DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Grado Reference RS2e

SKU
P378772
15 990 Kč
Skladem

Miniaturní reproduktory, které budou stoprocentně vyhovovat i slušet každým uším, sídlí v menším a poměrně lehkém těle, jehož design je přirozeně laděn do mahagonova. Přesto pevná, moderně konstrukčně řešená, supraaurální sluchátka, na první pohled velice atraktivní, znamenají především vysokou kvalitu zvuku podpořenou novodobými technologiemi a inovativními proměnami ze strany Grado

 

Rande kvality s designem

Tohle prostě musí každý milovník hudby slyšet a vidět. Z produkce americké firmy Grado, která proslula kromě výroby sluchátek také výrobou přenosek, pochází z Reference Series řada e-modelů. RS2e je vylepšeným dvojčetem RS1e, se dvěma 44 mm měniči, disponujícími volně průchodnou membránou, s ručně opracovanými tvrzenými mušlemi z červenohnědého dřeva tropického stromu, polstrovanými středně velkými náušníky s kruhovým výřezem, kovovou mřížkou a celokoženým hlavovým přemostěním. Postavení mušlí lze díky delším trnům pohodlně upravovat tak, aby sluchátka ani přemostění posluchače netlačilo a neobtěžovalo. Signálový 8žílový kabel je silnější, pevně připojený, k výrobě je užito bezkyslíkaté mědi. U této řady sluchátek je využito technologie, kdy je na místo povrchové úpravy pozlacením užito úpravy rhodiováním. Jelikož Rhodium patří k nejdražším kovům, jeho nanášením jsou eliminovány jakékoliv vnější a mechanické vlivy, komponenty i kontakty konektorů jsou stálejší, tvrdší, odolnější vůči korozi a nežádoucímu šumu. Sluchátka dosahují až 100 decibelové citlivosti a nominální impedance činí 32 Ohm, frekvenční rozsah se pohybuje od 14 do 28 000 Hz.

 

Komplexní hodnocení vítáno

Podtrženo a sečteno, referenční produkt značky s tradicí – Grado – se svojí netradiční a vypracovanou konstrukcí, kompletní vyspělou funkčností a bezkonkurenčním výkonem směle řadí ke špičkovým výrobkům na trhu s kvalitní elektronikou. Žádný akustický prohřešek, minimální zkreslení, ultra vysoká čistota a plný, vygradovaný zvuk, strhující a impozantní poslech, zřejmý již s prvními dojmy, dále neotřelý, módní nadčasový design, který hraniční doslova s uměním, vás bude bavit. Což takhle zaposlouchat se do oblíbené skladby nebo si vychutnat efekty premiérového velkofilmu?

 

Dokonale vyvážený zážitek

Není třeba nikde ani přidat ani ubrat, vyvážený prvoplánový dojem těchto sluchátek vypovídá o všem. Specielně upravované materiály, komfortní provedení, odlehčený konstrukční systém a zbrusu nové technologie, modifikované s každým dalším modelem stoupají na žebříčku popularity. S dokonalým referenčním přednesem a prokreslenou basovou linií, s přirozenou muzikálností bez laciných pozlátek může libovolné koncertní dílo překvapit po všech stránkách. Je libo Mozarta, Schuberta nebo Schumanna? I Chopinův valčík dokáže roztančit každou buňku ve vašem těle. Působivě laděné smyčcové, klavírní či monstrózní orchestrální otázky i odpovědi rostou do prostoru a nabývají nebývalých velikostí, má snad ještě někdo nějaké pochyby?

 

Fajnový zvuk, nuda nehrozí

Překvapivě lze symfonie linoucí se ze sluchátek Grado poslouchat donekonečna. S nic nevážícími dynamickými dvojčaty je vystaráno, ať jste teenager nebo pokročilý audiofil. Ve zvukovém světě třídy High Fidelity získávají kladné hodnocení dvakrát podtržené, protože sen každého vyznavače kvality je naplněn. Teplá a měkká harmonie s barevnými vokály a dynamickou třešničkou na dortu má hladký horní konec, umí vyvolat mladistvé rozčarování i u zkušenější posluchačské veřejnosti. Za zavřenými víčky dovolí tančit tónům i akordům, je možné ucítit vibrace a chvění, praskání, ba i tání a tříštění ledové kostky, tak obsáhlé je smyslové vnímání – daleko za hranicí běžných sluchátek.

 

Jednoznačně a bez kompromisů

Z referencí, srovnání, recenzí a doporučení vyplývá nad světlo jasnější záměr a cíl brooklynské společnosti, jejíž šedesátileté zkušenosti a výzkumy hovoří za vše. Nabídka produktů (Prestige, Reference, Statement, Professional) včetně příslušenství oslovuje široké spektrum zájemců, kteří upřednostňují kvalitu před kvantitou.

 

Technické parametry:

  • Konstrukce: Otevřená
  • Velikost měničů: 44 mm
  • Uchycení: Supraaural
  • Frekvenční rozsah: 14 - 28.000 Hz
  • Citlivost: 99.8 dB
  • Impedance: 32 Ω
  • Kabel: osmižilový OFC, podélně zarovnané krystaly
  • Konektor: Jack 3,5 mm přímý zlacený
  • Redukce: Jack 6,3 mm zlacený

 

Ukázka sluchátek Grado Reference RS2e

Výrobce Grado
Frekvenční odezva od (Hz) 14 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 28000 Hz
Impedance (Ω) 32 Ω
Citlivost (dB) 99,8 dB
Barva Hnědá
Vaše hodnocení