Indiana Line DIVA 752

SKU
8025094000264
-10%
Akční cena 8 590 Kč Běžná cena 9 540 Kč
Skladem

Itálie je země, kde lidé dokáží, skrze své výrobky, dodávat emoce. Je to země, kde vznikají legendární značky v každém odvětví průmyslu, jako jsou Ferrari, Maserati, Armani, Gucci, Prada, De´Longhi a mnohé další. Stejně tak je tomu i v audio-průmyslu, kde jednou z nejstarších italských značek je značka Indiana Line, založena v roce 1977. Reprosoustavy Indiana Line jsou vyjímečné nejen svým luxusním designem v klavírních lacích, ale hlavně přirozeně živým, temperamentním zvukem, bohatým na jednotlivé detaily i prostor.Referenční 2-pásmová centrální reprosoustava se zadním bassreflexem v černém klavírním laku, mimořádným provedením a kvalitou zvuku pro domácí kina Indiana Line Diva 752.


Série reproduktorů Diva.
Hlavním posláním Indiana Line DIVA bylo vytvořit výjimečnou řadu reprosoustav, převyšující svou vlastní cenovou kategorii, vyznačující se atraktivním designem a živým, bezprostředním zvukem s vynikajícím prostorem. Stejně tak nabídnout produkty za fantastickou cenu ve srovnání s nejlepšími výrobky konkurence a oslovit tak co nejširší okruh posluchačů, kteří vyžadují kvalitu zpracování, přirozený a neúnavný zvuk po dlouhé hodiny poslechu. Reprosoustavy řady DIVA vynikají přirozeností, rychlou a extrémně přesnou pulzní odezvou s teplými a bohatými basy.Výškový reproduktor s technologií FLOAT a RVT - Radial Venting Technology.
Celý výškový reproduktor za pomoci radiálně řízeného odvětrávání je oddělen pomocí gumového antivibračního pouzdra, pro zamezení přenosu vibrací skříně na samotný výškový reproduktor.Nekompromisně kvalitní středobasový reproduktor s membránou Curv.
CURV materiál je vytvořen ze 100% polypropylenových zrnek. Tato zrnka jsou vmíchána do tenké vrstvy polypropylenu. Tato vrstva je následně nakrájena na tenké proužky s šířkou jednoho centimetru. Tyto proužky jsou 10x až 15x stlačeny pod vysokým tlakem, aby se materiál stal neuvěřitelně tenký a silný. Proužky jsou následně spojeny a utkány. Výsledkem je vrstva roztažené a tkané textilie polypropylenu s vynikající lehkostí a pevností.Diva 752, reproduktor se záviděníhodnou definicí.
Centrální reproduktor Diva 752 je přirozeným doplňkem k sestavení velmi kvalitního systému domácího kina. Obsahuje stejné komponenty jako regálové modely Diva a zachovává si vlastní tónové vlastnosti: záviděníhodnou definici a přirozenost v reprodukci hlasu s rychlou a přesnou přechodovou odezvou. Chcete-li vyladit zvuk reproduktoru Diva 752 s akustickými vlastnostmi Vašeho pokoje, můžete změnit úroveň nízké frekvence prostým zasunutím dodané pěnové zátky do reflexní trubice. Pro posílení celé konstrukce designéři uvnitř centrálního reproduktoru usadili speciálně navrženou výztuhu.

Výrobce Indiana Live
Počet pásem 2
Měniče Středobasový měnič: 2 x 140mm; Výškový měnič: 26 mm hedvábná kalota
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Bi-wire / bi-amp možnost
Frekvenční odezva od (Hz) 50
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Dělící frekvence (Hz) 2200
Impedance (Ω) 4-6
Minimální vstupní výkon (W) 30
Maximální vstupní výkon (W) 140
Barva Černá
Šířka (mm) 420
Výška (mm) 160
Hloubka (mm) 270
Hmotnost (kg) 8
Vaše hodnocení