CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Jamo 6.5CS-T
Jamo 6.5CS-T Jamo 6.5CS-T

Jamo 6.5CS-T

1 590 Kč

Dostupnost: Skladem

Krátký popis

Cena za kus

Popis

Tam, kam za námi hudba nemůže, je třeba trochu invence. Dovést experiment a dobrý nápad ke zdárnému konci je řešením, reproduktor zabudovaný v tom správném místě zajistí, že zvuk má cestu otevřenou. Kvalitu za příjemnou cenu nabízí reproduktor z řady Contractor, společnost JAMO totiž neponechává nic náhodě. Tento dvoupásmový reproduktor nepotřebuje mnoho prostoru a ideálně ozvučí jakýkoli prostor. Dokonce může zůstat zcela „inkognito“.

 

 • Určen pro stropní instalaci
 • 2 pásmový, vestavný reproduktor
 • Měniče odolné vůči vlhku
 • Přepínatelná impedance 8 ohm/70-100 volt
 • Nabarvitelná mřížka a rám

 

I větší místnost může být skvěle ozvučená

Typ 6.5CS T je skvělou volbou, jelikož ho lze ukrýt za mřížku. Po přetření potřebným odstínem může splynout dokonale s prostředím a zvuk nesoucí se éterem bude menším překvapením. Jeho všestrannost na něho prozradí, že tento unikátní a univerzální reproduktor zvládne obojí – domácí komfort i komerční využití. Vynikající poměr výkonu vůči ceně tento model řadí k žádaným a vítaným.

 

Kdo se stará o akustiku?

Že by byl nějak nápadný a extravagantní se říci nedá. Zato splní všechno, co se od něj očekává. Hluboké basové pásmo bravurně zajišťuje polypropylenový woofer, čistý a jasný zvuk vysokých frekvencí obhospodařuje mylarový reproduktor. Ten disponuje tou vlastností, že odolává úspěšně vlhku, takže může i do garáží, sklepů a dalších atypických prostor. Polypropylen a mylar jsou vybrané materiály vynikajících schopností, díky kterým je zvuk unikátně vytříbený.

 

Specifikace

Vlhku odolává snadno, je výjimečný po všech stránkách a ve všech frekvenčních pásmech. Účinný frekvenční rozsah se pohybuje mezi 25 a 22 000 Hz, výkon je 25/50W, akustická citlivost činí 88 dB / 2,8 V / 1m. Rozměry basového reproduktoru jsou 165 / 61 (mm/in), tweeteru 13 / 1 (mm/in), celý modul váží 1,1 kg. Vyrábí se v základní bílé barvě, ale mřížku lze snadno přebarvit na žádaný odstín. Primárně je určený k vestavbě, využít ho lze kdekoli, odborná montáž je v popisu a zvládne ji každý šikovný aktér.

 

Značka JAMO

Pravdou je, že sortiment dánské společnosti JAMO se řadí k těm lepším výrobkům. Historie společnosti sahá až k roku 1968, kdy se dva pánové, Preben Jacobsen a Julius Mortensen rozhodli zasvětit svoji práci koníčku –  jejich zájem zlepšovat akustický projev se setkal se zájmem veřejnosti, proto výzkum a následná výroba produktů vešla v patrnost prvních klientů. Reproduktory, jednotlivé komponenty a příslušenství začal produkční tým vyrábět ve velkém, značka tak později díky kvalitě a preciznímu zpracování dosáhla světového věhlasu. Skvěle nastavená firemní filozofie, potažmo i strategie, vedla k úspěchu a dosahování nemalých, náročných cílů. JAMO – zkratka tvořená počátečními slabikami příjmení obou zakladatelů – získala slušné renomé a není čemu se divit. Jejich modely mají navíc velmi nadčasový vzhled, firemní designéři totiž odvádějí vynikající práci. Společnost se tak řadí k vyhlášeným výrobcům reproduktorů, protože jejich zboží je kvalitní, vzhledné, vyrobené podle nejnovějších technologií z těch nejlepších komponentů a materiálů. V závěrečném procesu prochází každý kus také přísným testováním. 

 

Proč si pořídit reproduktor JAMO

Jednoduše pro jeho poměr velmi dobré kvality vůči ceně a finálnímu výsledku v praktickém procesu. Výzkum společnosti dává základ všem produkovaným výrobkům, které garantují uživatelskou spokojenost. Pravdou je, že díky zkušenostem a referencím již nepotřebují „vynášet do nebe“. Obrázek nechť si udělá každý audiofil sám, důvěra v JAMO se vyplatí. S využitím modelu 6.5CS T si hudební nadšenci mohou pohodlně vychutnávat svoji oblíbenou hudbu kdykoli a kdekoli.

 

Technické údaje:

 • 2 pásma
 • Impedance: přepínatelných 4/8 Ohm
 • Výškový měnič: 0,5"
 • Basový měnič: 6,5"
 • Vstup: šroubovací terminály
 • Vestavovací hloubka: 81 mm
 • Průměr: 227 mm
 • Hmotnost: 1,1 kg
 • Cena za kus


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Jamo 6.5CS-T

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Jamo
Počet pásem 2
Impedance (Ω) 8
Šířka (mm) 227
Hloubka (mm) 81
Hmotnost (kg) 1,1