DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
HECO Victa Prime Center 102
HECO Victa Prime Center 102 HECO Victa Prime Center 102 HECO Victa Prime Center 102 HECO Victa Prime Center 102 HECO Victa Prime Center 102

HECO Victa Prime Center 102

Běžná cena: 4 090 Kč

Special Price 3 690 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Běžná cena: 4 090 Kč

Special Price 3 690 Kč

Popis

To, co slyšíme a co chceme slyšet, je rozdíl. V případě živého a dynamického reprodukovaného zvuku záleží ze všeho nejvíc na používaném systému. Naprosto klíčovým a nepostradatelným elementem každého setu je středový reproduktor, investice do něho se určitě vyplatí. Vhodnou volbou může být dvoupásmový reproset s bassreflexem Heco Victa Prime Center 102.

Jak umocnit prostorový zvuk

Při poslechu hudby nebo při sledování filmu je domácí kino velkou výhodou – s jeho pomocí si může uživatel dokonale vychutnat prostorový zvuk a všechny další vymoženosti kvalitního hifi systému. Široké spektrum frekvencí k podbarvení mluveného slova, přesného a čistého hudebního projevu, veškerých typických zvukových efektů dokáže zachytit a zpracovat centrální neboli středový reproduktor.

Argumenty v technické podobě

Dvoupásmová souprava s bassreflexem s rozměry 482 x 157 x 265 mm, vážící 6,6 kg, disponuje dvěma středobasovými reproduktory o průměru 120 mm. Oba jsou konstruovány a využívány za pomocí papírové membrány, přičemž koše reproduktorů jsou plechové a neodymový magnet dostatečně silný. Výškový reproduktor o průměru 20 mm pracuje na systému Silk-dome (jeho jádrem je textilní – hedvábná – kalota), aktuálně je využito chlazení ferrofluidem a systému Shorthorn. Údaje o frekvenčním rozsahu se pohybují mezi 35 Hz a 40 kHz, přičemž dělící frekvence je 3.300 Hz. Akustická impedance (hodnota proměnlivá, závisí na kmitočtu reproduktoru) se pohybuje mezi 4 a 8 Ohm, citlivost činí 90 dB.

Na první poslech i dojem

Bez centrálního reproduktoru si už neumíme představit kompaktní zvuk tónů ani mluveného slova. Vynechat však nelze také design, protože ten je u řady Victa Prime obzvlášť vydařený. V moderním hávu je vedena výroba všech typů reprosoustav, přesně tak, aby vyhovovala požadavkům moderní uživatelské veřejnosti. Skříně imitují částečně tvar podkovy a z důvodu docílit ideálního sluchového vjemu mají zúžený tvar pouze v zadní částí reproduktorových beden. Celkovému efektu napomáhá vyztužený korpus a bytelný podstavec, včetně kovových nožiček, s možností výškového nastavení. Přední stěna upoutá lesklým, hladkým lemem reproduktorů, což slouží též k pevnějšímu umístění repra ve skříni. Zadní stěna tvoří prostor pro výdech, pro umístění terminálů – tyto jsou masívní, izolované, pozlacené a umožňují Bi-wiring.

Jako bonus další klady

Čím ještě si získají elementy řady Victa Prime přízeň veřejnosti? Neopomenutelným je bezesporu přísné testování veškerého zboží, což výrobky německé značky Heco posunulo mezi vyhledávané a oblíbené zboží. Navíc vyniká bezprecedentní vyžadovanou kvalitou, jenž je s velmi příznivou cenou velmi dobrá tržní konstelace. Bez komentáře je i možnost výběru dezénu – všechny komplety lze pořídit v popelavě černém odstínu, imponujícímu zejména progresivním lidem, nebo také v odstínu světlého dřeva – barevný podtón evokující zlatavý koňak si najde také své obdivovatele. Mezi těmito provedeními lze objevit ještě dezén Espresso, který působí příjemně, kultivovaně a trendy.

Vychutnejte si zážitek z hudby i filmu

Na všech elementech z modelových řad Victa Prime je dle čísla řady zřetelný posun vpřed, modifikace a proměny kráčí ruku v ruce s centrálním modulem i subwooferem, protože domácí kino bez jejich kvalit by nebylo domácím kinem. O zvuku a efektech velkého kinosálu bychom si mohli nechat jenom zdát. Heco Victa Prime Center 102 zajišťuje 80% zvukového přednesu a tím představuje poukázku na vstup do světa dokonale zvládnutého hudebně vizuálního zážitku, který citlivý aktér dokáže vnímat všemi póry svého těla.

Technické parametry:

2 pásmový bass-reflex

  • Výškový reproduktor: 1 x 20 mm
  • Středobasový reproduktor: 2 x 120 mm

Výkon: 85 / 150 W
Frekvenční rozsah: 35 Hz - 40 kHz
Přechodová frekvence: 3,3 kHz
Doporučený výkon zesilovače: 20 - 140 W
Citlivost: 89 dB
Impedance: 4 - 8 Ohm
Rozměry (V x Š x H): 157 x 482 x 265 mmPoradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: HECO Victa Prime Center 102

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce HECO
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 35 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 40000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 90 dB
Šířka (mm) 482 mm
Výška (mm) 157 mm
Hloubka (mm) 265 mm