DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

HECO Victa Prime Center 102 Espresso

SKU
4029678458827
3 690 Kč
Do 5 dnů

To, co slyšíme a co chceme slyšet, je rozdíl. V případě živého a dynamického reprodukovaného zvuku záleží ze všeho nejvíc na používaném systému. Naprosto klíčovým a nepostradatelným elementem každého setu je středový reproduktor, investice do něho se určitě vyplatí. Vhodnou volbou může být dvoupásmový reproset s bassreflexem Heco Victa Prime Center 102.

Jak umocnit prostorový zvuk

Při poslechu hudby nebo při sledování filmu je domácí kino velkou výhodou – s jeho pomocí si může uživatel dokonale vychutnat prostorový zvuk a všechny další vymoženosti kvalitního hifi systému. Široké spektrum frekvencí k podbarvení mluveného slova, přesného a čistého hudebního projevu, veškerých typických zvukových efektů dokáže zachytit a zpracovat centrální neboli středový reproduktor.

Argumenty v technické podobě

Dvoupásmová souprava s bassreflexem s rozměry 482 x 157 x 265 mm, vážící 6,6 kg, disponuje dvěma středobasovými reproduktory o průměru 120 mm. Oba jsou konstruovány a využívány za pomocí papírové membrány, přičemž koše reproduktorů jsou plechové a neodymový magnet dostatečně silný. Výškový reproduktor o průměru 20 mm pracuje na systému Silk-dome (jeho jádrem je textilní – hedvábná – kalota), aktuálně je využito chlazení ferrofluidem a systému Shorthorn. Údaje o frekvenčním rozsahu se pohybují mezi 35 Hz a 40 kHz, přičemž dělící frekvence je 3.300 Hz. Akustická impedance (hodnota proměnlivá, závisí na kmitočtu reproduktoru) se pohybuje mezi 4 a 8 Ohm, citlivost činí 90 dB.

Na první poslech i dojem

Bez centrálního reproduktoru si už neumíme představit kompaktní zvuk tónů ani mluveného slova. Vynechat však nelze také design, protože ten je u řady Victa Prime obzvlášť vydařený. V moderním hávu je vedena výroba všech typů reprosoustav, přesně tak, aby vyhovovala požadavkům moderní uživatelské veřejnosti. Skříně imitují částečně tvar podkovy a z důvodu docílit ideálního sluchového vjemu mají zúžený tvar pouze v zadní částí reproduktorových beden. Celkovému efektu napomáhá vyztužený korpus a bytelný podstavec, včetně kovových nožiček, s možností výškového nastavení. Přední stěna upoutá lesklým, hladkým lemem reproduktorů, což slouží též k pevnějšímu umístění repra ve skříni. Zadní stěna tvoří prostor pro výdech, pro umístění terminálů – tyto jsou masívní, izolované, pozlacené a umožňují Bi-wiring.

Jako bonus další klady

Čím ještě si získají elementy řady Victa Prime přízeň veřejnosti? Neopomenutelným je bezesporu přísné testování veškerého zboží, což výrobky německé značky Heco posunulo mezi vyhledávané a oblíbené zboží. Navíc vyniká bezprecedentní vyžadovanou kvalitou, jenž je s velmi příznivou cenou velmi dobrá tržní konstelace. Bez komentáře je i možnost výběru dezénu – všechny komplety lze pořídit v popelavě černém odstínu, imponujícímu zejména progresivním lidem, nebo také v odstínu světlého dřeva – barevný podtón evokující zlatavý koňak si najde také své obdivovatele. Mezi těmito provedeními lze objevit ještě dezén Espresso, který působí příjemně, kultivovaně a trendy.

Vychutnejte si zážitek z hudby i filmu

Na všech elementech z modelových řad Victa Prime je dle čísla řady zřetelný posun vpřed, modifikace a proměny kráčí ruku v ruce s centrálním modulem i subwooferem, protože domácí kino bez jejich kvalit by nebylo domácím kinem. O zvuku a efektech velkého kinosálu bychom si mohli nechat jenom zdát. Heco Victa Prime Center 102 zajišťuje 80% zvukového přednesu a tím představuje poukázku na vstup do světa dokonale zvládnutého hudebně vizuálního zážitku, který citlivý aktér dokáže vnímat všemi póry svého těla.

Technické parametry:

2 pásmový bass-reflex

  • Výškový reproduktor: 1 x 20 mm
  • Středobasový reproduktor: 2 x 120 mm

Výkon: 85 / 150 W
Frekvenční rozsah: 35 Hz - 40 kHz
Přechodová frekvence: 3,3 kHz
Doporučený výkon zesilovače: 20 - 140 W
Citlivost: 89 dB
Impedance: 4 - 8 Ohm
Rozměry (V x Š x H): 157 x 482 x 265 mm

Výrobce HECO
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 35 Hz
Frekvenční odezva do (Hz) 40000 Hz
Impedance (Ω) 8 Ω
Citlivost (dB) 90 dB
Barva Espresso
Šířka (mm) 482 mm
Výška (mm) 157 mm
Hloubka (mm) 265 mm
Vaše hodnocení