CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Jamo 8.5CS-T
Jamo 8.5CS-T Jamo 8.5CS-T

Jamo 8.5CS-T

1 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Krátký popis

Cena za kus

Popis

S reproduktory je to různé – jsou buď zabudované nebo předurčené k zabudování, hotové nebo polotovary. Stropní dvoupásmové ze společnosti JAMO mohou být veskrze univerzální, využitelné kdekoli, dokonce i v omezeném prostoru. Ani cenově vás nezradí. Všestranné moduly se hodí ideálně tam, kde se nabízí využití hudby např. jako kulisy. Polypropylen a Mylar nejsou kamarádi, ale užité materiály špičkových kvalit, jenž dodávají typu 8.5CS T na kvalitě a vynikajících schopnostech.

Detailní zvuk

Konstrukce je stejná jako u reproduktorů hotových, ochranná a ozdobná mříž se nabízí k přetření adekvátním barevným odstínem tak, aby ladila s interiérem. Stropní instalace reproduktorového modulu je moderní a navíc je snadnou cestou ke komfortnímu zvuku, který upřednostňuje detaily a akustickou plnost, barevnost. Reproduktor náleží k sérii Contractor a netají se  skvělým poměrem ceny k vysoké kvalitě výrobku. A proto se tento JAMO model stává velmi příznivým a oblíbeným kouskem, určeným k vestavbě, k zabudování.

Hrajte si kdekoliv

Jeví se jako stylový kousek, který lze aplikovat na libovolném místě, mřížka ničemu nevadí a činí reproduktor nenápadným, ladícím s okolím. Modul je hodný i pro ozvučení větších prostor. Polypropylenový woofer přivádí na scénu hluboká basová pásma a mylarový měnič zase zviditelňuje vysoké zvukové pásmo, vynikající průzračnou čistotou. Důležitou vlastností je maximální odolnost, díky níž je možné ho využít i v garážích, sklepních prostorách a jinde. Hudba se pak může stát opravdovou součástí našeho života kdekoliv a kdykoliv.

Specifika a vlastnosti

Tento specielně navržený reproduktor je osazen 203 mm měničem a 13 mm tweeterem. Materiály byly pečlivě vybírány a testovány, aby optimálně dolaďovaly komplexní akustický dojem. Výkonová energie je dána 25 W, ve špičce pak až 50 W. Akustická citlivost činí 88 dB při 2,8V/1m a impedanční hodnota dosahuje 8 Ohm. Frekvenční záběr se pohybuje od hranice 50 do 22 000 Hz. Model váží 1,6 kg.

Kam s ním?

Reproduktor typu 8.5CS T je horkým adeptem pro užití v komerční sféře, ale velkou parádu a službu odvede samozřejmě i v soukromém sektoru. Velmi nadčasové designové uchopení mu dodává adaptabilitu a flexibilní schopnosti. Proč by tedy nemohl patřit do sekce „neviditelných“ akustických zdrojů, které dokonale dokreslují atmosféru? Tato jeho image mu dává křídla a poměrně široký záběr využití.

Jacobsen a Mortensen měli „za ušima“

Aby dnešní audiofilové mohli svým sluchem vnímat každý detail hudební produkce, aby se mohli naladit na společnou notu a užívat si tak akustické vjemy naplno, museli v minulém století dva nadaní pánové zapojit svoji fantazii, rozjet výzkum a začít dělat reproduktory jinak. Díky nově vzniklé společnosti se tito dva dánští propagátoři nového audia zasloužili o to, aby JAMO – jejich „dítě“ – vneslo do mnoha domácností a různorodého éteru komfortní, vyvážený a přirozený zvuk, jenž dokáže zaplnit každou skulinku detailní akustickou scenérií. Díky pečlivě nalinkované strategii, která má svůj základ ve filozofické linii firmy, a také díky skvěle propracovaným technologiím, materiálům, designu a dalším souvztažnostem, mohlo světlo světa spatřit na tisíce vyrobených špičkových modelů, komponentů, audio příslušenství a doplňkového zboží, které udělá dobrou službu i náročnějším klientům, včetně hudebních fajnšmekrů. JAMO má zvuk, na který mnoho potenciálních zájemců o kvalitu dobře slyší. Volba reproduktorů této značky je dobrým tahem.

Důležité informace:

 • Určen pro stropní instalaci
 • 2 pásmový, vestavný reproduktor
 • Měniče odolné vůči vlhku
 • Přepínatelná impedance 8 ohm/70-100 volt
 • Nabarvitelná mřížka a rám

Technické údaje:

 • 2 pásma
 • Frekvenční odezva: 50 - 22000 Hz
 • Impedance: přepínatelných 4/8 Ohm
 • Výškový měnič: 0,5"
 • Basový měnič: 8"
 • Vstup: šroubovací terminály
 • Vestavovací hloubka: 93 mm
 • Průměr: 272 mm
 • Hmotnost: 1,6 kg
 • Cena za kus


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Jamo 8.5CS-T

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Jamo
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 50
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Impedance (Ω) 8
Citlivost (dB) 88
Šířka (mm) 272
Hloubka (mm) 93
Hmotnost (kg) 1,6