DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
HECO Install INW 602
HECO Install INW 602 HECO Install INW 602

HECO Install INW 602

3 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Krátký popis

Cena za kus

Popis

Vestavby do stěn a stropů plné hudby a živého zvuku, to není sen ani utopie, nýbrž skutečnost. S využitím instalačních reproduktorových modulů nejrůznějších značek lze ozvučit i hůře schůdné prostory. Stropní, podhledové a vestavné reproduktory dvoucestné konfigurace značky HECO, jenž splňují vysoké nároky široké klientely, mají všechny předpoklady zajistit prvotřídní zvuk i tam, kde je například vlhko.

Vestavné komponenty

Dvoupásmová reproduktorová soustava je určená pro všechna hůře dostupná místa, kde větší ozvučný systém nemá šanci. Vestavba nemusí být pouze půdní a bytová, vestavět lze cokoli a kamkoli, dokonce i audio moduly. S tímto trendem s úspěšně potýká řada výrobců, výzkum těchto adaptabilních zařízení ukázal směr, kterým lze dále tuto sekci audia rozvíjet. Moderní technologie, postupy i materiály využívá i německá společnost HECO.

Zajímavá historie

Zajímavé je, že německá společnost HECO se zrodila již v roce 1949. Od dob založení stále funguje na plné obrátky – cílevědomý výzkumný i realizační tým má za sebou letité zkušenosti, na jejichž základě chrlí do světa mnoho špičkových reproduktorů a reproduktorových soustav. Firemní filozofie vychází z tradice oslovit co možná největší procento uživatelů, ukázat jim kvalitní zboží, které je svojí cenou rozhodně nezruinuje. Na současném trhu se produkce HECO uchytila a rozrůstá se. Vynikající kvalita a poměr ceny k výkonu a funkčnosti produktů je stabilní, vypovídá především o propracovanosti, detailech, preciznosti a pečlivosti, vzhledu a designu.

Kup a instaluj

Snadná instalace modulu je zajištěna originálními upínacími mechanismy. Výškový reproduktor je dán technologií Soft-Dome, disponuje možností nastavení ve třech úrovních.  Proto je velmi žádán a jeho přítomnost v nejrůznějších místech domácnosti je již neodmyslitelná. Akustický multi room je in, vyjímá se v moderní domácnosti a přidá jí na atraktivitě.

Jak vše funguje

Modul je vybaven a osazen dvěma reproduktory – 160 mm středobasový měnič je posílen integrovaným tweeterem o průměru 25 mm. Polypropylenový kužel „Cool Metal“ zajišťuje vlastnosti vedoucí k vysoké odolnosti výrobku, jeho trvanlivosti a splnění účelu. Okolní vlivy nemají šanci. Speciálně měkký, kopulovitý výškový měnič komunikuje s dvoucestným crossowerem na unikátní basové odezvě a dobré akustice s věrohodným zvukem. Naklánění výškového reproduktoru do stran má na starosti inovativní systém, volba nastavení úrovně pro střední a vysokou úroveň dovoluje úzkou komunikaci s náležitými podmínkami instalace. Designu nové generace napomáhá tvarovaná hliníková mřížka, která může a nemusí chránit tělo reproduktoru či může být odstraněna po instalaci.

Neméně důležitá specifika INW 602

Audiofilové nemusí o výkonu 100 / 180 W jenom snít. Kromě něho je nadchne také zajímavý frekvenční rozsah, který se pohybuje v dimenzi 38 – 32 000 Hz. Impedanční hodnota zůstává na 4 Ohm a citlivost zvuku je dána 90 dB. Tělo vestavného modulu lze popsat rozměry 219 x 306 mm, přičemž požadovaný montážní otvor musí být velký 188 x 274 mm. Typ reproduktoru  INW 602 se těší velkému zájmu klientů - přece jenom vítězí instinktivně kvalita nad kvantitou, HECO je fenoménem, jenž nepovolí a ze svého standardu neuhne ani o píď. Levné komponenty platíme vícekrát, ty dražší, kvalitnější vydrží mnohem více. Je na zvážení každého, jak se k tomuto efektu postaví. HECO je jasnou volbou.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: HECO Install INW 602

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce HECO
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm / Střední a nízké frekvence: 160 mm
Nastavitelnost Korekce
Umístění Do stěny
Frekvenční odezva od (Hz) 38
Frekvenční odezva do (Hz) 32000
Dělící frekvence (Hz) 3500
Impedance (Ω) 4
Citlivost (dB) 90
Minimální vstupní výkon (W) 30
Nominální vstupní výkon (W) 100
Maximální vstupní výkon (W) 180
Maximální výkon - SPL (dB) nespecifikováno
Barva Bílá
Šířka (mm) 219
Výška (mm) 306
Instalační šířka (mm) 188
Instalační výška (mm) 274
Instalační hloubka (mm) 75
Hmotnost (kg) nespecifikováno