DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

iFi Micro iUSB3.0

SKU
5081313568802
12 974 Kč
Do 5 dnů

Novinka na trhu audia

Světlo světa spatřil nový regenerátor USB signálu. To je zařízení, které uvítají hlavně majitelé USB D/A převodníků, kteří si rádi hrají. Oproti starší verzi tento model doznal mnoha změn a díky tomu nepatří mezi nejlevnější. Cenová relace však plně odpovídá výkonu a funkčnosti zařízení.

Série malých velikostí

V portfoliu iFi Audio se objevila zajímavá novinka, která cíleně zapadá do série iFi Micro. iFi Micro iUSB3.0 je malou revolucí oproti původnímu zařízení iFi Micro iUSB. Primárně je tento modul určen k propojení počítače s využitím jeho USB portu s USB převodníkem.

Jak funguje Micro iUSB

Signál na výstupu USB portu ovlivňují různé aspekty, podle výrobce je potřeba vylepšit napájení a také uplatnit na výstupu „reclocking“. Tak se data v paketech přenášených po USB sběrnici mohou dostat na vstup D/A převodníku bez fluktuací, navíc v pravidelných časových intervalech. Konstrukční tým se také postaral o snížení úrovně šumu zdroje napájení na 0,1 µV.

Technologické zázemí

Tento audiofilní zdroj s ultra čistým napájením pro USB audio převodník se stará o snížení rušivých vlivů při přehrávání audia z počítače pomocí USB výstupu. Usměrňuje a ovlivňuje vyvážení signálu, řeší impedanční nepřizpůsobivost, snižuje zemní šum a omezuje USB jiter. A to není zdaleka všechno. Micro iUSB3.0 obnovuje integritu signálu, snižuje paketový šum, včetně frame šumu – USB hub až 5 Gbit s 2x duálními konektory. Platí kompatibilita s Bus Charge 1.2. Active Noise Cancellation + je pokročilá technologie, eliminující šum napájecího napětí, REclock a REgenerate jsou technologie, obnovující audio USB data a přesnými hodinami eliminují jittter. Technologie REbalance odstraňuje DC offset. Tento zdroj je skvěle připraven na budoucnost - pracuje s USB3.0 i USB2.0. Výhodou je tedy obrovská šíře pásma a vysoká rychlost 5Gbit/s.

Specifika a upřesnění

Tvarově zvláštní zařízení umožňuje multitasking, pracuje s duálními porty jako počítačový audiofilský rozbočovač, který slouží dvěma zařízením - stačí přidat DAC a HDD. Přitom jeden zdroj nekontaminuje druhý. Je 158 mm široký, 68 mm hluboký a 28 mm vysoký, zbytek záleží na úhlu pohledu. Váží pouhých 285 g. Výstupní napětí je 5V+/-0,5%, výstupní proud je 2,5A. Vstupní napětí udává AC 100 – 240 V, 50/60 Hz. Příkon je do 15 W, včetně napájeného USB zařízení. Aktivní odrušení šumů ANC (Active Noise Cancellation+) a další obdobný princip vyrušení šumů hraje velmi důležitou roli ve výsledné kvalitě. Další zajímavostí je firemní řešení IsoGround, které zajišťuje galvanické oddělení od PC, aniž by při tom došlo k porušení specifikace USB3.0.

Špičkové provedení a bohatý potenciál výhodou

Značka iFi Audio nastavuje vysoký standard v konkurenčním prostředí. Všestranně nadaný Micro iUSB disponuje také stavovými diodami, které signalizují propojení s PC, chod a aktivaci IsoGround. Díky novému iUSB3.0 dochází k posunu úrovně, kdy přínos nového zařízení je jasně slyšet. Nové obvody REclock i REgenerate mají za úkol „přečasovat“, regenerovat původní signál a potlačit jitter. Samotný výrobce zastává názor, že v případě Micro iUSB3.0 je signál USB (symetrický) upraven přesně opačným směrem, což zase umějí zajistit integrované obvody REbalance. USB3.0 má propustnost až 5 Gb/s při frekvenci 1000 Hz. Micro iUSB3.0 je malé, ale velmi účinné zaklínadlo, po jehož vyřčení je výsledek velmi výrazný.
Výrobce iFi
Barva Černá
Šířka (mm) 158
Výška (mm) 28
Hloubka (mm) 68
Hmotnost (kg) 285
Vaše hodnocení