DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

HECO Victa Prime Sub 252A Černý

SKU
4029678458902
-10%
Akční cena 9 190 Kč Běžná cena 10 190 Kč
Do 5 dnů

Neobejde se bez něho žádné kvalitní domácí kino. Tedy alespoň takové, které dokáže i z obyčejné hudby udělat stylový zážitek, které umí z filmu vytáhnout zvuky, při nichž nám běhá mráz po zádech. Právě z těchto, ale i dalších důvodů, má aktivní subwoofer svoje právoplatné místo v setu každé výkonné, dynamické současné reprosoustavy.

Co o něm nevíme

Subwoofer Heco Victa Prime Sub 252 A je vlastně sub-basovým modulem, který účinně zpracovává zvuky nízkých frekvencí a tak je ozvučení v místnosti s aktivním subwooferem celistvé. Dostatečně dimenzovaná ozvučnice je obvykle konstrukčně větších rozměrů, protože dosazený reproduktor musí být dostatečně velký (o průměru 260 mm). Bassreflexový systém ozvučnice je podpořen právě její zpevněnou konstrukcí z MDF desek, není lepený, nýbrž již šroubovaný, s otvorem pro výdech na zadní straně.

Dynamický zvuk s nádechem dobrodružství

Při poslechu náročnější hudby je díky kvalitnímu subwooferu podpořena aktivita předních reprosoustav, ať už stojanových, sloupových nebo regálových a přednes basů je v tomto případě přirozený a autentický. Obzvláště, je-li na denním programu například koncert hudby rockové, metalové nebo třeba populární. Tam, kde se nedostává objemu ozvučnice, umí velikost korpusu nahradit právě sub-basový modul s rozměry 318 x 450 x 405mm.

I vzhled hraje roli

V moderním interiéru současné generace má obvykle přednost vzhled, design, tvar, ale i kvalita, co se týče výbavy a zařizování všeho druhu. Stejně jako v jiných oblastech i v hifi světě nalézáme nepřeberné množství provedení, inovací, vylepšení, estetických úprav a hledání inspirací ve formě dobře navrženého a kvalitně vyrobeného prvotřídního, elegantního a nejlépe i nadčasového produktu. Proč by reproset měl zůstat bokem, stát se výjimkou. Proč by subwoofer nemohl být dokonalý a ještě k tomu i zajímavý, vzhledný a stylový. Pořiďte si právě takový, jakým je Victa Prime Sub 252 A.

Vysoce nastavený standard

Na typu 252 A z modelové řady Victa Prime je vidět, že si s ním pracovní tým odborníků doslova vyhrál. Ovládat ho lze na zadní stěně, prvek On/Off i stavitelná úroveň vstupního signálu, také frekvence se dá nastavit plynule v pásmu 50 – 200 Hz. Typ zapojení za pomocí nízkoúrovňových nebo vysokoúrovňových vstupů je běžnou alternativou. Stabilitě zařízení napomáhá pevné konstrukční řešení skříně, zaoblení stěn pak eliminuje jakékoli nežádoucí rezonance. Výhybky, zlacené terminály, včetně využití nových technologií, Bi-wiring, šroubované bassreflexové nátrubky, celokovové nové logo, tvarový design, nové materiály i provedení - to vše, a další požadavky na kvalitu jsou splněny, činí tak z uvedeného subwooferu ten nejžádanější na současném trhu s elektronikou.

Za málo peněz hodně muziky

Při výběru podobného zboží se v případě nedostatečných informací a znalostí již s důvěrou obracíme k profesionálním poradcům a odborníkům. Konzultace s nimi a získání širšího přehledu i povědomí o možnostech ozvučení domácích interiérů je dostatečnou berličkou při správné volbě elektroniky, šité každému klientovi přímo na míru.
S výsledky testů, které dodávají všem kvalitativním změnám opravdovost a autenticitu, je subwoofer skutečnou zárukou, že pořídíme za málo peněz hodně muziky. Veškeré vnímání hudebních i filmových děl se tak stane plnohodnotným, uměleckým i nevšedním zážitkem, tedy i dobrou investicí do naší domácí kultury.

Technické parametry:

  • Aktivní uzavřený
  • Basový reproduktor: 260 mm
  • Frekvenční rozsah: 22 - 150 Hz
  • Dělící frekvence: 50 - 150 Hz,
  • Fáze: 0 až -180
  • Výkon: 125 / 250 W
  • Rozměry (v x š x h): 450 x 320 x 430 mm
Výrobce HECO
Typ subwooferu Aktivní
Měniče 250 mm
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Výkon kontinuální (W) 100
Výkon maximální (W) 200
Frekvenční odezva od (Hz) 22
Frekvenční odezva do (Hz) 200
Barva Černá
Šířka (mm) 318
Výška (mm) 450
Hloubka (mm) 405
Vaše hodnocení