DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Jamo IC 406 FG II
Jamo IC 406 FG II Jamo IC 406 FG II Jamo IC 406 FG II Jamo IC 406 FG II

Jamo IC 406 FG II

3 890 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Krátký popis

Cena za kus

Popis

Model vestavného reproduktoru ze série Custom 400 je možností, jak dostat zvuk i na odlehlé, nedostupné místo. Vybrat ten správný typ si však žádá zkušenosti a znalosti z oboru, profesionální rádce se vyplatí i z hlediska správného umístění a konfigurace reproduktorového systému kdekoli doma, v kinosále nebo např. v rozsáhlých komerčních prostorách. JAMO reproduktory disponují technologií DTT a jsou vyrobeny ze špičkových, prověřených materiálů.

 

 • Určen pro stropní instalaci
 • 2 pásmový, vestavný reproduktor
 • Velký zvuk za ne tak velou cenu
 • WaveGuide design výškového měniče pro dynamický a otevřený zvuk
 • Nastavitelná impedance umožňuje přizpůsobení reproduktoru zesilovači
 • Magnetická, nabarvitelná mřížka

 

Možnost nasměrování

Nejenom sofistikované a vysoce kvalitní materiály (kevlar a titan) jsou hlavním znakem tohoto typu vestavného modulu. Díky moderním technologiím se také naskýtá dispozice produkt nasměrovat na poslechovou pozici. Každopádně má instalační dvou-pásmový reproduktor IC406 FG namířeno do předních pozic, protože zájem o kvalitu za slušnou cenu je stále velký.

 

Inovované technologie

DTT Decoupled Tweeter Technology spočívá ve výrobním postupu a způsobu oddělení, za jehož účelem je dosaženo odstranění nežádoucích vibrací, což maximálně podporuje barvitost zvuku. Technologická modifikace s názvem HCC (Hard Conical Cone) se cíleně snaží dosáhnout co nejjasnějšího detailního akustického formátu, který by byl téměř bez zkreslení. Dalšími metodami mířícími k dosažení cíle je Pivot tweeter a Tweeter bridge, obě se týkající vysokofrekvenčního měniče. Pivot tweeter má zájem uživatelsky přizpůsobit směrovost a dosáhnout neomezených možností s umístěním. Tweeter bridge je mostem ke zjednodušení instalace, vycházejícím z pevnosti a tuhosti ozvučnice. Bílá krycí mřížka dává možnost experimentátorům, jelikož se dá jednoduše přebarvit na požadovaný vhodnější odstín, který bude ladit s daným prostorem.

 

Moderní designové uchopení

Dánská společnost JAMO disponuje řadou odborníků a profesionálů, inženýrský a výrobní tým má po ruce především skvělé návrháře a designéry. JAMO vždy dbá na prvotřídní vzhled, precizní zpracování, špičkové materiály a testování výrobků. Užité klíčové technologie pozvedly řadu výrobků na světovou úroveň, která nemá v oblasti audio obdoby.

 

Specifické vlastnosti a parametry

Basový reproduktor, kterým je modul osazen, je vyroben o průměru 165 mm, vedle něj funguje 25 m DTT titanový tweeter, hlavní aktér vysokých frekvencí. Dlouhodobý výkon činí 60 W, krátkodobě lze dosáhnout maximálního výkonu 120 W. Citlivost zvuku je 88 dB a impedance se ustálila na 4 – 8 Ohm (přepínatelná varianta).

 

Ideální pomocník do větších prostor

Hledá-li se mocný řečník, který se nenechá „přeprat“ ani ve větším prostoru, pak tento typ má šanci uspět. Doporučuje se všude tam, kde je třeba zvýšit hlasitost a dostatečně ozvučit prostor. Jeho univerzalita je žádoucí dokonce i tehdy, pokud by měla být hudební produkce pouhým podkreslením a doplněním atmosféry. IC406 FG samo o sobě neříká nic, ovšem skvělý zvuk je na světě právě díky tomuto modulu se všemi jeho bezprecedentními znaky. Funguje dvoupásmově, přesný zvuk je uzpůsoben konstrukci a užitým technologiím. Nabízí se i možnost 4 – 8 ohmové impedance switch, které jde o to, aby se reproduktory vešly k zesilovači. Vlnovod výškové čelní panelové konstrukce ovládacích prvků směřuje k dokonalému zvuku, jenž by měl být otevřený, dynamický a plný. Faktem je, že JAMO produktům se vytýčené cíle daří splnit, uživatel může být tedy spokojen, a to i v sekci instalačních reproduktorů. Tyto stropní vestavné moduly jsou okamžitým ideálním řešením přístupu zvuku tam, kam se velký kabinetový reproduktorový model prostě nevejde.

 

Technické údaje:

 • Výškový měnič: 1"
 • Basový měnič: 6,5"
 • Frekvenční rozsah: 65 - 22000 Hz
 • Impedance: 4 / 8 ohm
 • Rozměry (š x v x h): 201 x 201 x 99 mm
 • Cena za kus


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Jamo IC 406 FG II

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Jamo
Počet pásem 2
Frekvenční odezva od (Hz) 65
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Citlivost (dB) 88
Šířka (mm) 229
Výška (mm) 229
Hloubka (mm) 114