DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
HECO Install INC 602
HECO Install INC 602 HECO Install INC 602

HECO Install INC 602

4 190 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Krátký popis

Cena za kus

Popis

S kvalitní aparaturou lze dosáhnout maximálního akustického zážitku. Jak se ale postavit k tomu, máme-li omezené možnosti? S nedostatkem místa či prostředků je třeba hledat nové, schůdné řešení. Místo reprobeden se nabízejí moderní instalační reproduktory, které je možné integrovat do stěny, stropu či kam bude potřeba. Tzv. podhledové vestavné moduly se prodávají včetně úchytných modulů a v dostatečné technické kvalitě.

Levnější řešení pro stejně dobrý zvuk

Značka HECO má ve své nabídce špičkové komponenty kruhového tvaru, které se přímo nabízejí k zabudování. V té nevyšší kvalitě a o průměru 231 mm x 98 mm, což je rozměr montážní hloubky, lze získat jednoduše aplikovatelný modul s maximální zatížitelností 180 W. Kmitočtový rozsah je 35 – 32 000 Hz. Příkon RMS je 100 W, impedance činí 4 - 8 Ohm a akustická citlivost je dána 90 dB. Coby výrobní materiál byl vybrán kov, design je bílý. Záruční doba činí 24 měsíců.

Další specifika

Tento modul patří do kategorie vestavných reproduktorů s předem danými vlastnostmi. Dvoupásmové konstrukci vévodí 160 mm basový reproduktor, ve kterém je umně vsazen 24 mm výškový reproduktor (tweeter) s kalotou. Tento elementární prvek je otočný a lze ho nasměrovat v úhlu až 35°, což zajišťuje „Swivel“ technologie. Ke každému zařízení náleží originální upínací mechanismus, s nímž je instalace snadná. Komplexní reproduktorový systém odolává proti vlhkosti, k výbavě také patří polypropylenová membrána s nízkou rezonancí a drážka z pryže zase koriguje maximální průhyb membrány. Zajímavostí je široký frekvenční rozsah s 3- násobným ovládáním vysokých i středních tónů. K vybavení slouží též hliníková krycí mřížka a k připojení jsou instalovány propracované zlacené reproduktorové terminály.

Kam s ním

Tento komfortní typ reproduktorů ze série Install může být instalován všude, včetně koupelen, saun, venkovního interiéru, protože ani vlhké prostory mu nevadí. Přestože základní komponent je proveden v bílé barvě, může být také barevně upraven a přetřen. Jeho instalace a montáž není žádnou složitou operací, do podhledů či do zdi ho připevní každý jen trochu zručný člověk. Vestavné reproduktory sice na první pohled vypadají zcela jednoduše, ale jsou maximálně funkční a při adekvátním zasazení a estetických úpravách udělají velkou parádu.

Co je dobré vědět o značce HECO

HECO je poměrně známou německou značkou, která se může pyšnit dlouhou a bohatou tradicí společnosti, rozvíjející se nekompromisním tempem. Cílem její produkce je mimo jiné reproduktorové zboží, jenž disponuje originalitou, nadčasovým designem a špičkovým zpracováním. Každý produkt vzniká pod taktovkou profesionálního týmu na základě prováděných výzkumů a s precizním testováním i kontrolou, přičemž neztrácí svoji osobitost a image. Německá pečlivost je v tomto případě skutečně na svém místě a zaslouženě sklízí úspěchy u širokého spektra uživatelů. Funkčnost výrobků, jejich okamžité a snadné využití, podepřené špičkovými technologiemi a inovacemi, nepokulhává za energičností a originalitou. Charakteristika společnosti HECO je dána také získanými četnými oceněními a vítězstvím v testování, proto vynikající vlastnosti těchto německých produktů nepotřebují mnoho vyzdvihovat. Hovoří samy za sebe a potěší náš sluch i zrak. Od roku 1949 ušla společnost HECO velký kus cesty, jenž je lemována úspěchem, kladným hodnocením, dobrým renomé. Spokojený uživatel je toho zářným důkazem.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: HECO Install INC 602

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce HECO
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm / Střední a nízké frekvence: 160 mm
Nastavitelnost Korekce
Umístění Do stropu
Frekvenční odezva od (Hz) 35
Frekvenční odezva do (Hz) 30000
Dělící frekvence (Hz) 3500
Impedance (Ω) 4
Citlivost (dB) 90
Minimální vstupní výkon (W) 30
Nominální vstupní výkon (W) 100
Maximální vstupní výkon (W) 180
Maximální výkon - SPL (dB) nespecifikováno
Barva Bílá
Šířka (mm) 231
Výška (mm) 231
Instalační šířka (mm) 198
Instalační výška (mm) 198
Instalační hloubka (mm) 92
Hmotnost (kg) nespecifikováno