DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Grado Professional PS1000e
Grado Professional PS1000e Grado Professional PS1000e Grado Professional PS1000e Grado Professional PS1000e Grado Professional PS1000e Grado Professional PS1000e

Grado Professional PS1000e

44 000 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Všeobecně oblíbená sluchátka Grado jsou postupně inovována a modifikována, z označení nové série e lze vyčíst, že se jedná již o třetí generaci sluchátek.

Vynikají špičkovou hybridní konstrukcí s mahagonovým jádrem a hliníkovým pláštěm s chromovaným potažením, což není pouze novinkou z oblasti designu, ale i z důvodu důkladného zpevnění. Vestavěné reproduktory o průměru plných 50 mm a mohutný, pevný dvanácti žílový UHPLC kabel doplňuje výčet nejatraktivnějších novinek.

Mistrovská sluchátka na akustické scéně

Odrazem super moderní doby je vše pokrokové a stále vyspělejší, také sluchátka ve své podstatě prošla v éře rozvoje audio vizuální techniky velkými změnami a úpravami, než se stala právě takovým sortimentem, který známe v době současné. Tato profesionální sluchátka PS1000e disponují takovou výbavou, se kterou velmi dobře pohltí jakékoli stojaté vlnění uvnitř ozvučnice a tedy ani nijak nezkreslují zdrojový signál ve zvukové komoře. Zní to možná velmi nadneseně, ale výsledek je vskutku ohromující. Sluchátka jsou nejenom na první pohled sympatická, navíc a to hlavně, jsou nositeli detailního zvuku, který je, jak jinak, než autentický, přirozený, měkký a vůbec audiofilsky velmi podařený.

Užijte si svoji hudbu

Modelové řady otevřených dynamických sluchátek společnosti Grado opravdu gradují – od In-Ear, Prestige, Statement, Reference, Professional skutečně směřují k profesionalitě a kýžené dokonalosti. Akustický obraz podporuje nejenom výborná konstrukce a ručně opracovaný mahagon, dále také přesně spárované měniče a cívky se symetrickým magnetickým polem, které pojmou celé frekvenční pásmo. Měniče sluchátek jsou vybaveny neodymovými magnety a membránou ze speciálního polymerového materiálu. Svoji roli hraje také kabeláž – UHPLC kabel s 18 žílami, osazený podélně zarovnanými krystaly, čímž je zajištěn minimální možný odpor, a porhodiované konektory (Rhodium je drahý kov stříbřitě bílé barvy). Dostupnost unikátního frekvenčního rozsahu od 5 do 50 000 Hz, akustická citlivost 99,8 dB a impedance v hodnotě 32 Ohm je u tohoto modelu zřejmá, zvýšena je tím jeho funkčnost. Pohodlí pak zaručuje tvarovaný, kónicky vykrojený typ náušníků s polstrováním z měkké, prodyšné pěny. Náušníky mohou být využívány ve všech možných velikostech -  Small, Large nebo XXL. V příslušenství lze kromě nich nalézt také kvalitní prodlužovací kabel. Společně se všemi atributy a doplňky kandiduje tento sluchátkový model ve své třídě na jeden z nejlepších, hudbu s ním si můžeme užít do sytosti.

Bezkonkurenční audio

Grado to prostě umí, neboť vzala všechny své znalosti a zkušenosti z posledních 60 let praxe a vložila je do maximální kontroly produktů, odstranění rezonance i jakéhokoli narušování precizního akustického proudu. V černém nebo nadýchaném stříbrném dezénu se sluchátka vyjímají, a s notnou dávkou exkluzivity se opravdu nemají za co stydět. Tvarové linie nejsou zastaralé ani nepovedené, jsou velmi dobře promyšlené, a svojí hybridní konstrukcí konkurují jenom nejsmělejším značkám. Rafinovaný a sofistikovaný vzhled jim dodává elegance, hodí se ke každému věku, mladí i dříve narození si na ně zvyknou velmi rychle. Neumíte je nosit? Není problém, z četných referencí a recenzí je znát klientskou spokojenost s jednoduchým užíváním tohoto modelu, proč je tedy nevyzkoušet. Za cenu, která je akceptovatelná, se mohou stát vítaným a milým dárkem pro toho, koho chceme učinit šťastným v přítomnosti oblíbené hudební produkce.

Technické parametry:

  • Konstrukce: Otevřená
  • Velikost měniče: 50 mm
  • Tvar náušníků: Kolem uší (around-ear, circumaural)
  • Frekvenční rozsah: 5 - 50.000 Hz
  • Citlivost: 99.8 dB
  • Impedance: 32 Ω
  • Konektor: 3,5 mm zlacený přímý
  • Redukce Jack: 6,3 mm zlacený
  • Příslušenství: Kvalitní prodlužovací kabel

Ukázka sluchátek Grado Professional PS1000ePoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Grado Professional PS1000e

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Grado
Frekvenční odezva od (Hz) 5 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 50000 Hz
Impedance (Ω) 32 Ω
Citlivost (dB) 99,8 dB
Barva Stříbrná