DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Grado Prestige SR80e
Grado Prestige SR80e Grado Prestige SR80e Grado Prestige SR80e Grado Prestige SR80e Grado Prestige SR80e Grado Prestige SR80e Grado Prestige SR80e Grado Prestige SR80e Grado Prestige SR80e Grado Prestige SR80e

Grado Prestige SR80e

3 690 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Dynamickým vývojem procházejí bez přestání sluchátka Grado, obzvláště povedená je nová řada E. Proměnou zde prochází nejenom tělo přístroje, ale i technologické postupy doznávají určitých kladných a vítaných změn, s čímž souvisí například pevnější konstrukce, inovace měničů, kabeláže a potažmo i samotného kompaktního zvukového projevu. Vnímat tak můžeme hudbu všemi póry svého těla, dojem je jedinečný.

Sluchátka jako základ poslechu

O tom, zda jsou právě tato modelová dvojčata obyčejná nebo neobyčejná, si bude muset úsudek udělat uživatel sám. Faktem je, že hliník a dřevo je nahrazeno plastem, avšak upevnění mušlí na trnech plastových držáků je totožné s dalšími modely. Tenký týlní kožený most, který propojuje oba náušníky s reproduktory, je však dostatečně pevný, i když nesvírá uši žádným nepříjemným tlakem ani silou. Mnohem pevnější je také polymerové tělo přístroje.

Bližší specifika

Měniče, neutrálně laděné, se umějí orientovat ve frekvenčním pásmu 20 – 20 000 Hz, zřejmá je 100 dB akustická citlivost a impedanční hodnota odpovídající 32 Ohmům. Pevný signálový čtyřžílový kabel s 3,5mm Jackem je vyroben z bezkyslíkaté mědi. Zvukový výkon sluchátek je na velmi dobré úrovni, proto se dá hovořit o přehlednosti, průhlednosti, přirozenosti a mnoha dalších kvalitách.

Milovníci hudby, zbystřete

Zvuk je z ušních pohárů velmi ostrý, tonálně vyrovnaný a dynamicky vyvážený, přesně načasovaný, detailní a přitom maximálně přirozený. Basů je tak akorát, nechybí kontrast a dostatečná síla, otevřená konstrukce dělá své. Dále akustický projev dokáže uchvátit neuvěřitelným rytmem, tempem i bohatostí, jenž zastíní všechno ostatní. Dokonalý hudební obraz vyniká stabilitou, pocitem prostorovosti a plnosti, která se jen těžko popisuje slovy. Pásmo středové je unikátně prokreslené, zřetelné a živé. Kdo hledá více životaschopnosti, může však vycítit pocit skromnosti a uhlazenosti. Vyšší frekvence jasně popisují a zachycují i minimální detaily. Při této poctivosti a daných možnostech kultivovaný domácí poslech může být zcela vygradovaný, přitom však nebude obtěžovat nikoho, komu není hudební produkce výhradně určena. Pouzdro znamená totéž, co stylové a pěkné balení, se kterým je radost někoho obdarovat. Tahle sluchátka mají grády a zvuk, proto je třeba brát je vážně.

Na míru a podle představ

Pokud tento sluchátkový model nepraští s nikým o zem, přece jenom umí přesvědčit o svých kvalitách, které jsou v poměru vůči ceně naprosto jedinečné. Intenzívnost projevu má možná menší mezery, ale uživatel si je vybírá pro své osobní potřeby a každý z modelů je tak jiným, jako je jiný jejich nový majitel. Není nad to vybrat si podle vlastních přání a požadavků. Ten, kdo je vyznavačem stoprocentního komfortu a praktičnosti, nenalezne žádné protiargumenty. Molitanové pohodlí a on-ear sluchátka jsou obrovskou devízou, včetně designového uchopení. Rafinovaný výkon podpořený lehkostí nemá konkurenci a obvykle je v žebříčku hodnocení na špičce. Reference a recenze hovoří za vše, je potřeba si všímat hodnocení uživatelů a jejich připomínek, které dalším, nově vznikajícím typům pomáhají k prestiži. Máme za to, že Grado je společnost na svém místě. Americký výrobce zvukové techniky je již od dob svého založení hodinářem Josephem Grado v hledáčku zájmů uživatelské veřejnosti, protože jeho produkce činí trh s elektronikou aktivním a otevřeným. Od gramofonových přenosek z minulého století je cesta k dobrým výsledkům a prvotřídní kvalitě třetí generace vydlážděná úspěchy, skvělými produkty a hlavně dobře znějící hudbou.

Technické parametry:

  • Konstrukce: Otevřená, dynamická
  • Náušníky: Supraaural, molitan
  • Skládací konstrukce: Pouze naplocho
  • Frekvenční rozsah: 20 - 20.000 Hz
  • Citlivost: 99.8 dB
  • Impedance: 32 Ω
  • Kabel: čtyřžilový, OFC
  • Konektor: Jack 3,5 mm přímý zlacený
  • Redukce: Jack 6,3 mm zlacený

Recenze Grado SR80ePoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Grado Prestige SR80e

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Grado
Frekvenční odezva od (Hz) 20 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 20000 Hz
Impedance (Ω) 32 Ω
Citlivost (dB) 99,8 dB
Barva Černá