DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Grado Prestige SR225e
Grado Prestige SR225e Grado Prestige SR225e Grado Prestige SR225e Grado Prestige SR225e Grado Prestige SR225e Grado Prestige SR225e Grado Prestige SR225e Grado Prestige SR225e Grado Prestige SR225e

Grado Prestige SR225e

6 890 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Pro zájemce o kvalitní produkci jednoduše posílanou do našich oušek se nabízí vynikající alternativa moderních sluchátek americké společnosti Grado. Každý alespoň trochu muzikálně nadaný posluchač rozezná již na první poslech přesné a čisté akustické vjemy, které na svět přicházejí díky nejmodernějším technologickým postupům. Jejich hlavní výhodou je od základu vylepšená konstrukce měničů, disponující optimálními vlastnostmi, komfortním zpracováním, potažmo i eliminací rezonančních nepřesností a šumů.

Dejte si skvělý zvuk ráno, v poledne i večer

Sluchátka řady E přinášejí řadu inovací, které dokonale podporují unikátní výkon třídy Hight Fidelity. Se svým přiměřeně velkým tělem a nejedním vylepšením mají dobré jméno, navíc za přiměřeně vysokou cenu, odpovídající kvalitě. Prestižní hodnocení, znatelně vyšší než u jiných řad, získává tato série díky větší citlivosti stylových sluchátek, novodobému a svěžímu designu (částečně v retro stylu) a v neposlední řadě díky velmi přesnému a dobře mířenému zvuku, který můžete absorbovat po celý den. Překvapí, uspokojí, nadchnou, líbí se, skvěle hrají, jsou odolná – sluchátka Grado Prestige SR 225e.

Specifika, která je dobré znát

Frekvenční rozsah nás zajímá vždy a všude. U referenčních Grado sluchátek se pohybuje zpravidla od 20 do 20 000 Hz. Sluchátka dále vynikají akustickou citlivostí 99,8 decibelů a impedanční hodnotou 32 Ohm. Neodpojitelný kabel OFC s podélnými krystaly, 3,5 mm zlacený přímý konektor a redukce typu Jack 6,3 mm (zlacený přímý) jsou charakteristickými znaky kabeláže. Otevřená konstrukce je dána suparaurálními náušníky on – ear (na uši), vyrobenými z měkkého molitanu. Eliminace vnějšího rušení je při otevřené konstrukci zajímavým řešením, a tedy hudba může proudit k uživateli bez rušivých momentů, rezonancí a šumů. Originální je uchycení mušlí a ergnomicky tvarované náušníky jsou jemné i k těm nejcitlivějším uším.

Fenomén poplatný době?

Klobouk dolů před zakladatelem J. Grado. Díky němu a letitému výzkumu, progresu, bádání a vynalézání na poli akustických přístrojů je dnes na trhu spousta vynikajících sluchátek ve velmi příjemné cenové relaci. Taktéž se americká výrobní společnost stará též o kvalitu s výstupním protokolem více než skvěle – výroba svěřená do lidských rukou je už málokde k vidění. Hand made je tedy opět fenoménem, pakliže právě lidský faktor je při zrodu tohoto hifi sortimentu žádaný, vyhovující i nutný. Díky svému 60 letému přístupu, zkušenostem a tradiční filozofii se může Grado honosit 48 patenty, což není zrovna málo.

Barevný, prostorový zvuk – nic nesplnitelného

Za dobrá, kvalitní sluchátka nemusíme nutně dát všechny našetřené peníze. Existuje totiž alternativa, kdy zvuk plnohodnotný, delikátně hřejivý, prokreslený a čistý, barevně prostorový lze objevit i v takových sériích, které jsou na špičce žebříčku produktů a jejichž cena není super vysoká. Legendární sluchátka s extrémně pevnou otevřenou konstrukcí, většími náušníky a zvlášť pečlivě spárovanými měniči slibují ten nejatraktivnější zvukový zážitek i komfort v dané cenové kategorii. Typ otevřené konstrukce, obohacený o kovovou mřížku, zajišťuje zcela ideálně proudění vzduchového sloupce od měničů. Poslechněte si, neuvěříte vlastním uším a budete chtít jenom éčková sluchátka Prestige SR225. „Made in USA“ je tentokrát propojením kvality, designu, dobrého ohodnocení, vynikajícího zpracování a vybraných, prvotřídních materiálů s pomocí vyspělých výrobních technologických postupů. Pro spokojenost potencionálních zákazníků jsou dány jasné a stabilní základy, na kterých se dají stavět každodenní zážitky, zpříjemňující posluchačům setkání s jejich oblíbenými hudebními žánry.

Technické parametry:

  • Konstrukce: Otevřená
  • Materiál náušníků: Molitan
  • Tvar náušníků: Na uši (on-ear, supraaural)
  • Frekvenční rozsah: 20 - 22.000 Hz
  • Citlivost: 99.8 dB Impedance: 32 Ω
  • Parametry kabelu: OFC, podélné krystaly
  • Konektor: 3,5 mm zlacený přímý
  • Redukce: Jack: 6,3 mm zlacený


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Grado Prestige SR225e

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Grado
Frekvenční odezva od (Hz) 20 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 22000 Hz
Impedance (Ω) 32 Ω
Citlivost (dB) 99,8 dB
Barva Černá