CZ: +420 721 123 123

PO-PÁ: 8:00-16:00 Hod.

Letní provozní doba od 8:00 do 16:00 hod., pro objednané zákazníky na showroom do 17:00 hod.

DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY

 • Česko
Jamo IW 206 FG
Jamo IW 206 FG Jamo IW 206 FG Jamo IW 206 FG Jamo IW 206 FG

Jamo IW 206 FG

2 990 Kč

Dostupnost: Do 5 dnů

Krátký popis

Cena za kus

Popis

Svět hudby, zvuků a efektů se rozprostírá všude kolem nás. Všichni vnímaví slyší a vychutnávají si akustickou dokonalost podle toho, jaké mají k poslechu podmínky. O tom, že hudba může znít skutečně všude, už se leccos ví. Díky vestavným modulům ji můžeme mít i v těch nejintimnějších prostorách nebo všude tam, kde by ji čekal málokdo. Značka JAMO poskytuje instalačním reproduktorům komfort rodinného krbu, klientům pak spokojenost a potěšení.

Jednoduše a prakticky

Běžným vestavným modulem je JAMO typ IW 206 FG, který svým vzhledem zapadne kamkoli, neruší a neuráží. Není náročný na místo a splňuje zásady moderního designu. Reproduktorové zařízení se skrývá za elegantní, diskrétní bílou mřížkou. Vestavba neboli montáž je možná kdekoli, instalace produktu není nikterak složitým úkonem. Zabudovaný modul je ve stejně barevném prostředí téměř neviditelný, stěna či strop ho pohltí, aniž by vyčníval či narušoval styl jakéhokoli interiéru.

Co o něm víme

Instalační reproduktory mají své osobité parametry technické danosti, které je dobré před pořízením, respektive před zabudováním modulu, znát. Tento typ je dán dvěma pásmy, protože je osazen vysokofrekvenčním a basovým měničem. Designové uchopení je tradičně velmi stylové, netrpí estetickými nedostatky, jelikož průmysloví návrháři se zhostili designérského úkolu velmi zodpovědně.

Technický popis

Komplexně lze produkt popsat jako přístroj, jehož nedílným základem jsou dva reproduktory – 165 mm IMG nízkofrekvenční reproduktor a 25 mm tweeter, tedy vysokofrekvenční DTT reproduktor. Funguje ve frekvenčním pásmu 68 – 21 000 Hz, přičemž akustická citlivost dosahuje 88 dB a impedance je na úrovni 8 Ohm. Pokud lze hodnotit výkon, pak dlouhodobě dosahuje 55 W a krátkodobě až 110 W. Hmotnost je adekvátní užitým materiálům, reproduktor váží necelé 2 kg.

Technologicky na úrovni

Technologie, která je použitá k výrobě vysokofrekvenčního modulu, se jmenuje Decoupled Tweeter Technology (DTT) a znamená oddělením podporované snížení nežádoucích vibrací, což dokresluje neskutečně barvitý zvuk. Hard Conical Cone (HCC) má našlápnuto k bezkonkurenčnímu jasnému zvuku, který vyniká detaily a taktéž minimálním zkreslením.

Pivot tweeter znamená zásadní bod, o který se dá opřít - zajišťuje pro uživatele přizpůsobitelnou směrovost, včetně rozmanitých možností umístění. Jednoduchý návod k instalaci zajišťuje Tweeter bridge, komplexně směřuje k hodně tuhé a pevné ozvučnici. Bonusem je možnost natřít ochrannou mřížku takovou barvou, která odpovídá koloritu pokoje či prostředí.

Společnost s dánským pasem

S využitím moderního designu a všech dosažitelných klíčových technologií se dánská společnost Jamo opět vyznamenala, protože její revoluční zakázkové instalační reproduktory jsou vysoce výkonné, cenově naprosto bezkonkurenční a tím pádem dostupné všem. Proč tedy pořizovat nákladnou aparaturu, když to jde i jednodušeji. Model IW206 FG je toho důkazem. Zakladatelé společnosti Preben Jacobsen a Julius Mortensen měli již od prvopočátků na paměti hladký průběh akustických procesů, v první řadě pak vždy dokonalost komponentů a pokročilé technologické momenty. V mnoha tisících produkovaných výrobků splnili očekávání uživatelů a hned vedle toho si plnili i své sny, přestože šli nelehkou cestou s pevně nastavenou strategií, majíce na paměti filozofii společnosti. Dobrá práce, skvělý design, špičkové materiály a novodobé technologie se rovnají nadčasovým výrobkům, po kterých je nekončící poptávka. Dát audiofilům to nejlepší JAMO umí, zvládá to na jedničku.

Důležité informace:

 • Určen pro instalaci do zdi
 • 2 pásmový, vestavný reproduktor
 • Injekčně tvarovaný, grafitový basový měnič pro kombinaci maximální tvrdosti a lehkosti pro mimořádné nízké frekvence
 • Magnetická, nabarvitelná mřížka

Technické údaje:

 • Výškový měnič: 1"
 • Basový měnič: 6,5"
 • Frekvenční rozsah: 68 - 21000 Hz
 • Impedance: 8 ohm
 • Rozměry (š x v x h): 231 x 325 x 107 mm
 • Rozměry otvoru do zdi: 200 x 293 mm
 • Cena za kus


Poradna

Diskuze k produktu

Máte otázku? Zajímá vás konkrétní detail?
Položte dotaz našim profíkům.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, buďte první!


Recenze

Pomozte ostatním při výběru

Recenze: Jamo IW 206 FG

Jak hodnotíte tento produkt? *

  Nedostatečný :( Dostatečný :/ Dobrý :) Chvalitebný ;) Výborný :O
Celkové hodnocení


Parametry

Specifikace produktu

Výrobce Jamo
Počet pásem 3
Frekvenční odezva od (Hz) 68
Frekvenční odezva do (Hz) 21000
Impedance (Ω) 8
Šířka (mm) 231
Výška (mm) 325
Hloubka (mm) 107