DORUČOVÁNÍ OBJEDNÁVEK PROBÍHÁ BEZ OMEZENÍ A ZDARMA!!

Více informací zde

CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 9:00-17:00 Hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Jamo IC 606 FG II
Jamo IC 606 FG II Jamo IC 606 FG II Jamo IC 606 FG II Jamo IC 606 FG II

Jamo IC 606 FG II

4 290 Kč

Dostupnost: Skladem

Krátký popis

Cena za kus

Popis

Stropní řada instalačních reproduktorů série 600 disponuje něčím zvláštním – dvoustupňovým impedančním přepínačem úrovně tweeteru. Ten se umí podřídit klientským posluchačským přáním, dokáže vyzvednout osobní preference i požadavky systému. Tento model sice nedosahuje kvalit nejvyšších, přesto je díky užitým komponentům a výkonným reproduktorům solidním modulem k zabudování v přijatelné cenové relaci.

 

 • Určen pro stropní instalaci
 • 2 pásmový, vestavný reproduktor
 • Prémiové materiály měničů
 • WaveGuide design výškového měniče pro dynamický a otevřený zvuk
 • Nastavitelná impedance umožňuje přizpůsobení reproduktoru zesilovači
 • Magnetická, nabarvitelná mřížka

 

Co o něm víme

Tento instalační modul je dán dvěma pásmy, je proveden v bílém dekoru a disponuje rozměry průměr 229 x 114 / průměr 9 x 4,5 mm. Hmotnost vestavného reproduktoru je pouhých 1,8 kg. Basový měnič je vyroben o průměru 165 mm, výškový měnič – tweeter je o průměru 25 mm, zpracovaný dle technologie DTT. Decoupled Tweeter Technology zajišťuje eliminaci zkreslení a barvitost zvuku oddělením výškového reproduktoru. O výkonu je známo, že v plném dlouhodobém nasazení činí 60 W, kdežto v krátkodobém intenzívním nasazení až 120 W. Frekvenční pásmo se nese napříč frekvencemi, počínaje 65 a konče 22 000 Hz. Impedance je přepínatelná, je možné ji nastavit na hodnotu od 4 do 8 Ohm. Akustická citlivost dosahuje 88 dB.

 

Design produktu

Stropní modul je součástí interiéru, neměl by narušovat komfort ani osobní zónu uživatelů. Vynikající materiály, včetně unikátního precizního zpracování za užití těch nejmodernějších technologií umějí zázraky. JAMO design je navíc praktický a vizuálně přitažlivý, nerušící. Ustojí kritické naslouchání, podkladová hudba je pro něj odměnou a ve větších prostorách nemá problém. Výrazná linie i tvar s návrhem přitahujícím oči dělá z reproduktoru atraktivní zboží. Je ideální jako přední, centrální nebo zadní kanál domácího kina, zvuk je dokonale vyvážený. K ochraně modulu slouží magnetická mřížka, kterou lze natřít dle potřeby a přání. IC 606 FG je konstruován tak, že bravurně zapadne do okolí, jeho detailní, neotřelý zvuk je cennou devízou nejenom společnosti JAMO, ale právě tohoto instalačního reproduktoru.

 

Vzkaz ze světa techniky

Jak získat více basů a dynamický projev, za který se nemusí nikdo stydět? JAMO modul splňuje přísun bohatých, hutných basů, což má za úkol 165 mm voštinový woofer. Zároveň 25 mm tweeter, vyrobený dle technologie DTT, koriguje výšky a dosahuje křišťálově čisté reprodukce vysokofrekvenčního rozsahu. Tweeter je osazen hedvábnou kalotou, přičemž užitá DTT Decoupled Tweeter Technology zlepšuje funkčnost oddělením výškového měniče. HCC (Hard Conical Cone) technologie je aktuální v případě, když je základním předpokladem jasný a podrobný akustický projev, prostý jakéhokoliv zkreslení a změn. Inovací je také konstrukční styl vlnovodu, s jeho pomocí je dosažený reprodukční zvuk hodně rozsáhlý, otevřený, s velkou dynamikou.

 

V područí JAMO

Centrem všeho dění  je nyní modul, který se vyjímá všude s jistou dávkou elegance, mixovanou s praktičností a účelností. Zvuková reprodukce je však nově velmi stabilní. Jako pod pokličkou je komponent skryt pod účelným roštem, jenž skýtá ochranu, styl a možnost k přebarvení na jinou barvu, než je základní - bílá. V interiéru s barevnou výmalbou je přetřený reproduktor téměř neidentifikovatelný. Dokonale splývá s prostorem. Vedle skvělých nadčasový úprav pod taktovkou JAMO společnosti má i tento vestavný modul svoji nezměrnou hodnotu a je veřejností vyhledáván. Užití nalezne obvykle všude tam, kde se běžné skříňkové reproduktory nevejdou nebo se do prostoru nehodí. Dánská společnost se díky své produkci stala postupem času velmi vyhledávanou značkou.

 

Technické údaje:

 • Výškový měnič: 1", hedvábí
 • Basový měnič: 6,5", voština
 • Frekvenční rozsah: 65 - 22000 Hz
 • Impedance: 4 / 8 ohm
 • Rozměry (š x v x h): 229 x 229 x 114 mm
 • Rozměry otvoru (š x v x h): 201 x 201 x 99 mm
 • Hmotnost: 1,8 kg
 • Cena za kus


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Jamo IC 606 FG II

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Jamo
Počet pásem 2
Nastavitelnost Korekce, Impedance
Umístění Do stropu
Frekvenční odezva od (Hz) 65
Frekvenční odezva do (Hz) 22000
Citlivost (dB) 88
Šířka (mm) 229
Výška (mm) 229
Hloubka (mm) 114
Hmotnost (kg) 1,8