neúnavnou energií, schopným výkonem, muzikálností a detailní přesností se řadí k těm nejlepším výrobkům ze série.

 

Ze zákulisí parametrů

Zdokonalené technologie se projevily v inovaci měničů, využití nového polymeru a konečně v modifikované konstrukci sluchátek. Nové je také lepidlo, které je mnohem pevnější a jeho spotřeba je tak minimální. Akustická citlivost dosahuje téměř 100 decibelů, impedance 32 Ohm, připojení je umožněno díky 3,5 mm pozlacenému Jacku a nástavbové redukci – 6,3 mm zlacenému Jacku. Součástí kompletního balení je také 1,2m kabel a adaptér. Sluchátka samotná jsou vyhotovena v černém provedení.

 

Nechejte se sametově okouzlit

Jsou chvíle, kdy každý ocení okamžiky intimity, samoty, klidu a pohody, kdy postačí jenom tichý proud oblíbeného hudebního žánru. Romantické melodie, meditační programy nebo vybraný interpret může v tichém či hlasitém aranžmá působit na lidské nitro k jeho spokojenosti. Poslech hudby nemusí mít však jenom relaxační charakter, sluchátka využívá široká škála teenagerů k zábavě anebo vzdělávání. Pokud je jejich akustický výstup zahalen ještě navíc v sametovém, hladkém hávu, může být uživatel nadmíru spokojený se svým talentovaným přítelem. Díky volně průchozím basům, plným středům a jasným výškám tonální systém získává rovnováhu a produkovaný zvuk nabývá na pastelových harmonických barvách. Zpěv či mluvené slovo je bohaté a prostorové, s vynikající dynamikou a příjemně laděnými koncovkami. Z recenzí a referencí lze vyčíst nadšení a radost z potěšení, jež nestojí ani mnoho peněz.

 

Vaše oblíbené songy

Velkou výhodou při užívání sluchátek je soukromý, individuální poslech, který každému zaručí anonymitu výběru skladeb. Prostě do vašich uší můžete povolit vstup jenom těm nejlepším, nejoblíbenějším, nejzvučnějších jménům, skladbám, autorům, jenž jsou blízcí vašemu srdci.

 

Zajímavý původ

V americkém Brooklynu až dodnes sídlí továrna, jejíž vznik je datován k roku 1953. V tom roce byla Josephem Gradem založena společnost, která se zprvu zaměřila na výrobu přenosek do gramofonů. Rodinná firma je stále aktivní a na své konto si připsala 48 patentovaných technologií. Jejím největším kladem a zvláštností zároveň je ruční výroba modelů, v současné době hlavně sluchátek. Tato značka má mezinárodní přesah, po Grado sortimentu je poptávka a pro svoji kvalitu i cenu je na momentálním trhu velmi žádaná.

 

Technické parametry:

  • Konstrukce: Otevřená
  • Frekvenční rozsah: 20 - 20.000 Hz
  • Citlivost: 99,8 dB
  • Impedance: 32 Ohmů
  • Kabel: osmižilový, OFC
  • Konektor: Jack 3,5 mm přímý zlacený s redukcí Jack 6,3 mm zlacený

 

Ukázka sluchátek Grado Prestige SR125ePoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Grado Prestige SR125e

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Grado
Frekvenční odezva od (Hz) 20 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20000 Hz
Impedance (Ω) 32 Ω
Citlivost (dB) 99,8 dB
Barva Černá