CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Jamo 8.52DVCA2 FG
Jamo 8.52DVCA2 FG Jamo 8.52DVCA2 FG Jamo 8.52DVCA2 FG Jamo 8.52DVCA2 FG

Jamo 8.52DVCA2 FG

2 990 Kč

Dostupnost: Skladem

Krátký popis

Cena za kus

Popis

Z dílny dánské výrobní společnosti JAMO je tato novinka v podobě vestavného reproduktoru, respektive 2-pásmového stereo stropního sytému v atraktivní podobě. Jeho ničím nerušené instalaci napomáhá přední ochranná krycí mřížka, opatřená magnetickým uchycením. Takto může modul zůstat zcela nenápadný a splyne s prostředím, do kterého nikterak nezasahuje, neruší jeho styl ani design. Typově spadá do kategorie Outdoor, která napovídá, že využít ho lze také venku při nejrůznějších příležitostech.

 

  • Určen pro instalaci do stropu
  • Unikátní v top kvalitě zvuku ve vlhkých podmínkách (např. koupelna)
  • Otočné kupole pro nasměrování zvuku do správného místa v místnosti
  • Nabarvitelná konstrukce a mřížka
  • Dual voice coil pro opravdové stereo z jednoho reproduktoru
  • Nenápadně zapadne do stropu a pro smysly zbyde jen detailní, skvělý zvuk

 

Zahradní párty

Venku se lidé obvykle baví, relaxují, scházejí se a grilují, oslavují, pořádají srazy. Hudební produkce obvykle nechybí a pokud se tak stává častěji, audio systém se přímo nabízí k zabudování. Jednoduchou instalaci slibuje právě tento model s využitím moderní technologie, jíž je míněna dvojí konstrukce kmitací cívky (DVC). DVC zvuk ve dvou kanálech z jednoho reproduktoru, dokáže zajistit dvojice kvalitních výškových reproduktorů (levý a pravý kanál jsou rozděleny mezi dva). Díky této konstrukční vlastnosti se dají využívat v nejrůznějších každodenních situacích. Instalace dvojice I/O 8.52DVCA2FG reproduktorů zamezuje nežádoucím efektům v případě, když levý i pravý kanál pocházejí z jednoho reproduktoru.

 

Outdoor neboli „pod širým nebem“

V této sekci jsou řazeny takové typy reproduktorů, kterým se při vnějších nežádoucích  vlivech, způsobených např. nepřízní počasí, vůbec nic nestane. Jsou odolné, trvanlivé, stabilní. Navíc jsou jednoduše využitelné díky montáži kdekoliv venku. Z toho vyplývá, že hudba nepatří jenom do koncertních síní nebo ke komfortu obývacích pokojů. Hudební reprodukce může stejně tak dobře zaznít i v zahradě u krbu či pod pergolou.

 

Přednosti modelu

JAMO I/O 8.52DVCA2FG ve stěně či stropu zajišťuje bezvadnou reprodukci se vším, co k ní náleží. Skvělý zvuk je navíc podpořen mnoha dalšími vysoce výkonnými funkcemi. Jednou z nich je otočná kupole, kterou lze zaměřit na daný bod v interiéru. Kryt neboli ochranný rám i mřížka nemusí být vůbec vidět, lze je snadno přebarvit na kýžený barevný odstín, za účelem zachování jednotného stylu. Dalším precedentem jsou duální kmitací cívky, zajišťující opravdový stereofonní zvuk z jednoho jediného reproduktoru. Díky těmto přednostem se modul zdá být velmi dobře řešeným komponentem, jehož příjemná cena je adekvátní a nezastraší případné zájemce o kvalitní stereofonní akustický výsledek.

 

Design s novodobou vizí

Vzhled a vizáž patří do kategorie prioritních znaků mnoha výrobků, audio produkty nevyjímaje. Dvou-pásmový reproduktorový systém je součástí komplexu Architectural Series, jenž je tvořen vysoce kvalitními reproduktory v překvapivé cenové relaci. Co jim nelze upřít, je schopnost podávat unikátní výkon i ve vlhkém prostředí. Nyní i v koupelně si může hudbymilovný uživatel užívat plně frekventovaného 2-kanálového zvuku z jednoho reproduktoru, jenž je zkonstruován podle návrhu DVC.

 

Další zajímavá data

Instalační reproduktor je osazen 203 mm basovým měničem a 13 mm tweeterem, váží pouze 1,5 kg. Impedance je 8 + 8 Ohm a akustická citlivost činí 89 dB na 2,8 V / 1 m. Výkon dosahuje v dlouhodobém zatížení 2 x 50 W, krátkodobě pak 2 x 100 W. Modul pracuje v komplexním frekvenčním pásmu 65 – 22 000 Hz. Finální efekt je grandiózní, ať je hodnocen vizuálně nebo podle akustické kvality. Ať už je milovník hudby amatér nebo profesionál, zklamán určitě nebude.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Jamo 8.52DVCA2 FG

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Jamo
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 2 x 13 mm / Střední a nízké frekvence: 203 mm
Nastavitelnost Směr měniče
Umístění Do stropu
Frekvenční odezva od (Hz) 65
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Impedance (Ω) 8 + 8
Citlivost (dB) 89
Nominální vstupní výkon (W) 2 x 50
Maximální vstupní výkon (W) 2 x 100
Šířka (mm) 272
Výška (mm) 272
Hloubka (mm) 98
Instalační šířka (mm) 241
Instalační výška (mm) 241
Instalační hloubka (mm) 99
Hmotnost (kg) 1,5