DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

IsoTek Evo3 Sirius Černý

SKU
CR-EU-SIRIUS-BLK
13 990 Kč
Skladem

Isotek Evo3 Sirius

neposkytuje pouze vylepšený výkon pro váš audio systém, ale také značný stupeň ochrany a zajištění vašeho hi-fi systému proti náhlým výkyvům a napěťovým špičkám. Síťový filtr využívá patentované technologie indukční gating systém, který zajišťuje, že filtr pracuje na maximální výkon s jakýmkoli zatížením, každá zásuvka může být použita pro libovolný komponent v rámci celého systému. Isotek Evo3 Sirius nabízí funkci síťového kondicionéru a skutečně vyvážený obvod prostřednictvím firemního "Kerchhoffs Equal Resistance Path". "KERP" zajišťuje dosažení stejného výkonu do každé ze šesti zásuvek se stejným množstvím odporu a síly. Na trhu se vyskytuje nepřeberné množství síťových filtru, ale většina ostatních filtrů na trhu používají podstatně horší systém, kde zásuvky jedna po druhé postupně degraduje kvalitu napájení, a někdy dochází i ke snížení napětí na konci zásuvkového obvodu. IsoTek Evo3 Sirius obvody jsou uzemněny do hvězdy, což je důležité pro většinu kvalitních nastavení a funkce přepěťové ochrany.


Ruku v ruce se zvýšením výkonu pro připojené komponenty by také měla jít adekvátní ochrana pro tyto komponenty, ale i pro vlastní jednotku. IsoTek bral tento aspekt vždy velmi vážně a jeho produkty obsahují jedinečná skutečná řešení daleko kvalitnější než ostatní způsoby filtrace proudu. Ve shodě s ostatními produkty z poslední řady výrobků EVO3 IsoTek Sirius představuje nejpokročilejší ochranné schéma vhodné k řešení skutečných problémů s napětím. Na rozdíl od ostatních výrobků, které poskytují ochranu pouze v případě náhlých výkyvů, Sirius zaručuje pevnou ochranu neustále, kdekoliv je to potřeba, a bez ztráty kvality. Je důležité pochopit, že aby IsoTek Evo3 Sirius byl opravdu efektivní v ochraně komponentů, musí být zkonstruován tak, aby mohl vyřešit a reagovat na jakoukoliv situaci. To znamená pro tento vysoce kvalitní přístroj na hi-fi trzích zachovat voltáž, proudovou průchodnost, zvukovou kvalitu a hlavně - bezpečnost. Tento filtr odstraňuje nebezpečné vysokonapěťové přechodové špičky a s nimi spojený šum. Je nastaven na hodnotu 700 joulů a 22500A, tedy přibližně 5-násobek normální hodnoty. Tyto jmenovité parametry jsou realistické a vhodné pro srovnání s jinými zařízeními.

Mnoho produktů prodávaných konkurenčními značkami naoko nabízejí dobré specifikace,

ale bohužel neřeší správně skutečné problémy. Například nemají přes svoje specifické a sofistikované ochrany žádnou obranu proti elektrickým výbojům. Je nutné mít na paměti, že jeden neočekávaný výboj nebo blesk může zničit rozvod či komponenty v celém domě. Ve skutečnosti je největším nebezpečím ztráta uzemnění z multifázového distribučního systému elektrické sítě. Konkrétně se může neutrální vodič stát po zásahu blesku nefunkčním nebo přeskočit do jiné fáze. A zde musí zapůsobit ochrana, která rozpojí tepelnou pojistku. Tato důležitá funkce obvykle selhává v 90% výrobků nabízených konkurencí, přestože se jedná o běžnou situaci a ne o žádný výjimečný jev.

Problém ze stále se zhoršujícím stavem rozvodné sítě je opravdu dobré nepodceňovat.

Elektronika v našich domácností, trpí nejenom rušením v rozvodné síti, ale i díky novým bezdrátovým technologiím trpí naše sluchové orgány i audiovizuální zařízení, jejichž výkon a životnost jsou závislé na kvalitě elektrické energie. Společnost IsoTek  patří k lídrům v tomto oboru nabízející základní vyčištění elektrorozvodné sítě a rušivých signálů, ochranu proti přepětí. Šetří i prvotní proudový náraz zdrojů jednotlivých připojených přístrojů, čímž prodlužuje jejich funkčnost a zamezuje také vzájemnému rušení mezi přístroji. Filtr i speciální izolované síťové kabely zabraňují průniku vysokofrekvenčního a všeobecného rušení, které je všude kolem nás, a nichž bychom si toto uvědomovali. Každý dnes používá mobilní telefon, bezdrátový internet, Wifi, bluetooth, televizní i rozhlasové vysílače a jiné bezdrátové přenosy. Všechny tyto faktory se promítají na výsledný zvuk i obraz Vašeho domácího systému a zásadně ovlivňují i jeho životnost.

Parametry a specifikace Isotek Evo3 Aquarius

  • Počet zásuvek: 6
  • Typ výstupních zásuvek: EU "Shuko"
  • Standardní síťová zásuvka: IEC,10 A
  • Napájecí napětí: 100-240V / 50-60 Hz
  • Střední proudová zatížitelnost: 6 A
  • Celkový maximální odebíraný proud: 10 A
  • Celkový výstupní výkon (230V): 2300 W
  • Rozměry (Š x V x H): 480 x 50 x 88 mm
  • Hmotnost: 2,0 kg
Výrobce Isotek
Barva Černá
Šířka (mm) 480 mm
Výška (mm) 50 mm
Hloubka (mm) 88 mm
Hmotnost (kg) 2 kg
Vaše hodnocení