DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

HECO Victa Prime 202 Espresso

SKU
4029678458223
-11%
Akční cena 3 990 Kč Běžná cena 4 490 Kč
Skladem

Poznejte sérii Victa Prime společnosti Heco. Jednoduchá, avšak dokonale iniciovaná dvoupásmová reproduktorová soustava s bassreflexem může akčně rozšířit povědomí o slušném zvuku v dané kategorii produktů. Testována a prověřena může tato sestava nabídnout nezkreslený zvuk a dynamičnost v komplexním akustickém pásmu. Na trhu se těší přízni nejenom kvůli preciznímu zpracování, příjemným bonusem je také cenové ohodnocení.

Novinky ze světa reproduktorové techniky

Nevíte, co je to reproduktor? Netušíte nic o jeho historii, původu, účelu? Nevadí. Zcela postačí znát, že tento elektronický objev dokáže elektrickou energii proměnit na mechanickou, respektive přímo na zvuk. Profesionálové hovoří o elektroakustickém měniči s membránou včetně pohonné části, osazeným dalšími nepostradatelnými komponenty. Konkrétně Victa Prime 202 je regálový typ ozvučení, které tvoří 120 mm středobasový reproduktor s papírovou membránou, plechovým košem, feritovým magnetem, a výškový 25 mm reproduktor se systémem Silk-dome. Každý kus váží více než 4 kg a je vyroben v rozměrech 167 x 265 x 235 mm z tuhých, vyztužených MDF desek. Jejich zvláštní tvar se zužujícími se stěnami směrem dozadu je typický pro celou řadu této série. Vzadu vestavěný bassreflexový výdech je funkční a sousedí se sadou pozlacených reproterminálů s možností Bi-wiringového zapojení. Inovovaným prvkem je taktéž mnohem tenčí krycí reproduktorová mřížka.

Specifika ozvučnice

Kabinet každého reproduktoru vzniká sešroubováním, ne zastaralou lepenou formou. Ozvučná skříň se poté může pyšnit mnohem pokrokovějšími vlastnostmi. Překvapí také akustická citlivost, která dosahuje až 89 decibelů a impedanční hodnota v rozmezí 4 – 8 Ohm. Designové zpracování je na úrovni, těší se modernímu uchopení, například kovové lemy včetně značkových Heco štítků jim dodávají na atraktivitě.

Rozumná cena jako bonus

Set Victa Prime 202 nalezne dozajista široké využití, coby jedno z ozvučovacích těles. Dokáže zaujmout odpovídajícím naléhavým zvukem a stejně tak i neotřelým, unikátním vzhledem, při čemž poměr kvality k ceně je více než skvělý. V nabídce je také několik barevných variací – Cognac Decor se světlejším nádechem vypadá mladistvě a sportovně, Espresso Dekor zaujme nevtíravou elegancí a možná dokáže navodit atmosféru zcela jinou, než kterou známe z přátelství s oblíbenou kávou. I zde se nabízí variabilita a využití barvy pro dokonalé sladění s interiérem. Ash Black Decor to umí pěkně rozparádit svým temným image, v každém prostředí je jasným favoritem, protože mu to sluší vždy a všude.

Vyberte si podle své fantazie…

Pakliže u některých potencionálních uživatelů hlodá byť jen malý červík nedůvěry, je ideálně načasováno poslechnout si akustický projev s tímto modelem, seznámit se se značkou, která je zcela prošpikována vysokými nároky na technologie, materiály, jednotlivé elementy, zpracování výrobků, přísným testovacím procesem a neustálým sebezdokonalováním. Heco a elektronika souzní přátelstvím bez kompromisů a bez výhrad. Jednotlivé výrobky, jedinečné sety nebo kompletní reprosoustavy této pulheimské značky náleží ke špičce na současném trhu s elektronikou. Máte zájem o seznámení právě s tímto modelem? Vězte, že jej krášlí a k výšinám pozvedá provedení na jedničku, designový příjemný vzhled, kultivovaná zvuková alternace a jeho efektivní využití. Investice do něj nevede k finančnímu kolapsu, ale spíše ke spokojenému audiofilskému výsledku. Dejte průchod svým přáním, požadavkům a potřebám, i sebemenší relaxace s dokonale pojatou hudební kulisou je v dnešní uspěchané době vítaná.


Technické parametry

 • Heco Victa Prime 202:
 • 2-pásmová reprosoustava s bassreflexem
 • Stabilní MDF skříň reprosoustav
 • Osazení:
 • 1 x 120 mm středobasový reproduktor
 • 1 x 20 mm výškový reproduktor
 • Výkon: 65/110 Watt
 • Impedance: 4 - 8 Ohm
 • Frekvenční rozsah: 35Hz - 40kHz
 • Dělící frekvence: 3.300 Hz
 • Citlivost: 89 dB
 • Rozměry: 167 x 265 x 235 mm
 • Hmotnost: 4.2 kg / 1ks

 

Výrobce HECO
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 35 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 40000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 90 dB
Barva Espresso
Šířka (mm) 482 mm
Výška (mm) 157 mm
Hloubka (mm) 265 mm
Vaše hodnocení