DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Grado Prestige SR60e
Grado Prestige SR60e Grado Prestige SR60e Grado Prestige SR60e Grado Prestige SR60e Grado Prestige SR60e Grado Prestige SR60e Grado Prestige SR60e Grado Prestige SR60e Grado Prestige SR60e

Grado Prestige SR60e

2 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis

Ve světě zvuků existuje řada dimenzí. Poslechově kvalitní a ideální pro každého zájemce, který je muzikální, miluje přesné a čisté akustické vjemy, jsou sluchátka americké firmy Grado, která, ač je to k nevíře, se vyrábějí ručně. Jejich hlavními atributy jsou od základu vylepšené měniče s optimálními vlastnostmi, komfortním provedením, které neznají rezonanční nepřesnosti a šumy.

 

Správně mířený, úderný zvuk

Sluchátka na trh nově uvedené řady E, která dokáží přenášet dokonalý výkon třídy Hight Fidelity přiměřeným tělem a schopným zařízením, mají dobrou pověst a nestojí majlant. Vysoká prestižní hodnocení získává tato řada díky větší citlivosti sluchátek, úžasnému designu inklinujícího k retro stylu a uchopením otevřené akustické scény.

 

Specifické informace

Frekvenční rozsah je vždy veličinou, která klienta zajímá. U referenčních sluchátek se pohybuje od 20 do 20 000 Hz. Vystupují s akustickou citlivostí 99,8 decibelů, impedance je na úrovni 32 Ohm. Otevřená konstrukce, nové přepracované měniče s akusticky vychytaným polymerem, který umí odehnat nechtěné a nežádoucí nepřesnosti, vibrace a rezonanční odchylky úplně bravurně, jsou samozřejmostí. Balení obsahuje konektor a redukci, obojí s pozlaceným jackem. Zdokonalujícím procesem prošel také zdrojový kabel, jeho koncový konektor je potažen mimořádně chemicky odolným rhodiem, které je vodivé. Ke sjednocení elementů a k celkové pevnosti přispívá i zbrusu nové lepidlo, jehož hlavním úkolem je zajistit lepší pevnost segmentů.

 

Padnou všem uším jako ulité

Každému citlivému uchu náleží čistý zvuk, ale také maximálně pohodlná sluchátka pro domácí poslech v té nejlepší možné kvalitě. Pokud jsou i lehká, mise je splněna. Izolace vnějšího rušení je při otevřené konstrukci též nezanedbatelným faktem, který Grado Prestige SR60e splňuje na jedničku. Hudba jimi proudící k uživateli bez jakýchkoli rušivých elementů, nešvarů, rezonancí a šumů může mít rozmanitý kabátek a může hrát jakkoli hlasitě. Nic neovlivní konstrukci, provedení a vlastnosti těchto malých, avšak duší velkých reproduktorů. Originalita uchycení mušlí a supraaurální molitanové náušníky neublíží ani nejcitlivějšímu sluchu, ouška si to budou v měkkém pelíšku doslova užívat, nemluvě o akustickém vnímání kořeněném zvučnými basy, zřetelnou dynamikou, plnými středy, čistými výškami a efektovými doplňky. To je potom radost poslouchat!

 

Žádná pásová výroba

Není všude pravidlem zajistit účinnou pásovou výrobou a rychlou strojovou produkcí žádané atributy výrobků se třemi D – dostačující, dostupný, dokonalý. Grado se postaral o kvalitu s výstupním protokolem tak, že svěřil výrobu svých produktů do skutečných lidských rukou. Ruční výroba je opět fenoménem a žádnou výjimkou není ani výroba sluchátek. Naopak, lidský faktor je při zrodu tohoto hifi sortimentu zcela vyhovující a nutný, ani společnost s více jak 60 letou tradicí, sídlící v New Yorku, nemá proti němu žádné výhrady. Díky svému přístupu se může honosit 48 patenty, které má na svém kontě právě Grado.

 

Kvalita versus cena

Prestiž a cenové ohodnocení nemusejí nutně znamenat, že za vybraný model utratíme všechny našetřené peníze anebo se zadlužíme. V těch lepších případech, víme-li, kde, jak a co máme pořídit, se může snadno stát, že cena je ve vztahu ke kvalitě nepřímo úměrná. Pro ty, kteří neoplývají matematickými schopnostmi, je na místě vysvětlit to zcela jasně: Všechno levné nemusí být špatné a všechno drahé nemusí být nutně to nejlepší.

 

Technické parametry:

  • Konstrukce: Otevřená, skládací
  • Frekvenční rozsah: 20 - 20.000 Hz
  • Citlivost: 99,8 dB Impedance: 32 Ohmů
  • Konektor: Jack 3,5 mm přímý zlacený s redukcí Jack 6,3 mm zlacený

 

Recenze sluchátek Grado Prestige SR60ePoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Grado Prestige SR60e

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Grado
Frekvenční odezva od (Hz) 20 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20000 Hz
Impedance (Ω) 32 Ω
Citlivost (dB) 99,8 dB
Barva Černá