CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Jamo 6.5CS-T
Jamo 6.5CS-T Jamo 6.5CS-T

Jamo 6.5CS-T

1 590 Kč

Dostupnost: Skladem

Krátký popis

Cena za kus

Popis

Tam, kam za námi hudba nemůže, je třeba trochu invence. Dovést experiment a dobrý nápad ke zdárnému konci je řešením, reproduktor zabudovaný v tom správném místě zajistí, že zvuk má cestu otevřenou. Kvalitu za příjemnou cenu nabízí reproduktor z řady Contractor, společnost JAMO totiž neponechává nic náhodě. Tento dvoupásmový reproduktor nepotřebuje mnoho prostoru a ideálně ozvučí jakýkoli prostor. Dokonce může zůstat zcela „inkognito“.

 

 • Určen pro stropní instalaci
 • 2 pásmový, vestavný reproduktor
 • Měniče odolné vůči vlhku
 • Přepínatelná impedance 8 ohm/70-100 volt
 • Nabarvitelná mřížka a rám

 

I větší místnost může být skvěle ozvučená

Typ 6.5CS T je skvělou volbou, jelikož ho lze ukrýt za mřížku. Po přetření potřebným odstínem může splynout dokonale s prostředím a zvuk nesoucí se éterem bude menším překvapením. Jeho všestrannost na něho prozradí, že tento unikátní a univerzální reproduktor zvládne obojí – domácí komfort i komerční využití. Vynikající poměr výkonu vůči ceně tento model řadí k žádaným a vítaným.

 

Kdo se stará o akustiku?

Že by byl nějak nápadný a extravagantní se říci nedá. Zato splní všechno, co se od něj očekává. Hluboké basové pásmo bravurně zajišťuje polypropylenový woofer, čistý a jasný zvuk vysokých frekvencí obhospodařuje mylarový reproduktor. Ten disponuje tou vlastností, že odolává úspěšně vlhku, takže může i do garáží, sklepů a dalších atypických prostor. Polypropylen a mylar jsou vybrané materiály vynikajících schopností, díky kterým je zvuk unikátně vytříbený.

 

Specifikace

Vlhku odolává snadno, je výjimečný po všech stránkách a ve všech frekvenčních pásmech. Účinný frekvenční rozsah se pohybuje mezi 25 a 22 000 Hz, výkon je 25/50W, akustická citlivost činí 88 dB / 2,8 V / 1m. Rozměry basového reproduktoru jsou 165 / 61 (mm/in), tweeteru 13 / 1 (mm/in), celý modul váží 1,1 kg. Vyrábí se v základní bílé barvě, ale mřížku lze snadno přebarvit na žádaný odstín. Primárně je určený k vestavbě, využít ho lze kdekoli, odborná montáž je v popisu a zvládne ji každý šikovný aktér.

 

Značka JAMO

Pravdou je, že sortiment dánské společnosti JAMO se řadí k těm lepším výrobkům. Historie společnosti sahá až k roku 1968, kdy se dva pánové, Preben Jacobsen a Julius Mortensen rozhodli zasvětit svoji práci koníčku –  jejich zájem zlepšovat akustický projev se setkal se zájmem veřejnosti, proto výzkum a následná výroba produktů vešla v patrnost prvních klientů. Reproduktory, jednotlivé komponenty a příslušenství začal produkční tým vyrábět ve velkém, značka tak později díky kvalitě a preciznímu zpracování dosáhla světového věhlasu. Skvěle nastavená firemní filozofie, potažmo i strategie, vedla k úspěchu a dosahování nemalých, náročných cílů. JAMO – zkratka tvořená počátečními slabikami příjmení obou zakladatelů – získala slušné renomé a není čemu se divit. Jejich modely mají navíc velmi nadčasový vzhled, firemní designéři totiž odvádějí vynikající práci. Společnost se tak řadí k vyhlášeným výrobcům reproduktorů, protože jejich zboží je kvalitní, vzhledné, vyrobené podle nejnovějších technologií z těch nejlepších komponentů a materiálů. V závěrečném procesu prochází každý kus také přísným testováním. 

 

Proč si pořídit reproduktor JAMO

Jednoduše pro jeho poměr velmi dobré kvality vůči ceně a finálnímu výsledku v praktickém procesu. Výzkum společnosti dává základ všem produkovaným výrobkům, které garantují uživatelskou spokojenost. Pravdou je, že díky zkušenostem a referencím již nepotřebují „vynášet do nebe“. Obrázek nechť si udělá každý audiofil sám, důvěra v JAMO se vyplatí. S využitím modelu 6.5CS T si hudební nadšenci mohou pohodlně vychutnávat svoji oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli.

 

Technické údaje:

 • 2 pásma
 • Impedance: přepínatelných 4/8 Ohm
 • Výškový měnič: 0,5"
 • Basový měnič: 6,5"
 • Vstup: šroubovací terminály
 • Vestavovací hloubka: 81 mm
 • Průměr: 227 mm
 • Hmotnost: 1,1 kg
 • Cena za kus


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Zákaznické recenze

Jiri
15.03.2019

Dobry

Za male penize hodne muziky. Ale necekejte hifi.

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Jamo 6.5CS-T

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Jamo
Počet pásem 2
Impedance (Ω) 8
Šířka (mm) 227
Hloubka (mm) 81
Hmotnost (kg) 1,1