DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Grado Prestige SR325e
Grado Prestige SR325e Grado Prestige SR325e Grado Prestige SR325e Grado Prestige SR325e Grado Prestige SR325e Grado Prestige SR325e Grado Prestige SR325e

Grado Prestige SR325e

10 490 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Sluchátka lze slyšet u nás ve studiu ve Zlíně, Na Slanici 444. Objednat se můžete na odkazu zde nebo na tel. čísle + 420 721 123 123.

 

Dojít až na vrchol v poslouchání hudby přes sluchátka samozřejmě lze. Skutečně svěžím dítkem z dílny prestižní americké společnosti Grado Labs je ručně vyrobený sluchátkový set nové řady Prestige SR325e, který je pro dobrého pozorovatele nepřehlédnutelným. Pod dlouhé evoluci pod vedením zkušeného výrobce je na trhu zajímavé zboží za velmi přijatelnou cenu. 

 

Inovace v sérii E

Oproti jiným sériovým modelům je SR325e vylepšeno hliníkovým tělem místo dřevěné vnější části mušlí, mušle samotné jsou potom zavěšeny na pohyblivých kovových trnech. Týlní most je pevný, ale ne příliš robustní, neboť sluchátka sama o sobě zůstala lehká a tím pohodlná po celou dobu poslechu. Velké plus znamená v této sérii minimalistický design kombinovaný s precizním provedením, skvěle umístěné a vyvedené logo i název výrobku na vnější stěně poslechových pohárů. Sluchátkový outfit je značně ovlivněn retro stylem, vzhledově jsou černá sluchátka i s příslušenstvím příjemným zpestřením mezi produkty stejné třídy, elegantní stříbrné provedení z lakovaného kovu je velmi slušivé.

 

Skvělé vybavení

Otevřená dynamická sluchátka disponují k mušlím napevno připojeným signálovým kabelem, který vyniká extrémní pevností, neboť pod běžnou černou izolací je v jeho průřezu tvořen osmi žílami z bezkyslíkaté mědi s koncovým 3,5 mm konektorem Jack. Impedance je na úrovni 32 Ohm, citlivost až na plných 100 decibelech a frekvenční rozsah pracuje v rozmezí 14 – 24 000 Hz. Měkké náušníky suprcircumaurální konstrukce jsou vyrobeny z molitanu, což je činí pohodlnými a přiléhajícími, bez použití silného tlaku. Na řadu přišly také inovativní modifikované měniče s optimalizovaným magnetickým polem, které umějí obejmout celé frekvenční pásmo. Svou roli možná hrají i maličkosti – například úplně nové, kvalitnější lepidlo.

 

Královský poslech

Ani v případě tohoto modelu nechybí sytý a barvitý zvuk, který se navíc umí poprat s jemnými nuancemi, ale i hlubokými, dunivými basy. Přispívá k tomu masivní a pevné tělo, díky němuž jsou potlačeny nechtěné vibrace a nerovnoměrnosti. Při takovém vyváženém a přirozeném poslechovém projevu s neutrálním charakterem zvuku je radost relaxovat, vychutnávat si koncertní umění s oblibou a obdivem.

 

Vylepšení od základů

Modifikace a postup zkvalitňování produktových řad probíhal tiše a nenápadně, dlouhodobý výzkum, vývoj, proces, vedený komplexním týmem odborníků po boku zakladatele J. Grado ale přinášel po všechny etapy své ovoce. Od základů se tak proměňovala konstrukce, vzhled, design, vnitřní motor sluchátek, výkon, kabeláž i mušle. Ve finále je na současném trhu s moderní audio elektronikou široká nabídka velmi kvalitního zboží, za které se Grado zcela jistě stydět nemusí.

 

Hodnocení sluchátek závisí na spokojenosti uživatelů

Jednoznačně nejvyšším počtem bodů lze ohodnotit přesnost detailů akustického výkonu a odolnost a pevnost konstrukce, vysoko ceněná je také komplexní kvalita zvuku a posléze komfortní užívání výrobku v praktickém využití. Na špičce se také drží souvislý poměr ceny k jeho výkonu. V nepoměru je pouze nízká izolace hluku, avšak i tak se tento prestižní model řadí k extra třídě. I když nevypadají příliš okázale a nejsou prodchnuty designováni novinkami, nenechte se zmást. Zavřete oči a můžete plout v rytmu oblíbeného songu, nebo se jen tak houpat na hladině mělkého jezera, tak intenzívní bude hudební prožitek, který s vámi sdílí sluchátka Grado Prestige SR325e.

 

Technické parametry:

 • Konstrukce: Otevřená
 • Materiál náušníků: Molitan
 • Tvar náušníků: Na uši (on-ear, supraaural)
 • Skládací konstrukce: Pouze naplocho
 • Frekvenční rozsah: 18 - 24.000 Hz
 • Citlivost: 99.8 dB
 • Impedance: 32 Ω
 • Parametry kabelu: OFC kabel, osmižilový, podélné krystaly
 • Konektor: Jack 3,5 mm přímý zlacený
 • Redukce: Jack 6,3 mm zlacený

 

Ukázka sluchátek Grado Prestige SR325ePoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Grado Prestige SR325e

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Grado
Frekvenční odezva od (Hz) 18 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 24000 Hz
Impedance (Ω) 32 Ω
Citlivost (dB) 99,8 dB
Barva Stříbrná