HiFiMAN TWS 600

SKU
HIF.TWS600
Hodnocení:
100%
4 990 Kč
Skladem
5.0
100% of 100
Napsat recenzi
5
100 % (1)
4
0 % (0)
3
0 % (0)
2
0 % (0)
1
0 % (0)

Zákaznické recenze

Vaše hodnocení

Bezdrátová True Wireless sluchátka


  • Rxtrémní dosah až 150m
  • Špičkový zvuk díky firemním měničům s hi-tech magnety a cívkami s kovové slitiny
  • Vestavěné akumulátory umožňují až 5,5 hodiny přehrávání, sluchátka lze navíc dobíjet v cestovním pouzdře s dalším vestavěným akumulátorem s kapacitou dalších 33 hodin
  • Odolná proti potu a špíně dle standardu IPX4
  • Vestavěný mikrofon pro telefonní hovory
  • Ovládací tlačítka na sluchátkách: Přehrávání/pauza, ovládání hlasitosti, přeskočení na předchozí nebo další skladbu
  • Kompatibilní s hlasovými asistenty Siri, Alexa, Google Assistant, Cortana a dalšímiJak udělat zvuk ještě výjimečnějším a komfortnějším? Jednoduše, s HiFiMAN výrobním návrhem sluchátek to jde poměrně snadno. Vyvolaná cena plně odpovídá kvalitě provedení i kvalitě audio poslechu. Bezdrátový zvuk má zelenou – přivítejme ho v novém, netradičním kabátě.

 

True proklamuje pravdivost

S pravdou ven jdou inovativní věrohodná bezdrátová High Fidelity vodotěsná protihluková sportovní sluchátka TWS600 True Wirelles s pouzdrem pro nabíjení mikrofonu a vítanou speciální výbavou.

Cenově dostupný model pro všechny

V zájmu kvalitního poslechu výrobní společnost HiFiMAN směle razí cestu dostupnosti, proto vybavuje svoje produkty vším, co by mohlo audiofilsky upoutat pozornost. V šedém outfitu se tato sluchátka v uších vyjímají coby malé skvosty. Jejich zdařilý ergonomický design jim zajistil velký uživatelský zájem, který umocňuje síla a kooperace s Bluetooth. O této položce je dále známo, že TWS 600 je vybavena topologickou bránicí, která tvoří základní prvek u špičkových sluchátek, s cílem dosahovat maximálního výkonu.

Kontinuální poslech bez kabelů

Bezdrátová sluchátka do ucha, respektive špunty do uší HiFiMAN TWS-600 se pyšní technologií True Wireless a extrémním dosahem až 150 m. Špičkový zvuk díky firemním měničům s hi-tech magnety a cívkami z kovové slitiny mají našlápnuto k vyšším metám. Integrované akumulátory umožňují až 5,5 hodiny přehrávání, sluchátka lze poté dobíjet v cestovním pouzdře s dalším vestavěným akumulátorem a kapacitou dalších 33 hodin. Sluchátka jsou navíc odolná proti potu a špíně, dle certifikačního standardu IPX4.

Cesta za zvukem bez konkurence

Ultra nízké zpoždění zvuku dovoluje tento sluchátkový model používat také pro poslech zvuku z videa. Vestavěný mikrofon je určen pro telefonní hovory. Ovládací tlačítka na sluchátku umožňují volit přehrávání, pauzu, ovládání hlasitosti, přeskočení na předchozí či další skladbu. TWS600 je kompatibilní s hlasovými asistenty Siri, Alexa, Google Assistant, Cortana a dalšími. V balení je osm různých párů silikonových nástavců pro pohodlné užití, pro každé ucho. Vyrábí se v limitované sadě se špičkovými drátovými sluchátky HiFiMAN RE-600.

Přednosti jsou cenné

Ideálně dlouhá životnost baterie o testované délce 35 hodin je dostatečným kladem, hned vedle velmi dobré ceny. Skutečné potěšení a komfortnost při běhání či joggingu je navíc skvělým bonusem. Kdo by odolal velmi podrobnému a odhalujícímu zvuku, včetně dobrého výběru Eartips. Připojení Bluetooth  5.0 a Type-C je samozřejmostí, neutrální zvuk s dobrou výškou to celé zastřešuje. Zvuk potřebuje už jenom EQ, aby zněl ještě o něco lépe.

Podtrženo a sečteno

Recenze Light Spring Audio hovoří jasně – sluchátkový earset HiFiMAN TWS 600 Bluetooth je jedním z nejnovějších modelů této společnosti. Jedná se o verzi známé firemní řady RE-600, která byla uvedena na trh s velkým očekáváním. V této recenzi je porovnáván s obdobnými modely, avšak díky neutrálnímu zvuku, vynikající konektivitě, nebývalému pohodlí a spoustě prostoru pro EQ, TWS600 slibuje, že bude audiofilským TWS IEM, který může dostat nejenom školní, ale pomyslnou jedničku, protože neunavuje, ani nenudí. Přináší vše, co posluchač touží slyšet, mít stále po ruce a využívat, kdy se mu jen zamane. A přesně o to zkušenému a hudby znalému výrobci jde – plně uspokojit audiofilská očekávání všech zájemců o kvalitní zvuk, poslech a komfort.


Recenze

Výrobce HiFiMAN
Typ sluchátek Do uší
Konstrukce Uzavřené
Měniče Dynamické
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Bezdrátový přenos Bluetooth
Dosah signálu (m) 100
Odolnost vůči vnějším vlivům Voděodolnost IPX4
Výdrž baterie (hod.) 5.5 (sluchátka) + 33 (nabíjecí pouzdro)
Doba nabíjení (hod.) Sluchátka: 1
Nabíjecí pouzdro: 1.5
Mikrofon
Barva Černá
Hmotnost (g) 5.9 (jedno sluchátko)
Příslušenství Nabíjecí pouzdro, 8 různých páru silikonových nástavců pro pohodlné použití v každém uchu