CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Jamo IC 206 FG
Jamo IC 206 FG Jamo IC 206 FG Jamo IC 206 FG

Jamo IC 206 FG

2 590 Kč

Dostupnost: Skladem

Krátký popis

Cena za kus

Popis

Ideální je mít akustické zdroje a aparaturu pěkně po ruce, aby hudba mohla dokreslovat domácí atmosféru, navodit náladu či přidat prožitku na intenzitě. Aby bylo vše dobře slyšet, nemusíme za to utratit majlant. Vestavěné ozvučení s menším JAMO modulem je jednoduché a schůdné řešení. Reproduktor nemusí být kompletní a ve skříni, lze pracovat i se samotným modulem a dát ho přímo tam, kde je potřeba. Zabudování neboli vestavba výrobku není ničím složitým, jde o běžný postup, který nese okamžité ovoce.

Design jak se patří

Nejsou to žádné čáry, ale čiré dobrodružství – linie, kterými se dmou oceňované série, mají řadu příznivců, protože jdou s dobou. I tento model předkládá vysoce výkonný zvuk právě díky skvěle navržené konstrukci, plochá magnetická přetíratelná mřížka dovoluje vizuální únik, tak dokonale zapadne do prostředí, že je očím téměř skryta. Tento produkt je mocný aktér, jenž je doporučen i do větších obývacích prostor či místností, kde je třeba zvýšené hlasitosti.

Co je zašifrováno v řeči parametrů

V tomto případě má JAMO na svědomí vznik dvoupásmového modulu, jenž se dá zabudovat do zdi zcela snadno a rychle. Basový měnič je konstruován o průměru 165 mm z lisovaného grafitu a zaručuje velice nízké zkreslení. Výškový kuželovitý měnič – tweeter – má průměr 25 mm, zajišťuje přesnou odezvu středních i vysokých pásem, jasných a tvrdých také při vyšších frekvencích. Reproduktor dosahuje výkonu 55 W, krátkodobě pak max 110 W. Akustická citlivost činí 88 dB a impedanční hodnota má klasických 8 Ohm. Co se týká frekvenčního rozsahu, pohybuje se ve škále 68 – 21 000 Hz. Modul váží necelé 2 kg a je proveden v bílé barvě.

Výborné funkční vlastnosti

Pro správné fungování modulu jsou určeny funkce a technologie, jenž zajišťují bezproblémový chod a dobrý zvuk. DTT neboli Decoupled Tweeter Technology znamená oddělení tweeteru, což je dobré pro odstranění nežádoucích vibrací a zachování klasických vlastností a barvy zvuku. Užitá technologie HCC - Hard Conical Cone – zajišťuje zvukovou jasnost a detailnost, s minimálním zkreslením. Pivot tweeter technologie značí ústřední bod výškového měniče, kolem něhož se všechno „točí“, který  určuje a přizpůsobuje směrovost  s cílem uživatelské spokojenosti. Dále také poskytuje neomezené možnosti umístění. Tweeter bridge je takovým praktickým můstkem pro kompletní, snadnou instalaci a zaručuje maximální tuhost ozvučnice. S takovou výbavou je radost pohledět, ale hlavně poslouchat a vychutnávat si příjemný akustický proud, linoucí se z reproduktoru ukrytého za praktickou mřížkou, který není skoro vidět.

JAMO a klíčové technologie

Dánská společnost, kterou založili dva kolegové Preben Jacobsen a Julius Mortensen roku 1968, i u jiných produktů využívá hojně svých vylepšených technologických prvků, které jsou klíčem k dokonalejšímu zvuku. Spolu s firemní filozofií a strategií společnost JAMO dosahuje v audio světě vynikajících výsledků a stala se synonymem vynikajícího zvuku. Základním prvkem všech vyrobených produktů byl a stále je kromě geniálního akustického dojmu prvotřídní design a velmi solidní cena. JAMO tak na trhu tohoto artiklu zažehlo doslova revoluci, zakázková výroba instalačních reproduktorových modelů nepokulhává za komplexními výrobky, ale je toho ku prospěchu věci zářným příkladem. Audiofonní výkon těchto modulů zaujímá bezkonkurenční postavení mezi podobně vybavenými reproduktory jiných značek.

Důležité informace:

 • Určen pro stropní instalaci
 • 2 pásmový, vestavný reproduktor
 • Injekčně tvarovaný, grafitový basový měnič pro kombinaci maximální tvrdosti a lehkosti pro mimořádné nízké frekvence
 • Magnetická, nabarvitelná mřížka

Technické údaje:

 • Výškový měnič: 1"
 • Basový měnič: 6,5"
 • Frekvenční rozsah: 68 - 21000 Hz
 • Impedance: 8 ohm
 • Rozměry (š x v x h): 201 x 201 x 99 mm
 • Cena za kus


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Jamo IC 206 FG

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Jamo
Počet pásem 2
Šířka (mm) 201
Výška (mm) 201
Hloubka (mm) 99