DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

HECO Victa Prime 702 Černé

SKU
4029678458704
-11%
Akční cena 14 990 Kč Běžná cena 16 790 Kč
Skladem

Seznamte se s třípásmovou soustavou sloupových reproduktorů se zabudovaným bassreflexem německé firmy HECO, jejíž produkty jsou známy jak výbornou kvalitou zvuku, tak přesným dílenským zpracováním. Potencionálního zákazníka zaujme nejenom nadčasovým designem, ale především vynikajícím poměrem ceny ke kvalitě výrobku.


 Heco Victa Prime a co je dobré vědět…

S nejvyšším modelem reproduktorů série Victa Prime, jež spadá do stále se vyvíjející modelové řady Victa, přichází na trh vysoce kvalitní reproduktorové zařízení, směle šlape na paty značkám dražší konkurence (svědčí o tom výsledky poslechových testů a celá řada kladných recenzí, což odpovídá stávajícímu vysokému standardu firmy Heco).Victa Prime vsadila na inovativní změny nejen při úpravě reproduktoru, který má největší podíl na výsledné kvalitě zvuku, ale přišla i s konstrukčními změnami, jež zaznamenala sloupová skříň, včetně podstavce.

Základní proměnou ozvučnice je žádoucí zpevnění a výztuha díky kvalitním, pevným MDF deskám s mírně zakulacenými bočnicemi. Oproti předešlé verzi je stabilnější a o malinko užší. Stabilitě skříně napomáhá pevný podstavec - ukotvením jsou kovové nastavitelné hroty, včetně gumových podložek, čímž je minimalizována zvuková deformace, způsobená transpozicí vibrací do podlahy.

Zajímavosti ze světa techniky…

Sloupové skříně jsou osazeny 2 x 170 mm basovým měničem, 1x 170 mm středotónovým měničem s papírovou membránou (s povrchem odpuzujícím prach), díky čemuž je reprodukovaný zvuk maximálně přesný, 1x 25 mm hedvábným vysokotónovým měničem – tweeterem – s využitím silného feritového magnetu a ferrofluidu, který podporuje chlazení. Tím je zvýšena nejen výkonnost měniče, ale tyto úpravy mají též kladný vliv na zatížitelnost: 170 W/ 300 W. Dostatečný frekvenční rozsah 25 – 40 000 Hz dokáže zajistit poměrně hutné basy, excelentní výšky, díky citlivosti dokáže zvuk vyplnit interiér jak v tichých pasážích, tak při výrazně hlasitém fortissimu. Bassreflexový, nově tvarovaný nátrubkový systém již není lepený, nýbrž šroubovaný, s výdechem v zadním traktu skříně.

Jednotlivé kvalitní terminály, včetně pozlacených šroubovacích svorek, jsou izolované a umožňují připojení reproduktorových kabelů systémem Bi - Wiring v dostatečné kvalitě. Celá řada nových technologií a použité vysoce kvalitní materiály jsou základem konečného dynamického zvukového projevu, jenž je oproštěn od zkreslení a disonance, napříč celým akustickým pásmem.

Vychutnejte si dokonalý poslech

Filmová i zvuková produkce bez rozdílu dokáže předvést unikátní výkon. Bohaté, zvučné a aktivní basy, optimální středy i výšky, dostatečný výkon reproduktorů, decentnost a čistota celkového sluchového vjemu – to je dokonalý a jedinečný zážitek, který si lze dopřát právě s Victa Prime 702, navíc ve více než přijatelné cenové relaci.
Dobrý výběr, záruka spokojenosti Kterékoli místnosti či interiéru budou slušet, neboť jsou štíhlé, elegantní, vyrobené na základě nejnovějších designových trendů. Sloupové reproduktory se svojí výškou 1052 mm mají čistý designový styl a hodí se všude tam, kde posluchači prahnou po unikátním zvukovém zážitku.
Mohou být součástí domácího kina a poskytovat tak velmi kvalitní zvuk při filmové nebo koncertní produkci, postačí však i hudebnímu fanouškovi při stereofonním poslechu. Reproduktorová soustava se nabízí ve třech stylových provedeních – dezénech:
Decentní a nenápadný espresso dekor zalichotí nadčasovým vzhledem, v popelavě černém provedení umějí dodat kontrast majestátní reprosoustavy obzvláště světlému minimalistickému interiéru.
Příznivci přírodních barev a stylů mohou zvolit ideálně pro svoji oblibu v tradičním, přirozeném vzhledu dekor „koňak“, je proveden v tónu světlého dřeva.

Dopřejte si pohodlí a kýženou relaxaci v dobré společnosti této soupravy, první tóny oblíbené skladby z vás udělají nerozlučné přátele.


Technické parametry:

3-pásmová reprosoustava s bassreflexem
Stabilní MDF skříň reprosoustav

Osazení:

  • 2 x 170 mm basový reproduktor
  • 1 x 170 mm středobasový reproduktor
  • 1 x 25 mm výškový reproduktor


Výkon: 160 / 280 Watt

Impedance: 4 - 8 Ohm

Frekvenční rozsah: 25Hz - 40kHz

Dělící frekvence: 350 / 3.250 Hz

Citlivost: 91 dB

Rozměry: 203 x 1052 x 315 mm

Cena za pár

Výrobce HECO
Počet pásem 3
Frekvenční odezva od (Hz) 25 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 40000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 91 dB
Barva Černá
Šířka (mm) 203 mm
Výška (mm) 1052 mm
Hloubka (mm) 315 mm
Vaše hodnocení