DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Harman/Kardon GO + PLAY Bílý

SKU
6925281914539
-5%
Akční cena 7 590 Kč Běžná cena 7 990 Kč
Skladem

Představa jasně čistého zvuku ukrytého v exkluzivním, zcela nestandardním designu, navíc nikoli v multikině, ale v pohodlí domova nebo kdekoli jinde možná vypadá jako science fiction. Jenomže onen špičkový ukazatel - nový Bluetooth reproduktor Harman Kardon Go + Play je víc skutečný, než by kdo očekával. Co je však ještě zajímavějším, tento přenosný Bluetooth reproduktor si lze nechat za příplatek namontovat třeba do luxusního automobilu značek BMW, Mercedes-Benz či Audi.

KVALITNÍ ZNAČKA = PRESTIŽ

Vybraný kousek, který upoutá přátele. Unikátní design s dokonalým zvukem. Styl, který není prozatím překonán. Atmosféra plná zábavy, hudby, radosti, emocí a prožitků doma i venku. Power bank pro tablet nebo smartphone. Husarský kousek od společnosti Harman Kardon – mistra zvuku. Všechny tyto atributy spojuje jedno jediné synonymum – přenosný bezdrátový reproduktor Go + Play. A je to venku!

DÁT PRŮCHOD DOKONALOSTI JE LIDSKÉ

Protentokrát se na scéně objeví akustický element, jenž dokáže lidi rozhýbat. Také je ale dokáže zaujmout designovou ikonickou tendencí, nadupanými špičkovými funkcemi a technologiemi, včetně plnohodnotné výbavy. Co více by si mohli uživatelé přát víc, než vyslovit a sdílet ono cílové motto Jdi a hraj. Tento modul umí vyplnit místnost širokospektrálním zvukem, jenž vychází z kvadrofonních měničů. Dobíjecí baterie (nabíjí se cca 3 hodiny) se zaslouží o to, že hrát a přehrávat si lze až 8 hodin bez přestání, v závislosti na hlasitosti a zvukovém obsahu. Nabíjení smartphonů a tabletů není problematické, postačí k tomu využít USB konektor. A což takhle spojit dva Harman Kardon Wireless Dual Sound dohromady? Dvojitý efekt vybavených reproduktorů umocní poslechový zážitek na tu nejvyšší možnou míru.

Když selže představivost

Kdo si ho neumí představit bez náhledu do obrazové fotodokumentace, nemusí být smutný. Podaří se to málokomu. Go + Play a prvotřídní materiály jedno jsou. Nerezavějící ocelová rukojeť, textilní mřížka, stylový tvar evokující velmi módní novodobé linie, to vše v černé či bílé si získává zcela vážně nové a nové přátele. Rozměrově je přístroj dán parametry  417,5 x 181,5 x 211,5 mm, váží 3433 g. Bezdrátové Bluetooth streamování (verze 4.1), duální mikrofonový konferenční systém a dvojitý bezdrátový zvuk stanou jako třešničky na dortu i té nejméně pružné fantazie.

Bližší specifické informace

Přenosný zvukový modul disponuje dvěma 90 mm woofery a dvěma 20 mm tweetery s nominálním výkonem 4 x 25 W, pokud probíhá napájení z elektrické sítě. Co se týče frekvenční odezvy, pohybuje se v rozmezí 50 až 20 000 kHz, odstup signálu od šumu je 80 dB (A-zatížení). Bluetooth vysílač disponuje frekvenčním rozmezím od 2 402 MHz do 2 480 MHz. Balení kromě samotného reproduktorového přístroje skýtá taktéž napájecí adaptér, průvodce rychlým startem, bezpečnostní informace a informace o záruce.

FINÁLE: VYCHUTNEJTE SI NEZMĚRNOU RADOST Z HUDBY

I nevelcí hrdinové umějí vybojovat velké vítězství. Stejně tomu je i u Go + Play. Dokáže hudební produkcí vyplnit každou miniaturní skulinku, umí připojit až 3 zařízení smartphone a aktuálně střídat přehrávání právě vybraného hudebního žánru z každého z nich. Co se týká duálního mikrofonního konferenčního systému, pak velkou roli hraje právě unikátní Harman technologie použitá k eliminaci hluku a ozvěny - křišťálově čisté konferenční hovory pak nejsou ničím nedostižným.

Technické parametry:

 • Bluetooth verze: 4.1
 • Podpora: A2DP 1.3 , AVRCP 1.6 , HFP 1.6
 • Měniče: 2x woofery (90 mm ​) , 2x tweetery (20 mm)
 • Jmenovitý výkon: 4 x 25 W (v režimu napájení z elektrické sítě)
 • Frekvenční odezva: 50 Hz - 20 kHz (-6 dB)
 • Odstup signálu od šumu: 80 dB A - zatížené
 • Typ baterie: 22,2 Wh dobíjecí baterie
 • Napájení elektrickou energií: 19 V 3 A
 • USB nabíjecí výstup: 5 V / 2,1 A (5 V / 0,5 A při přehrávání hudby)
 • Doba přehrávání hudby: až 8 hodin (v závilosti na úrovni hlasitosti a charakteru hudby)
 • Doba nabíjení baterie: 3 hodiny
 • Rozměry ( Š x H x V ): 417,50 x 181,50 x 211,50 mm
 • Hmotnost: 3,4 kg
 • Frekvenční rozsah Bluetooth® vysílače: 2402 MHz až 2480 MHz
 • Výkon Bluetooth® vysílače: 0 až 9 dBm
 • Modulace Bluetooth® vysílače: GFSK , π / 4 DQPSK , 8DPSK

Představení HarmanKardon GO + PLAY

Ukázka nového HarmanKardon GO + PLAY


 

 

Výrobce Harman/Kardon
NFC
Vlastní baterie
Nabíjení jiných zařízení
Barva Bílá
Šířka (mm) 417,5 mm
Výška (mm) 211,5 mm
Hloubka (mm) 181,5 mm
Hmotnost (kg) 3,43 kg
Vaše hodnocení