DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

iFi DC iPurifier 2

SKU
5081313081929
3 094 Kč
Do 5 dnů

Lepší zvukový zážitek

Může se stát, že zvukový výstup cokoli zvenčí dokáže znečistit a znehodnotit. Hluk systému lze ale odstranit, nebo minimálně eliminovat. Hudební zážitky tak mohou získat na kvalitě a může být sníženo také rušení v systému, často způsobované hlučným napájením. Existují však přístroje, které umějí hodně vylepšit napájení hi-fi audio zařízení.

Obohacení domácích audio systémů

Pokud se posluchači či uživateli audio zřízení nezdá jeho zvuková kvalita, může se minimálně postarat o změnu. Domácí systém přivítá snížení ruchů, pronikajících z napájecího zdroje do přístroje, což se samozřejmě projeví na zvukových kvalitách. DC iPurifier 2 je určen pro domácí audio přístroje, stejně jako pro profesionální audio.

Technologické novinky

Každodenní spínané napájecí zdroje (SMPS) jsou hlučné a proti hluku účinně bojují pokročilé technologie. DC iPurifier2 si, stejně jako jeho předchůdce, umí s nežádoucím šumem poradit. Dokonalou funkčností zajistí čistý zvuk domácího audio systému a to hlavně díky využití technologie ANC (Active Noise Cancellation) od AMR, která významně snižuje hluk vycházející ze zástrček napájecího zdroje. Přidáním jednotky k jakémukoli stejnosměrnému napájecímu zdroji (až 24 V / 2,5 A / 84 W) se hluk sníží o faktor 316x až 100 000x. Zájem audiofilů se tak zaměří i na vnitřní rozlišení nahrávek. Zvuk je teplejší a plynulejší, přičemž jednotlivé prvky jsou jasněji definovány. DC iPurifier 2 je účinný od 1Hz až do 5GHz, nejvyšší účinnost vykazuje v audio pásmu 20 – 20 000 Hz.

Technické zázemí

Zařízení nechybí sada adaptérů pro připojení na různá zařízení (fungovat může s adaptéry 5 x 2,1 mm, 5 x 2,5 mm, 5 x 1,35 mm), je kompatibilní se zdroji 5-24V DC. Konstrukce využívá pevné hliníkové šasi. Výrobce dále použil nové polymerové hliníkové kondenzátory Panasonic SP-Cap s ultra-nízkým ESR (ekvivalentní odpor) a vynikající redukcí šumu, včetně stabilní teplotní a frekvenční charakteristiky. Nové jsou vysoce přesné rezistory MELF - kovové elektrodové bezolovnaté rezistory, operační zesilovače s extrémně nízkou hlučností a vysokou rychlostí. Stínění ze slitiny mědi poskytuje vynikající ochranu EMI (elektromagnetické rušení). Do příslušenství je zahrnut adaptér pro přepólování. Tento inovativní model je kompatibilní se všemi typy napájecích zdrojů 5V-24V / 3,5A / 84W. Profesionální zvukové aplikace obvykle vyžadují napájení tzv. „záporným středem“. Je-li ke snížení šumu užit DC iPurifier 2, je třeba na vstupu využít „středový kladný“ napájecí zdroj a na výstupu speciální bílý „invertor“.

Co je dobré vědět

Na DC iPurifier 2 poskytuje výrobce záruku po dobu 12 měsíců. Značka iFi Audio si postupně díky svému rostoucímu portfoliu získává stále větší klientelu. Tato inovativní a pokročilá řada elektroniky s technologií stékání vznikla pod licencí společností AMR a je zaměřená především do budoucnosti, na generaci počítačových zvuků. Produktová řada společnosti iFi je chvályhodná také díky užitým analogovým obvodům třídy A bez DSP, kdy signál zůstává po celou dobu „bitově“ bezchybný. Zvučnost si značka získává i pro svůj postoj k ekologii a životnímu prostředí. Téměř každý produkt iFi, nevyjímaje jeho obal, je vyroben z vysoce recyklovatelných materiálů, jako je hliník, papír, recyklovaný plast, přičemž odmítá používání škodlivých toxinů v používaných materiálech. Společnost iFi Audio tak splňuje přísné ekologické normy.
Výrobce iFi
Barva Bílá
Šířka (mm) 43
Výška (mm) 40
Hloubka (mm) 82
Hmotnost (kg) 0,155
Vaše hodnocení