DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Indiana Line Tesi 742 - Bílá

SKU
TESI-742HG-N-bílá
-10%
Akční cena 5 390 Kč Běžná cena 5 990 Kč
Skladem

Itálie je země, kde lidé dokáží, skrze své výrobky, dodávat emoce. Je to země, kde vznikají legendární značky v každém odvětví průmyslu, jako jsou Ferrari, Maserati, Armani, Gucci, Prada, De´Longhi a mnohé další. Stejně tak je tomu i v audio-průmyslu, kde jednou z nejstarších italských značek je značka Indiana Line, založena v roce 1977. Reprosoustavy Indiana Line jsou vyjímečné nejen svým luxusním designem v klavírních lacích, ale hlavně přirozeně živým, temperamentním zvukem, bohatým na jednotlivé detaily i prostor.

 

2-pásmová centrální stíněná reprosoustava Indiana Line Tesi 742 High Gloss se zadním bassreflexem pro domácí kino v klavírním laku.

 

Série vysoce lesklých reproduktorů Tesi.
Vysoká definice a přirozená reprodukce hlasu, kombinovaná s rychlou a přesnou přechodovou odezvou, charakterizují všechny reproduktory řady Tesi. V modelech Tesi je reprodukce vysokých kmitočtů svěřena výškovému reproduktoru s měkkou a velmi lehkou hedvábnou kalotou o průměru 26 mm, která má přirozený projev, vynikající směrovou charakteristiku.


Kopule je vyrobena z velmi lehkého hedvábí. Pohyb obstarává silný magnet ze slitiny neodymu, železa a bóru. Vlastní měnič je uložený v plastovém antivibračním rámu, který obsahuje také exkluzivní PC navrženou zadní komoru ve tvaru kužele. Toto pouzdro maximálně eliminuje přenášené vibrace skříně a řídí odvětrávání vzniklých emisí kopule, způsobené možným akustickým vracením membrány.
Středobasové a basové reproduktory jsou vyrobeny z polypropylenového materiálu, do kterého se vstřikuje horká slída v kroku lisování. Výsledkem je materiál, který je lehký, tuhý a dobře tlumí. Vyzařování je optimalizováno pevným (jemně pogumovaným) fázovým difuzorem. Výškový reproduktor je uchycen 4-mi vruty a ostatní reproměniče dokonce šesti.
Přesný, výstižný lak dělá z reproduktorů řady Tesi skvostné modely s vysokým leskem.

 

Centrální reproduktor Tesi 742 High Gloss.
Kompaktní centrální kanál je vyrobený ze dvou 120 mm středobasových reproduktorů s polypropylenovým kuželem vyztuženým slídou a z 26 mm výškového reproduktoru s lehce zpracovanou hedvábnou kupolí, neodymovým magnetem a radiální ventilační zadní komorou. Reproduktor je charakterizován rychlou přechodovou odezvou a hlasovou věrností. Tesi 742 je k dispozici v černé nebo bílé vysoce lesklé povrchové úpravě.

Výrobce Indiana Live
Počet pásem 2
Měniče 1x 26 mm výškový měnič / hedvábná kalota; 2x 120 mm středobasový měnič
Typ reproduktoru Zadní bass reflex
Frekvenční odezva od (Hz) 55
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Dělící frekvence (Hz) 2600
Citlivost (dB) 92
Minimální vstupní výkon (W) 30
Maximální vstupní výkon (W) 100
Barva Bílá
Šířka (mm) 350
Výška (mm) 135
Hloubka (mm) 240
Hmotnost (kg) 5,1
Vaše hodnocení