DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Jamo S 801 PM - Černá

SKU
5709009003801
Hodnocení:
100%
8 790 Kč
Skladem
Cena za pár

Aktivní monitory

 • Jednoduché nastavení
 • Bluetooth streamování pro smartphony
 • USB-B vstup pro PC
 • Analogový RCA vstup
 • Optický vstup např. pro TV
 • Výstup pro případný subwoofer
 • Elegantní, moderní design
 • WaveGuide akustická technologie
 • Magnetická mřížka
 • 25mm tweeter
 • 102mm woofer
 • Cena za pár

Ideální volba pro zvuk

Jsou elegantní, organické a akusticky lepší. Reproduktory Jamo high-end nesou známky vysoce výkonných, stylových reproduktorů s možností jednoduchého umístění v regále, polici či na stole. Už od doby, kdy stereo hudba stanula na vrcholu zvuku, je regálový reproduktor králem. Regálové reproduktory poskytují nejlepší zvukový výkon pro svoji velikost, což z nich činí ideální volbu pro náročné posluchače s nedostatkem místa. Nebo také pro ty, kteří nechtějí, aby byl reproduktor ústředním bodem interiéru.

Design versus poslech

Každý z firemních regálových reproduktorů je navržen s moderním přístupem, což z nich činí zařízení, která nejenom dobře vypadají, ale stejně dobře i znějí. Od kompaktních modelů až po velké reproduktory s vynikajícím tvarem je k dispozici řada možností a to dovoluje každému najít si to nejlepší výkonné řešení.

Kvalitní systém S 801 PM

Je-li v hledáčku audiofilů kvalitní systém domácího kina THX, sluší se připomenout, že regálové reproduktory Jamo onu očekávanou kvalitu a špičkový design nabízejí. Monitory se vyrábějí ve dvojím designovém provedení - v černé a bílé barevnosti. Elegance je kombinována s akustickou technologií WaveGuide pro bezkonkurenční dynamickou reprodukci zvuku. Moderně laděný vzhled odpovídá požadavkům současné audiofilské generace.

Kompaktní kabinety

Regálové monitory jsou oblíbené pro jejich snadné umístění. Akustická technologie WaveGuide ve spojení s 25,4 mm hedvábným kopulovitým tweeterem zajišťuje ten nejčistší zvuk v daném prostoru, bez ohledu na to, kde posluchač sedí. Dalším kladem je magnetická krycí mřížka, která dotváří elegantní vzhled reproduktorů. Velký polyfiberový woofer má průměr 102 mm pro vyvážený hudební low end. I malé věci mohou mít velký výkon, právě jako tyto reproduktory mohou zprostředkovat plnohodnotný zvuk. S 801 PM jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly výjimečný výkon a vyvážený, plný zvuk v každé aplikaci i přes jejich nevelké parametry.

JAMO Studio 8

Pro mnohé je nová řada Jamo Studio 8 novinkou. Pravdou je, že byla znovu představena tak, aby přežila bez problémů v nejmodernějším prostředí. Novodobé volby materiálů a povrchových úprav zdůrazňují čisté, minimalistické linie evropského designu. Minimalistický design přední přepážky koriguje velká tkaná plátěná mřížka, díky níž vzniká vizuální dojem těžké textury. Plně magnetické mřížky bez montážních otvorů nebo přítlačných čepů zjednodušují manipulaci a předkládají tak uživatelům hotový, esteticky hodnotný produkt. Dřevěné, ručně vyrobené akcenty dodávají reproduktorům přirozenou sílu a dynamičnost povrchu. Rozšířit zvuk lze pak s pomocí jednoduchého přidání do Amp systému.  Jamo nabízí několik možností s cílem maximalizovat uživatelský záměr a zážitek z poslechu tak dostat na vyšší úroveň.

Technická specifikace

Celá soustava funguje ve frekvenčním pásmu 76 – 26 000 Hz (+/- 3dB) s dělícím kmitočtem 2 kHz a akustickou citlivostí 85 dB při 2,83 V / 1 m, o výkonu 60/120 W. Impedance je 8 Ohm. Vysoké frekvence ovládá 25 mm měkký kopulovitý tweeter a o hlubší frekvence se stará 102 mm polyfiberový woofer. Ozvučnice je vyrobena z MDF materiálu dle rozměrů 285 x 156 x 163 mm. Ozvučnému systému nechybí bass-reflexní port, jehož otvor je nasměrován dopředu. Reproduktor může být umístěn ve vybrané úrovni kdekoli v místnosti nebo může být instalován na kompatibilním pevném a stabilním stojanu. V obou případech bezpochyby plní svůj účel.

Výrobce Jamo
Počet reproduktorů 2
Výkon (W) 60 / 120
Měniče Výškový: 25 mm Ø (WaveGuide)
Středo-basový: 102 mm Ø (Poly-vlákno)
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 76
Frekvenční odezva do (Hz) 26000
Dělící frekvence (Hz) 2000
Vlastní baterie
Síťové připojení
Lokální streamování Bluetooth
Rádio
Digitální vstup Optický, USB-B
Digitální výstup Koaxiální 3,5 mm
Analogový vstup RCA
Analogový výstup RCA (Subwoofer)
Barva Černá
Šířka (mm) 156
Výška (mm) 285
Hloubka (mm) 163
Vaše hodnocení