DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Jamo IC 206 LCR FG
Jamo IC 206 LCR FG Jamo IC 206 LCR FG Jamo IC 206 LCR FG Jamo IC 206 LCR FG

Jamo IC 206 LCR FG

3 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Krátký popis

Cena za kus

Popis

Z řady JAMO Custom 400 vyniká vestavný reproduktorový model IC206 LCR FG. V současném audio světě jde o pohodlné řešení, kdy si ho lze vybrat k zabudování všude tam, kde je nedostatek místa na skříňový reproduktor. Pracovat s tzv. polotovarem má své výhody, protože se dá mnoho okolností ovlivnit, upravit a pozměnit. Umístění vestavného reproduktoru by pak mělo splňovat svůj účel, což je ideální.

 

 • Určen pro stropní instalaci
 • 3 pásmová konstrukce
 • Injekčně tvarovaný, grafitový basový měnič pro kombinaci maximální tvrdosti a lehkosti pro mimořádné nízké frekvence
 • Magnetická, nabarvitelná mřížka
 • Pruměr basového měniče 165 mm
 • Průměr středobasového měniče 38 mm
 • Průměr výškového měniče 25 mm 
 • Průměr výřezu do stropu pro reproduktor činí 198 mm

 

Skvěle upravená vizáž

Design patří k hlavním atributům každého produktu, právě proto si výrobní společnosti najímají kromě konstruktérů také designéry a návrháře. Vzhled a první optický dojem hraje téměř vždy důležitou roli, ne-li tu nejdůležitější. Pravdou však je, že krásná atrapa, která nic neumí a nemá co nabídnout, se neprodává sama. Ovšem pokud je výrobek vzhledný, estetický a zároveň i funkční, výkonný a kvalitní, strhne se o něho doslova bitka. I tento modul má cíleně vysoce výkonný zvuk, který se rodí ve skvěle navržené konstrukci. Stylová plochá magnetická mřížka dovoluje přetřít na zvolenou barvu, takže může dokonale zapadnout do daného prostředí.

 

Dispozice a parametry

Tří-pásmový vestavný stropní reproduktor se dá zabudovat zcela jednoduše a rychle. Basový IMG měnič je navržen o průměru 165 mm a zaručuje nízké zkreslení. Středopásmový modul určený pro střední pásma je vyroben o průměru 38 mm. Tweeter ve tvaru kužele  má průměr 25 mm a zprostředkovává přesnou odezvu nejvyšších frekvencí. Frekvenční rozsah je dán pásmem od 68 do 21 000 Hz. Reproduktor dosahuje výkonu 55 W, ve špičce pak maximálně 110 W. Akustická citlivost činí 88 dB, impedance je klasicky 8 Ohm.  Modul váží necelé 2 kg a je proveden v bílé barvě.

 

Vylepšení a technologie

Jendou ze stěžejních funkcí modulu je DTT neboli Decoupled Tweeter Technology. Znamená oddělení tweeteru za účelem odstranění nechtěných vibrací, dále uchovává klasické vlastnosti pro zvukovou barevnost. Technologie HCC (Hard Conical Cone) přináší akustickou svobodu v podobě jasných, detailních záběrů, s minimálním zkreslením. Pivot tweeter je základní složkou výškového měniče, kolem něhož je pěkný poprask, protože určuje a koriguje směrovost v souladu s uspokojením klientů. Technologie Tweeter bridge má našlápnuto směrem ke kompletní a snadné instalaci, zajišťuje tuhost ozvučnice. Všechny technologické novinky vznikly pod taktovkou výrobní společnosti JAMO.

 

Profesionální přístup

Preben Jacobsen a Julius Mortensen stáli u zrodu právě této společnosti. Bylo to roku 1968, když se rozhodli vstoupit do světa audio a posunout některé produkty, technologie a hodnotu zvuku výše. Hnacím motorem nové firmy byla jasně daná strategie a v první řadě cíl dělat lepší, výkonnější, spolehlivější a modernější techniku, včetně designové stránky. Na poli audio technologií udělal firemní tým velký kus práce a výsledky na sebe nedaly dlouho čekat. Revoluční JAMO tak na audio trhu dokázalo rozvířit prach a přijít s mnoha novými pokrokovými modely reproduktorů, včetně příslušenství. Výsledkem je ve všech případech komfortní, vyvážený a přirozený zvuk, který umí prošpikovat éter detailním akustickým projevem. To vše díky pokročilým technologiím, materiálům, designu a dalším aspektům, světlo světa spatřily tisíce špičkových výrobků, komponentů a doplňkového zboží, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky a hudební fajnšmekry. JAMO vestavné reproduktory mají všechny předpoklady k úspěchu, a to jak při využití komerčním, tak i soukromém.

 

Technické údaje:

 • Výškový měnič: 1"
 • Středový měnič: 1,5"
 • Basový měnič: 6,5"
 • Frekvenční rozsah: 68 - 21000 Hz
 • Impedance: 8 ohm
 • Rozměry (š x v x h): 201 x 201 x 124 mm
 • Cena za kus


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Jamo IC 206 LCR FG

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Jamo
Počet pásem 3
Frekvenční odezva od (Hz) 68
Frekvenční odezva do (Hz) 21000
Impedance (Ω) 8
Šířka (mm) 201
Výška (mm) 201
Hloubka (mm) 124