DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

HECO Victa Prime 302 Espresso

SKU
4029678458322
-11%
Akční cena 6 880 Kč Běžná cena 7 690 Kč
Do 5 dnů

Tato dvoupásmová reprosoustava z modelové řady Victa Prime, která je rozšířením již pevně ukotvené série Victa , je vybavena zadním bassreflexem a dle testů vyniká i dalšími neopomenutelnými kvalitami. Ve velmi příznivé cenové relaci se řadí k vyhledávaným produktům na současném trhu s moderní elektronikou.

Jsem reproduktor, seznamme se

Nemusíme být úplnými laiky, abychom o něm nevěděli to nejdůležitější – reproduktor je vlastně elektrický stroj, který umí elektrickou energii proměnit na mechanickou, respektive na zvuk. Proto je zcela na místě hovořit o něm jako o elektroakustickém měniči s membránou, pohonnou částí a dalšími důležitými díly.
V případě výše uvedeného reproduktoru Victa Prime 302 se jedná o regálový typ s vestavěným 170 mm středobasovým repro, s použitím papírové membrány. Plechový koš reproduktoru je osazen silným feritovým magnetem. Výškový 25 mm měnič disponuje látkovou - hedvábnou kalotou neboli systémem silk-dome. Bytelné 7 kilové modely jsou 34,7 cm vysoké, 20,3 cm široké, sahající do hloubky 31,5 cm, vyrobené z pevných, vyztužených MDF desek.

Stejně jako ostatní výrobky této řady kopírují tentýž tvar, kdy bočnice jsou mírně vypouklé a směrem dozadu se zužují. Zadní stěna ukrývá bassreflexový otvor a zlacené reproterminály s unikátním bi-wiringovým provedením.

Victa Prime nově

Konstrukčně je skříň reproduktoru řešena sešroubováním, oproti dřívějšímu systému lepení. Ozvučnice má tímto progresivnější vlastnosti, a to také díky inovovaným, tenčím krycím mřížkám. Potěšujícím faktem je také mnohem vyšší citlivost, která dosahuje až 90 dB.

Nechybí jí moderní design, jenž potvrzuje honosné kovové lemy se značkovými Heco štítky, novinkou jsou také náročná měření se systémovým dolaďováním, díky nimž se reproduktorová řada vyšplhala mezi mnohem dražší a prestižnější zboží tohoto sortimentu.

Široké využití

Zdá se vám reprosoustava příliš strohá a přísná? Posuďte ji poslechově - zní velmi naléhavě, na základě testů lze zařadit dvojici těchto reproduktorů k velmi slušnému středu, zřetelné basy a dokonalý, vykreslený zvukový zážitek, hodnocený ve všech polohách a při různých skladbách je toho důkazem.
Hodí se tak nejenom pro připojení k domácím kinům, ale k různorodému využití v obývacích či studentských pokojích, též v ložnici, jídelně, hale. Obzvláště hlasité produkce, jak je známe z dobře ozvučených pokojíčků současných teenagerů ukazují, jak to umí Victa Prime 302 rozbalit.
Ovšem ve výběru lze zohlednit samozřejmě i momentální a individuální požadavky uživatele.
Nehodí se k vám reprosoustava v barvě koňaku?
Potom si dobře prohlédněte elegantní a nadčasové provedení v popelavě černé nebo příjemné barvě kávy espresso. I tady je možnost volby, aby interiér zůstal sladěný a nenarušený, nehodícím se dezénem.

Vyberte si dobře

Značka Heco je proslulá svými nároky na výrobky, modernizovanými technologickými postupy, přísnými testy a stálým, přínosným vylepšováním. Tato německá značka elektroniky vplouvá mezi světově známou špičku, protože nedělá kompromisy, zato její prioritou je dodávat kvalitu přesahující cenové náklady, která posílí sebevědomí i zvuk pulheimské značky.

Proč tedy nedat šanci reprosoustavě s tolika klady?

Dokonalé provedení, skvělý design, kultivovaný zvuk a celkový dojem za zkoušku rozhodně stojí. Odměnou náročnému posluchači nechť je radost z nevšedních zážitků v kterýkoli den, protože koncertní podání oblíbených skladeb v pohodlí domova je známkou dobře investovaných peněz.


Technické parametry:

  • 2 pásmový bass-reflex
  • Výškový reproduktor: 25 mm
  • Středobasový reproduktor: 170 mm
  • Výkon: 85 / 150 W
  • Frekvenční rozsah: 33 Hz - 40 kHz
  • Dělící frekvence: 3,25 kHz
  • Doporučený výkon zesilovače: 30 - 160 W
  • Citlivost: 90 dB
  • Impedance: 4 - 8 Ohm
  • Rozměry včetně podstavce (V x Š x H): 347 x 203 x 315 mm
Výrobce HECO
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 33 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 40000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 90 dB
Barva Espresso
Šířka (mm) 203 mm
Výška (mm) 347 mm
Hloubka (mm) 315 mm
Vaše hodnocení