DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Grado Statement GS1000e
Grado Statement GS1000e Grado Statement GS1000e Grado Statement GS1000e Grado Statement GS1000e Grado Statement GS1000e Grado Statement GS1000e Grado Statement GS1000e Grado Statement GS1000e Grado Statement GS1000e

Grado Statement GS1000e

29 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Popis

Těm nejnáročnějším posluchačům je určen téměř královský poslech, který dokáží vytvořit a autorizovat jenom sluchátka nejvyšší kvality. Na prvním místě je zpravidla pohodlí, a hned potom jejich kvalitní zpracování. Pevné mahagonové, speciálně vytvrzené tělo, dokonale sladěné 50 mm reproduktory, sluchátka, která obepínají celé ucho tak, že produkce je ničím nerušená a tím i jedinečná – to je přesně ono.

Skutečné argumenty

Kromě dokonale sladěných a spárovaných měničů je nutno připomenout a přidat k dobru vše, čím jsou sluchátka od americké společnosti Grado unikátní. Dvanáctižílový OFC kabel aneb vyrobený z bezkyslíkaté mědi, disponuje podélně zarovnanými krystaly pro minimálně reálný odpor, oblíbený je stále více circumaurální systém sluchátek, protože podporuje přirozené šíření zvuku a zkvalitňuje mikroakustické prostředí, přičemž všechny tyto aspekty přispívají k mnohem lepšímu tlumení. Své hraje úprava konektorů rhodiováním - potažením tenké vrstvy rhodia, které patří k velmi vzácným kovům vůbec, ba ani důležitost cívky s dokonalejším vyladěním magnetického pole, působící komplexně na celou frekvenční šíři, není třeba připomínat.

Malosériová výroba

Grado se může pochválit. Od roku 1953, kdy hodinář Joseph Grado vstoupil jako její zakladatel do sféry zvukové techniky, si nastřádala spoustu úspěchů, které se od přenosek přenesly na dynamická sluchátka vysokých kvalit. Pyšnit se může řadou nových inovací, technologickými systémy a 48 patenty. Na prvním místě je její cíl – kvalitní materiál, komponenty a precizní, přísná, pečlivá rukodělná práce. Kromě Statement série stojí za léty dřiny i modelové řady Professional, Reference, Prestige, In-Ear. Díky materiálu mušlí, velikosti konektorů i náušníků se řada Statement GS se posunuje k těm nejlepším výrobkům značky Grado.

Konkurence pomáhá k dokonalosti

Vzdušná a komfortní sluchátka lichotí našemu sluchu jak na první pohled, tak na první poslech. Pravdou je, že konkurenceschopnost na trhu elektroniky hraje velkou roli, nutí každého se zlepšovat. Proto i sluchátka z Brooklynu jsou stále lepší a lepší. Pracují v rozsahu 8 – 35 000 Hz, který dovoluje hudbě vypuknout naplno. Otevřená dynamická konstrukce a pěnové kónicky vykrojené náušníky napomáhají autentickému zvukovému proudu i harmonickému přednesu s bohatou dynamikou. Akustická citlivost 99,8 Ohm a impedanční hodnota 32 Db jsou záviděníhodné, bonusem je prodlužovací kabel jako příslušenství setu.

To nejlepší na konec

Mladí i staří, všichni, kteří jsou okřikováni, že ruší hudbou, produkcí, hlasitým projevem, po nich zaručeně sáhnou. A jsou spokojeni. Konečně mají klid, klid relativní, kdy nikomu nevadí tím, co mají rádi, co poslouchají nebo co se učí. Dokonce jsou in, protože chodit, běhat, pracovat, učit se se sluchátky na uších je maximálně módní a trendy. Co teprve, když ono mrňavé zařízení je navíc navrženo s designovým nápadem, s estetickými pravidly a uměleckou inspirací? Nic nemá takový šmrnc, jako povedený model. A že Grado Statement umí chytit za srdíčko, o tom není pochyb. S přihlédnutím k ceně, která v poměru se značkou a kvalitou je na více než ideální úrovni, není proč váhat či nějak moc složitě přemýšlet. Jasná fakta, argumenty, pro a proti, reference, recenze, hodnocení, doporučení a spokojenost stávajících uživatelů přeci mluví za všechno. Zaposlouchejte se do tónů mladých hudebních děl či staronových evergreenů, nechte si chutnat při zkušební jízdě a dejte pozor, ať nedostanete závrať. Příjemný a ničím nerušený zážitek!

Technické parametry:

  • Konstrukce: Otevřená
  • Velikost měniče: 50 mm
  • Frekvenční rozsah: 8 - 35.000 Hz
  • Citlivost: 99,8 dB Impedance: 32 Ohmů
  • Kabeláž: 12žilový OFC, podélně zarovnané krystaly
  • Konektor: Jack 6,3 mm zlacený s redukcí Jack 3,5 přímý zlacený
  • Prodlužovací kabel v balení


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Grado Statement GS1000e

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Grado
Frekvenční odezva od (Hz) 8 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 35000 Hz
Impedance (Ω) 32 Ω
Citlivost (dB) 99,8 dB
Barva Mahagon