CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Jamo 6.52DVCA2 FG
Jamo 6.52DVCA2 FG Jamo 6.52DVCA2 FG Jamo 6.52DVCA2 FG Jamo 6.52DVCA2 FG Jamo 6.52DVCA2 FG

Jamo 6.52DVCA2 FG

2 490 Kč

Dostupnost: Skladem

Krátký popis

Cena za kus

Popis

Moderní technologie hýbou světem. Inovovaný systém reproduktorů s dvojí konstrukcí kmitací cívky (DVC) a dvoukanálový zvuk z jednoho reproduktoru toho udělají opravdu hodně. Dvojice kvalitních výškových reproduktorů je další skvělou výbavou JAMO reproduktorů, jelikož konstrukční DVC je vítanou vlastností, využitelnou v mnoha každodenních situacích. Tento modifikovaný model patří ke stropním reproduktorům ze série Outdoor.

Využít se dá především v exteriéru

Pokud trávíme častěji volný čas venku, volíme vždy alternativu ozvučení takovou, kterou nebude ohrožovat například nepřízeň počasí. I tento modul lze totiž bez obav použít venku, protože vnější vlivy nemají šanci vyzrát na jeho odolnost a vybavení. Zajímavý je též vztah dvou instalovaných reproduktorů6.52 DVCA 2FG, co se týká pravého a levého kanálu.

Bezkonkurenční maličkosti

Vynikající otočné kupole, přebarvitelný rám i mřížka, jenž zajistí splynutí s prostředím, a duální kmitací cívky, které jsou nepostradatelné pro opravdový stereofonní zvuk, vycházející z jednoho reproduktoru, jsou nepostradatelným vybavením, jenž řešení ve stropě činí víc než dobrým, potažmo i cenově výhodným. Dvou-pásmová stropní soustava disponuje frekvenčním rozsahem v rozmezí 65 - 22 000 Hz, dále pak duálním výkonem 50 W dlouhodobě a 100 W v krátkodobém špičkovém projevu. Impedance činí 8+8 Ohm, akustická citlivost je na hranici 89 dB. Hmotnost modulu činí 1,3 kg. Jeho rozměry jsou Ø 272 mm a montážní otvor pro vestavění je třeba vytvořit o průměru 198 x 85 mm. V tomto podání je stropní reproduktor odpovídajícím a po všech stránkách výhodným akustickým řešením.

Konstrukční vlastnosti

Architektura reproduktorů vychází z celistvosti a kompaktnosti modulů, komplexní pojetí zdroje zvuku musí být z vysoce kvalitních elementů, na tom si výrobce, společnost JAMO, dává záležet nejvíc. Tento typ také disponuje ochrannou mřížkou, jejíž velkou výhodou je možnost přebarvit tuto v požadovaný odstín, se kterým lze dosáhnout absolutního souladu s okolním prostředím.  Detailní, výjimečný zvuk je výsledným efektem modulu, hned jak spustí svoji písničku. Dvou-pásmový systém, instalovaný především do stropní části stěn, se vyznačuje výškovým měničem, vyrobeným o průměru 13 mm, a druhý, basový měnič je vyroben o průměru 165 mm.  

Může za to JAMO

V této sérii jsou JAMO reproduktory vyráběny podle nejnovějších technologií, z vybraných materiálů, přičemž jsou zpracovány velmi přesně a bezchybně. Zjistit kontrolou jakékoli odchylky od parametrů a žádoucích vlastností, znamená začít znovu. Dánská společnost JAMO totiž zdědila od svých zakladatelů (Preben Jacobsen a Julius Mortensen) všechny prioritní aspekty, včetně jasného cíle, precizně vymezené strategie a přísné kontroly. Cesta k úspěchu nebyla vždy jednoduchá a bez překážek, avšak i přesto se tato renomovaná značka dokázala prosadit a z malé manufaktury vyrostla světově proslulá produktivní společnost, která se může pyšnit skvělými výsledky světového kalibru. Výrobky této společnosti přinášejí bezkonkurenční kvalitu a přitom neruinují domácí rozpočet případných potencionálních klientů. Proč tedy zvolit alternativu stropní reproduktorové vestavby? Odpověď je jednoznačná: Je to in, progresivní a výhodné. Je třeba dát šanci modernizaci, inovaci a modifikaci produktů, protože věda a technika jde stále kupředu. I akustická oblast je stržena tímto novodobým trendem, nechme se tedy překvapit špičkovým zvukovým efektem, který podle všech dostupných informací nemá v audio světě obdoby.

Důležité informace:

 • Určen pro instalaci do stropu
 • Otočné kupole pro nasměrování zvuku do správného místa v místnosti
 • Nabarvitelná konstrukce a mřížka
 • Dual voice coil pro opravdové stereo z jednoho reproduktoru
 • Nenápadně zapadne do stropu a pro smysly zbyde jen detailní, skvělý zvuk

Technické údaje:

 • Typ: 2 pásmový
 • Impedance: 8+8 ohm
 • Výškový měnič: 13 mm / 0,5"
 • Basový měnič: 165 mm / 6,5"
 • Finiš: ocel
 • Frekvenční rozsah: 65 - 22.000 Hz
 • Rozměry (průměr x hloubka): 229 x 85 mm
 • Rozměry otvoru (průměr x hloubka): 198 x 87 mm
 • Hmotnost: 1,3 kg


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Jamo 6.52DVCA2 FG

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Jamo
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 65
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Impedance (Ω) 8+8
Citlivost (dB) 89
Šířka (mm) 229
Výška (mm) 229
Hloubka (mm) 85
Hmotnost (kg) 1,3