DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Indiana Line Diva 252

SKU
8025094000240
-10%
Akční cena 11 690 Kč Běžná cena 12 990 Kč
Skladem

Referenční 2-pásmová regálová reprosoustava

  • Výškový reproduktor s technologií FLOAT a RVT - Radial Venting Technology: Celý výškový reproduktor za pomoci radiálně řízeného odvětrávání je oddělen pomocí gumového antivibračního pouzdra pro zamezení přenosu vibrací skříně na samotný výškový reproduktor
  • Nekompromisně kvalitní středobasový reproduktor s membránou Curv™ od Propex Gronau
  • 1x 140 mm středobasový měnič
  • 1x 26 mm výškový měnič - hedvábná kalota
  • Zadní bassreflex
  • Záruka 3 roky
  • Cena za pár

 

Sekce skvělých reproduktorů

Už samotný název výrobce je překvapením, nevyjímaje inovativní řadu povedených soustav s úžasným designem a ještě lepším zvukovým projevem. Nabídkou Indiana Line se nese linka perfektně propojené firemní filozofie s novodobými technologickými postupy a užitím specifických materiálů, jenž mají co říci i náročné generaci audiofilů.

 

Separace není nutná

S DIVA reproduktorovými soustavami nebude nikdo chtít být sám, oddělen od světa. Naopak – rád se pochlubí audio výstupem na vysoké úrovni, i špičkovým návrhem a provedením. Nové lakované kabinety DIVA 252 menší regálové sekce dodají interiéru perfektní charisma, protože designérský tým do nich vložil veškeré firemní know-how.

Vysoké versus příruční soustavy

Vedle dvojice sloupových stojanů se na výsluní vyhřívá i dvojice regálových reproduktorů a centr, jenž doplňuje tuto skvělou sekci audia. Kompaktní reproduktor může být umístěn v polici. Vyznačuje se rychlou a velmi přesnou přechodnou odezvou. Jeho středo-basový kužel využívá vlastností materiálu CURV – je maximálně pevný, ​​lehký a tlumící. Výškový měnič je na reproduktor instalován přes měkkou pryžovou oddělovací skořepinu. Funkčnost kupole je řízena radiální rezonanční komorou. Pro ideální zvukové vyladění reproduktoru, komunikující s akustikou zvučeného pokoje lze změnit úroveň nízké frekvence pouhým vložením dodané pěnového komponentu do reflexního portu. DIVA 252 je živá -  zejména díky stylové eleganci, podtržené lakem s velmi vysokým leskem.

Bratři jak se patří

Od svého bratrského modelu se tento 2- pásmový systém s bass-reflexem mnoho neliší. Velikost téměř nehraje roli, jelikož je model dán rozměry 160 x 280 x 275 mm a hmotností 5,3 kg. Zařízení je funkční ve frekvenční odezvě 48 – 22 000 Hz s dělícím kmitočtem 2900 Hz. Výrobce doporučuje zesílení o výkonu 30 – 100 W. Impedanční zatížení je 4 – 8 Ohm, zvuková citlivost činí 90 dB  při 2,83 V / 1 m. Měniče jsou vyrobeny o průměru 140 mm (středo-basový měnič) a 26 mm (kupolový výškový reproduktor). K propojení jsou určeny bi-wire a bi-amping svorky. Což dává tušit, že modely DIVA 262 a DIVA 252 mají spolu úzký příbuzenský vztah.

Indiana Line – italský mistr zvuku

Renomovaná společnost Indiana Line byla založena v roce 1977, o což se zasloužil Eugenio Musso. Díky tomu nyní patří mezi nejvýznamnější výrobní společnosti reproduktorových soustav pro domácí audio využití. Tato společnost je zároveň součástí korporace Coral Electronic - ta mimo jiné produkuje high-end koaxiální i komponentní reproduktory do aut. Firma se realizuje v Rivoli v piemontské oblasti. Její zvučné jméno má na svědomí dostupnost nejlepších designových studií, moderních technologií, továren a laboratoří, ale také vysoce kvalifikovaná pracovní síla. Klíčová je i filozofie společnosti a cíl vyrábět výjimečné, nadčasové modely, které probudí uživatelský zájem nejen svým luxusním designem a krásným klavírním lakem na povrchu, ale především přirozeným, živým, temperamentním zvukem, bohatým na detaily i prostor. Výrobní sekce přistupuje ke všem jednotlivým segmentům s nesmírnou pečlivostí, důraz klade i na vývoj a volbu jednotlivých komponentů, hlavně měničů, které jsou výhradně firemní. Indiana Line tak nese svoji kůži na trh -charakteristický zvuk, kvalitní zpracování a krásný italský design je světově proslulý. Značka je příkladem vysoce kvalitní aparatury, pro dnešní dobu atypickým, co se týká pokročilých technologií a důmyslného výrobního know-how.

Výrobce Indiana Live
Počet pásem 2
Měniče Středobasový měnič: 140 mm Výškový měnič: 26 mm - hedvábná kalota
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 48
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Dělící frekvence (Hz) 1900
Impedance (Ω) 4 - 8
Citlivost (dB) 90
Minimální vstupní výkon (W) 30
Maximální vstupní výkon (W) 100
Barva Černá
Šířka (mm) 160
Výška (mm) 280
Hloubka (mm) 275
Hmotnost (kg) 5,3
Příslušenství Molitanová ucpávka basreflexu
Vaše hodnocení