CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Jamo DS7
Jamo DS7 Jamo DS7 Jamo DS7 Jamo DS7 Jamo DS7 Jamo DS7 Jamo DS7

Jamo DS7

12 990,00 Kč

Dostupnost: Dostupnost zjistíte kliknutím na čtvereček s barvou

* Povinné pole

Popis

Je ve své sérii poslední novinkou, zaujme však nejenom atraktivním zjevem. Modifikovaná soustava reproduktorů je sestavena v konfiguraci 2.1 v duchu dánského designu a její cenu znásobuje vybavení originální bezdrátovou technologií Bluetooth, verze 4.0. Tento stylový výkonný Jamo Digital systém byl inspirován ikonickým designem sloupových reproduktorů R909 a překvapením není aktivní subwoofer ani velmi dobré řemeslné, důmyslné zpracování.

S JAMO je všechno snazší

Název lze  jednoduše dešifrovat - znamená spojení počátečních slabik příjmení obou zakladatelů společnosti, Preben Jacobsena a Julia Mortensena. Toto povedené duo protagonistů roku 1968 začalo založením společnosti a společnou prací, kterou později korunoval úspěch, takovou kariéru, o které se mnohým jen zdá. Díky nastavené firemní filozofii, strategii a cílovým metám se JAMO stalo nejenom pojmem, ale světově proslulou značkou a jedním z vyhlášených výrobců reproduktorů. Základem produktů této značky je i v současnosti špičkový zvuk, prvotřídní design, solidní cena.

Specifika a parametry

Produkt se vyrábí v charismatickém provedení Black a disponuje kmitočtovým rozsahem 20 – 20 000 Hz. Satelitní reproduktory mají rozměry 101 x 304,8 x 88,9 mm a jsou dány 87 mm basovými kuželovitými měniči a 20 mm tweeterem s neodymovými magnety. Sub-basová jednotka je dána rozměry 254 x 304,8 x 381 mm a osazena 8-palcovým basovým měničem. Oproti hmotnosti reproduktorů, která je pro každý 1,7 kg, subwoofer váží necelých 8 kg. Ten je typický bočním vyzařováním a  integrovaným zesilovačem, systém poskytuje 60 W do subwooferu a 30 W na každý satelitní reproduktor. Měniče jsou uchyceny v krásném, 3,5 mm silném zadním krytu vysokého lesku, který má na svědomí mimořádnou jasnost a detaily. Audio doplňují připojovací šroubovací terminály a také reproduktorový kabel, obojí je součástí balení a je určeno pro připojení k subwooferu.

Rozšiřující dispozice

Systém DS7 s bezdrátovou technologií Bluetooth 4.0 dovoluje využívat on-line streamingové služby, internetová rádia či obsah v úložištích telefonu, tabletu. Připojit je možno i další zdroje. Specifický dálkový ovladač, AUX vstup (3,5mm Jack) a optický vstup (mini-plug konektory) dokreslují celistvou představu o tomto pokročilém modelu.

Elegant Remote

Není nad to, když může uživatel dokonale ovládnout zařízení, vybírat si zvukový zdroj, upravovat nebo tlumit zvuk, spárovat zařízení s pomocí Bluetooth. Za tím stojí jedno jediné unikátní a všestranné dálkové ovládáním s prvky Track, se kterými zvládne snadno a rychle přeskočit vpřed, vzad, přehrávat či pozastavit hudbu ze zdrojů spojených s Bluetooth. Tento modul malého vzrůstu, obsahující však vše podstatné a řádně označené, nesmí chybět. S ním je totiž všechno snazší.

Vzhled je hned na prvním místě

Všechny tři komponenty se mají co ohánět, ovšem ani ony samy neuniknou všímavému zraku zájemců. Nebudou vůbec překvapení ti, kteří projeví zájem o tuto audio alternativu, protože jim rovnou v interiéru vytvoří skvělou vizuální i stereofonní atmosféru. Kromě základní černé barvy je tento set parádní také v exkluzivním bílém nebo rudém provedení, o tvarových hříčkách a liniích nemluvě. Průmysloví návrháři se zde pěkně vyřádili a očekávat nudu není opravdu na  místě. Super styl ve všech kolorech osvěží jakýkoli prostor a dodá mu hudebně estetickou image. S mřížkovým krytem i bez něj budí basový měnič dostatečně velký dojem, hloubky jsou jasné, široké, všeobjímající. Dynamický ráz zvuku nechybí, komplexní účinek je stoprocentní, bez jakýchkoli nežádoucích okolních vlivů a šumů.

Důležité informace:

 • Moderní styl se skvělým zvukovým představením
 • Lesklé satelity dodávají mimořádnou čistotu a detail
 • Mocný subwoofer s vestavěným zesilovačem, který dodává 60 W subwooferu a po 30 W satelitům
 • Prosté bezdrátové párování přes Bluetooth
 • Elegantní dálkový ovladač
 • Výběr z množství zdrojů (Bluetooth, optika, stereo analogové konektory)

Technické údaje:

 • Frekvenční odezva: 20 - 20000 Hz
 • Měniče satelitů: 2x 87 mm středy; 1x 20 mm výšky
 • Subwoofer: 8" (203,2 mm)
 • Vstupy: Bluetooth, AUX 3,5 mm, digitální optický
 • Výstupy: reproduktorové terminály
 • Rozměry (š x v x h): 101,6 x 304,8 x 88,9 mm (satelity); 254 x 304,8 x 381 mm (subwoofer)
 • Hmotnost: 1,7 (jeden satelit); 7,9 kg (subwoofer


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Jamo DS7

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Jamo
AUX vstup (Jack 3,5mm) Ano
Digitální optický vstup 1
Frekvenční odezva od (Hz) 20
Frekvenční odezva do (Hz) 20000
Počet pásem 3
Bluetooth