DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

IsoTek Evo3 Aquarius - černá

SKU
CR-EU-AQUARIUS-BLK
-23%
Akční cena 28 490 Kč Běžná cena 36 990 Kč
Do 5 dnů

Máme odzkoušeno.
Spolu to funguje... a mnohem levněji

8%
Cena při zakoupení samostatně: 69 480 Kč
Takže ušetříme: 6 000 Kč
63 480 Kč

Isotek Evo3 Aquarius

je přímým nástupcem legendárního filtru MiniSub, který je dosud uznáván jako jeden z nejlepších distribučních prvků síťového napětí ve své cenové kategorii (při vzájemné izolaci jednotlivých zařízení). Filtr Evo3 Aquarius je úspěšným nástupcem nejen v kategorii výrobků typu MiniSub, ale také v objemu inovovaných technologií, výjimečného výkonu a v neposlední řadě i příznivé cenové hladině. Díky novým termomagnetickým pojistkám a 16A IEC konektorům umožňuje poskytovat neomezené proudové požadavky komponent do dvou výstupů s vyšším proudovým omezením (16A). Čtyři další výstupy se středním proudovým odběrem jsou chráněny vysoce kvalitními pojistkami bajonetového typu, které mohou být zcela snadno vyměněny samotným uživatelem. Evo3 Aquarius poskytuje vyšší okamžitou ochranu (67,5A) a vylepšené nezávislé průchozí stupňovité filtry. Zvýšený je proti modelu MiniSub i frekvenční rozsah filtrace, díky vylepšenému magnetickému materiálu filtrů. Navíc je Aquarius tím nejvhodnějším filtrem pro vybavení technologií adaptivního hradla (Adaptive Gating) původně vyvinuté pro high-endový filtr Nova. Tato patentovaná firemní technologie umožňuje automaticky detekovat zatížení každého připojeného komponentu zvlášť, a vytvořit tak filtrovací proces přizpůsobený "na míru" každému jednotlivému komponentu.

Problém ze stále se zhoršujícím stavem rozvodné sítě je opravdu dobré nepodceňovat.

Elektronika v našich domácností, trpí nejenom rušením v rozvodné síti, ale i díky novým bezdrátovým technologiím trpí naše sluchové orgány i audiovizuální zařízení, jejichž výkon a životnost jsou závislé na kvalitě elektrické energie. Společnost IsoTek  patří k lídrům v tomto oboru, nabízející základní vyčištění elektrorozvodné sítě rušivých signálů, ochranu proti přepětí, šetří i prvotní proudový náraz zdrojů jednotlivých připojených přístrojů, čímž prodlužuje jejich funkčnost a zamezuje také vzájemnému rušení mezi přístroji. Filtr i speciální izolované síťové kabely zabraňují průniku vysokofrekvenčního a všeobecného rušení, které je všude kolem nás, a nichž bychom si toto uvědomovali. Každý dnes používá mobilní telefon, bezdrátový internet, Wifi, bluetooth, televizní i rozhlasové vysílače a jiné bezdrátové přenosy. Všechny tyto faktory se promítají na výsledný zvuk i obraz Vašeho domácího systému a zásadně ovlivňují i jeho životnost.

Hlavní vlastnosti

- Vhodná ochrana pro jakýkoliv AV nebo audio komponent v cenách od 50.000 – 150.000Kč
- Neomezené proudové požadavky na odběr do dvou výstupů s proudovým omezením 16A
- Technologie adaptivního hradla pro detekování zatížení každého komponentu
- Okamžitá ochrana až do 67,5A
- Dostupný v hliníkovém provedení nebo v provedení černá barva


Všechny tyto klíčové vlastnosti posunují výkon tohoto síťového filtru daleko za hranice jeho cenové kategorie.


IsoTek vytvořil ideálně vyvážený elektrický obvod na základě objevených zákonitostí vědce Kirchhoffa.

V době vzniku tohoto obvodu měl tovární tým inženýrů za to, že tento způsob vyvážení je vrcholem jejich práce na napěťových stabilizačních přístrojích. Pokračující výzkum ukázal, že s pečlivým výběrem materiálů použitých v napěťových stabilizačních přístrojích je možné tento koncept přenést také do modelů nové generace EVO3 Aquarius. Tato zlomová metoda, pojmenována "Kirchhoff´s Equal Resistance Path" (zkráceně K.E.R.P. - Kirchhoffova přenosová cesta s rovnoměrným odporem) zajišťuje optimální rozdělení proudových požadavků mezi jednotlivými síťovými výstupy. Výsledkem je, oproti jiným zdrojům, že každý komponent připojený do Aquariusu dostane stejně kvalitní přísun energie.

Parametry a specifikace

Isotek Evo3 Aquarius

 • Počet zásuvek: 6
 • Typ výstupních zásuvek: EU "Shuko"
 • Standardní síťová zásuvka: IEC, 16 A
 • Napájecí napětí: 100-240V / 50-60 Hz
 • Střední proudová zatížitelnost: 6 A
 • Celkový maximální odebíraný proud: 16 A
 • Celkový výstupní výkon (230V): 3680 W
 • Vysoký výkon (obvody/krátkodobý): 4600 W / bez limitu
 • Střední výkon (obvody): 1380 W
 • Rozměry (Š x V x H): 444 x 85 x 305mm
 • Hmotnost: 9,0 kg
Výrobce Isotek
Barva Černá
Šířka (mm) 444 mm
Výška (mm) 85 mm
Hloubka (mm) 305 mm
Hmotnost (kg) 9 kg
Vaše hodnocení