CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

  • Česko
Jamo IC 208 FG
Jamo IC 208 FG Jamo IC 208 FG Jamo IC 208 FG Jamo IC 208 FG

Jamo IC 208 FG

3 090 Kč

Dostupnost: Skladem

Krátký popis

Cena za kus

Popis

Je libo hudbu? Ano, občas se hodí k dokreslení příjemné atmosféry, díky ní lze navodit náladu nebo naopak dodat akustickému zážitku grády. Aby vše klaplo, není třeba investovat do aparatury desetitisíce. Na trhu se právě hřeje novinka, jíž je vestavěné reproduktorové ozvučení. Ideálním řešením je využít JAMO modul IC208 FG, vše je snadné, rychlé, bezproblémové. Tento reproduktor lze zabudovat na předem určené místo způsobem nesložitým a zcela běžným.

 

  • Určen pro stropní instalaci
  • 2 pásmový, vestavný reproduktor
  • Injekčně tvarovaný, grafitový basový měnič pro kombinaci maximální tvrdosti a lehkosti pro mimořádné nízké frekvence
  • Magnetická, nabarvitelná mřížka

 

Řada 200

Z rodiny Jamo Custom 200 přichází i tento uznávaný inovativní přírůstek, který rozšiřuje řady reproduktorů, co se dají zabudovat do stěn a stropů. Mnohé se od sebe liší maličkostmi, parametry nebo výkonem, avšak jejich design a tedy i vzhled neunikne audiofilské pozornosti. Zajímavě řešený modul může zůstat ukrytý za lakovanou magnetickou mřížkou, aniž by jakkoliv na sebe upozorňoval. Při podrobnějším prozkoumání však působí esteticky dokonale a přirozeně, protože ho lze na povrchu přetřít na libovolnou barvou, ladící s interiérem.

 

Schopný a designový

JAMO průmyslový design je známý, každý profesionál ví, že tato společnost si zakládá na kladném vizuálním dojmu, na estetičnosti a snaží se jít s dobou. Takže očekávat lze nejenom vysoce výkonný zvuk, ale také velice slušné konstruktivní uchopení v zájmu nadčasového vzhledu. Faktem však je, že reproduktor může zůstat téměř utajen. Co mu ale rozhodně nelze upřít, je jeho charisma řečníka, jenž ovládne i větší obývací prostor nebo interiér, kde je třeba přidat na hlasitosti.

 

Technologické vymoženosti

Zkratka DTT bude uživatelům bližší pod názvem Decoupled Tweeter Technology, která využívá oddělení – odpojení tweeteru, a eliminuje případné nežádoucí vibrace. Další novinkou je technologie HCC neboli Hard Conical Cone, ta zase usiluje o jasný a detailní zvuk, bez zkreslení. Tweeter dále podporuje pivot neboli otočný bod, střed, usilující o uživatelsky uzpůsobenou směrovost a neomezené možnosti umístění. Tweeter bridge má na srdci pevný most pro kompletní a jednoduchou instalaci, včetně maximální tuhosti ozvučnice.

 

Parametry a specifika

Produkt IC208 FG je vybaven 203 mm IMG grafitovým basovým reproduktorem, který zaručuje obzvlášť přesnou nízkofrekvenční odezvu s extra nízkým zkreslením. Polyfonní měděný kopulový 25 mm reproduktor (polymerový) se stará o střední a vysokou frekvenci tak, aby byl výsledek co nejpřesnější, detailní a jasný. Tento modul  jednoznačně spojuje maximální tuhost s minimální hmotností, což rozhodně neubírá na výjimečnosti střední a nízké frekvenční odezvě. Komplexní šíře frekvencí je dána 60 – 21 000 Hz, výkon dlouhodobý se zastaví na 65 W a krátkodobě může dosáhnout maxima - 130 W. Akustická citlivost je dána 88 dB a impedance 8 Ohm. Hmotnost produktu je 1,9 kg a vyrábí se v bílém provedení. Specificky daný nevelký reproduktor má našlápnuto mezi špičkové modely, je adaptabilní a jeho integrace není  nikterak složitá.

 

JAMO k zabudování svádí

Kdo by to byl řekl do pana Prebena Jacobsena a Julia Mortensena, když v roce 1968 zakládali společnost na výrobu reproduktorů a příslušenství. Od té doby je za nimi a jejich pracovním týmem vidět spousta práce, inovací, vylepšení, modelů, doplňků. Tato dánská společnost umí  totiž držet krok s progresem, umí objevovat nové „světy“ a dává barevnost i všedním věcem. Proč je tedy hudba z vestavěného reproduktoru neustále nad věcí? Protože je jednoduše z pera návrhářů JAMO.Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Jamo IC 208 FG

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Jamo
Počet pásem 2
Měniče Vysoké frekvence: 25 mm (DTT) / Střední a nízké frekvence: 203 mm (IMG)
Nastavitelnost Směr měniče
Umístění Do stropu
Frekvenční odezva od (Hz) 60
Frekvenční odezva do (Hz) 21000
Impedance (Ω) 8
Nominální vstupní výkon (W) 65
Maximální vstupní výkon (W) 130
Šířka (mm) 272
Výška (mm) 272
Hloubka (mm) 112
Instalační šířka (mm) 242
Instalační výška (mm) 242