DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

iFi Nano iGalvanic3.0

SKU
5081313081721
11 414 Kč
Do 5 dnů

Jak si užít zvuk

Člověk nemusí být profesionál přes audio, aby toužil po čistém bezchybném zvuku, který není nijak sužován, rušen, potlačován nebo omezován. Vlivy zvenčí či zevnitř, ať už jde o bzučení, hučení nebo i sotva znatelné chvění, jsou tytam. V takovém případě se zvuk posouvá na vyšší úroveň a stává se dokonalejším.

Kdo to může ovlivnit?

Zařídit to může zajímavý a schopný Nano iGalvanic3.0. Tento produkt není DAC, nýbrž se používá k oddělení šumu a opětovnému zablokování zvukového toku. Všechny obavy mohou jít stranou, hodí se pro jakýkoliv počítačový systém. Postačí jediné – připojit se k libovolnému portu USB prostřednictvím DAC.

Jak iGalvanic funguje

Lidově řečeno tento modul „vytváří“ nový signál bez rušení. Je komplexním řešením pro vylepšení zvuku USB pro kteréhokoliv obdivovatele počítačového zvuku. Využívá galvanickou izolaci na vysoké úrovni, REclock, REgenerate, REBalance2 a čistý USB zdroj napájení. Zařízení iGalvanic3.0 rozbíjí zemní smyčky, zabraňuje spojování šumu v aplikacích, které vyžadují vysokorychlostní přenosy USB a velmi významně zlepšuje konečný zvukový výkon. Hodí se pro audiofily, kteří chtějí vymačkat maximální zvukovou kvalitu ze svého digitálního audio systému USB.

Technická specifika

Tento průkopník je navržen podle rozměrů 93 x 67 x 28 mm a jeho hmotnost dosahuje 128 g. Výrobce udává příkon do 6 W (zahrnuje napájené zařízení USB). Elektrická bezpečnost splňuje standard BS 7671: 2008, napětí dosahuje 3000 V RMS, izolační napětí je dle UL 157. Je zahrnuto kompletní USB řešení a využito galvanického oddělení zvukové kvality. Jde o první galvanickou izolaci audiofilské kvality na světě na USB2.0 a USB3.0. Elektrické obvody jsou odděleny, aby eliminovaly nechtěné prvky - signál může projít, ale k ničemu jinému nedojde. Základem je integrovaný super šumový převodník a vysoce frekvenční audiofilní stupeň USB napájení s Panasonic OsCons. Je unikátním produktem, určeným pro použití s počítačovým zvukem s technologií Groundlink. Díky přepínači je optimalizována izolace v systémech, kde existují důvody, které by způsobovaly hučení nebo bzučení. Bonusem je vysoce pokročilá izolační technologie bez jakékoli další konverze, zpracování, časových nejistot nebo zpoždění. Produkt je nativní a bitově dokonalý, s minimální latencí.

Pro čistší a jasnější hudbu

REclock2, REgenerate2 a REbalance2 jsou originální technologie pro lepší zvuk bez nechtěných vlivů. V tomto modulu jsou technologie druhé generace a vytvářejí zcela nový signál, omezující chvění počítače a odstraňující znečištění hlukem, aby byl obnoven „vyvážený“ signál. V tomto případě hudba může působit mnohem jasněji a plynuleji, než bylo dříve zvykem. Tento hladký průběh předpokládá, že uživatel bude chtít odstranit problémy a nastavit nové možnosti. S přístrojem iGalvanic3.0 toho lze dosáhnout a spustit hru, kde audio čistota a hladkost není jenom prázdnou frází.

iFi Audio buduje svůj vlastní svět zvuku

Pro tuto společnost není nic nedostižné. Značka iFi se v historii high-fidelity sice teprve začíná rozkoukávat, ale už si stihla najít své místo na slunci – v sekci osobního i sluchátkového audia zavládla s velkou silou a předvedla svoje odhodlání. Svým nadšením a sledováním nejnovějších trendů, včetně technologií, jde ale stále kupředu. Není značkou z oblasti jihovýchodní Asie, nýbrž je příbuzným respektovaného high-endového britského výrobce Abbingdon Music Research
Výrobce iFi
Barva Stříbrná
Šířka (mm) 67
Výška (mm) 28
Hloubka (mm) 93
Hmotnost (kg) 0,128
Vaše hodnocení